L'Oreal Paris, Elseve Expansyl, Odżywka ujędrniająca Volume Non-Stop

L'Oreal Paris, Elseve Expansyl, Odżywka ujędrniająca Volume Non-Stop

Odżywka ujędrnia i unosi włosy od nasady zapawniając długotrwałą objętość i ułatwiając rozczesywanie. Odżywka przeznaczona jest do włosów płaskich, cienkich i bez objętości. Laboratoria L`Oreal stworzyły formułę ujędrniającą z systemem expansyl, zapewniającą efekt podpórki, aby podtrzymać włos od samej nasady, ale pozbawioną silikonu. Włosy są uniesione od nasady, fryzura jest naprawdę powiększona i zachowuje objętość przez cały dzień. Odżywka może być używana tak często, jak potrzebujesz. Do spłukiwania.

Skład: aqua, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, starch acetate, hydroxyethylcellulose, chlorhexidine dihydrochloride, cetyl esters, methylparaben, potato starch modified, zapach. Cl19001/L

Cena: 8 zł / 200 ml

dobra

Ta odżywka jest dużo lepsza od tej z serii profesjonalnej L\'Oreal Volume Expand. Nie obciąża włosów, łatwo się po niej rozczesują i się nie przetłuszczają.
Co do efektu większej objętości, ciężko mi to stwierdzić, efekt taki uzyskałam, ale nie wiem czy był to rezultat używania tej odżywki, czy też szamponu z tej serii, albo obu razem :)

Ilość zużytych opakowań: sporo

Kiedyś ulubiona.

Używałam jej przez długie lata,zanim zaczęłam farbować włosy.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nMa lekką konsystencję, nie obciąża moich grubych i gęstych włosisk i faktycznie trochę je podnosi - Świetny efekt dawała na fryzurce typu bob!\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n:) Nie obciąża włosów.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n:)Jest wydajna.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n:)Niedroga.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n:) Dodaje objętości na przynajmniej jeden dzień.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nNie oceniam zapachu,bo szybko wietrzeje i nie jest jakoś przeraźliwie mocny.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n:( Nie czyni cudów - Jest to bardziej odżywka na co dzień do bezproblemowych włosów.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n:( Średnio sobie radzi z ułatwianiem rozczesywania. \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n:( Mogłaby troszkę nabłyszczać - byłby dodatkowy plus.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nPewnie do niej jeszcze wrócę jak troszkę zapuszczę i wycieniuję włosy :D

Efekt jednodniowy

Mam grube i proste włosy. Szukałam odżywki, która doda im trochę lekkości i objętości. Elseve Expansyl spełnia to zadanie, ale niestety tylko w pierwszy dzień po umyciu włosów. Później fryzura znowu staje się ciężka. Używałam jej przez kilka lat, bo nie udało mi się znaleźć nic lepszego w tej cenie. Dopiero dużo droższa odżywka Volume Expand L\'Oreal Professionnel bardziej przypadła mi do gustu.

może być

Przy użyciu z szamponem z tej serii faktycznie dodaje objętości, ale nie jest to efekt spektakularny którego się spodziewałam. Ładnie pachnie, nie trzeba jej długo trzymać, włosy są po niej miękkie i błyszczące. Jednak spodziewałam się czegoś więcej

Używam tego produktu od:3 tygodni

Są lepsze

Nie kupię go, bo trochę wysuszał mi włosy i ten zapach był dla mnie zbyt chemiczny. Ale efekt puszystości to był u mnie aż za duży :)
Jak w peruce. Moje włosy są bardzo gęste i grube, mimo, że są jasne. Ten szapon używałam z odżywką fioletową z tej samej linii.
Ja na mega objętość, to nie używam nic, bo mam bardzo gęste włosy. Zakup był z czystej ciekawości:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Zupełnie przeciętna odżywka.

Zdecydowanie więcej się po niej spodziewałam.

Stosowałam zarówno z szamponem z tej samej serii, jak i (później) z innym. Czasami po każdym myciu, innym razem ok. 2 razy w tygodniu.

Nie podnosi włosów u nasady i nie powoduje ich puszystości bardziej niż inne odżywki. Lekko wygładza włosy, ułatwia ich rozczesywanie.

Chyba niczym się nie wyróżnia, choć też nie powoduje żadnych negatywnych skutków.

Dosyć wydajna.Używam tego produktu od: ok. 2-3 m-cy

ok

Na moich włosach sprawdza się tylko w przypadku stosowania co kilka dni. Wtedy włosy są po niej miękkie, puszyste i nawet lśniące. Łatwo je rozczesać, nie robią się oklapłe pod koniec dnia.
Niestety gdy użyłam jej kilka dni pod rząd włosy zrobiły się bardziej suche, sztywne. Wolałam nie ryzykować przesuszeniem, więc porzuciłam codzienne stosowanie...

Dużego zwiększenia objętości nie zabserwowałam. Włosy są puszyste tak, jak po wielu innych odżywkach.
Wydajność przeciętna, zapach zwyczajny. Cena przystępna. Nie wykluczam ponownego zakupu, gdyż nie była taka znowu zła, co jakiś czas miło było jej używać, zwłaszcza po cięższym szamponie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Ukochannna

Moja ulubiona
Dostałam ją jako gratis przy wieeelkim zakpie kosmetyków
Mje włosy są naturalnie"objętościowe:D"ale szukałam wspomagacza.Uzyłam raz i drugi i rzeczywiście-włoski cudownie uniesione pachnące łatwo sie rozczesują i w ogole naj

Nie wiem jakby zachowała się na włosach płaskich ale na moich jest super

Używam tego produktu od:świąt

dla mnie OK

Była całkiem fajna. Nie obciążała włosów, ładnie pachniała i ułatwiała ozczesywanie. Nie dawała taiej puszystości jak bym chciała,ale na azie chyba żadna odżywka nie spełnieła moich oczekiwań ;) Ta unisiła włosy,ale aczej na krótko.

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:pare

Mnie się podoba:)

Uzywam tej odżywki odkąd tylko wraz z szamponem pojawiła się na rynku i zawsze jestem zadowolona. Produkt ma lekką konsystencję, biały kolor i typowy dla Loreala zapach. Włosy po jej zastosowaniu zdecydowanie lepiej się rozczesują, jest ich więcej, poza tym mają ładny blask i długo zachowują świeżość. Co ważne- odżywka jest lekka i nie obciąża fryzury.

Używam tego produktu od: odkąd pojawiła się na rynku
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

nie taka zła...

konsystencja w porządku, dobrze się nakłada i spłukuje,
ładnie pachnie, w działaniu całkiem niezły, sprawia, że włosy
są trochę bardziej puszyste, nie przetłuszczają się tak bardzo,
nie obciąża, ułatwia rozczesywanie, można spróbować

obiecanki-cacanki :(

Moim zdaniem ma prawie same wady a juz na pewno nie spełnia obietnicy zwiększania objętości czy też unoszenia włosów u nasady. Po uzyciu tej odżywki jedynym plusem jest to że włosy są trochę gładsze, maja w miarę przyjemny zapach i trochę łatwiej je rozczesać. Po kilku godzinach jednak włosy robią się przyklapnięte i szybko tracą świeżość..