L'Oreal Paris, Glam Bronze, Puder brązujący prasowany

L'Oreal Paris, Glam Bronze, Puder brązujący prasowany

Puder prasowany, w małym i poręcznym opakowaniu z lusterkiem i bardzo ładnym pędzlem. Nadaje złocisty, promienny, a przy tym naturalny koloryt. Twarz uzyskuje delikatną, świeżą opaleniznę w ciągu jednej chwili. Można używać go jako różu.
Dostepny w kilku odcieniach.
/s/
Cena: 52 zł / 9g

Słaba pigmentacja

Miałam odcień 03 carribean sun. Nie wiem jak się sprawuje jako bronzer, bo u mnie nie było go widać. Jest bardzo słabo napigmentowany. Używałam czasem jako podręcznego pudru na całą twarz :) Nieźle matowił, jednak bywał widoczny na twarzy. Przy wieczornym świetle, gdzieś w mieszkaniu wyglądał nieźle, w pełnym słońcu już trochę sztucznie.
Opakowanie sprytne, podoba mi się. Jednak pędzel twardy i niepotrzebny.

Uważam, że nie jest najgorszy, krzywdy sobie nim nie zrobimy, jednak dla kobiet wiedzących jak używać bronzera i chcących widocznego efektu to raczej będzie za mało.

Używam tego produktu od: dawna

Naturalny efekt opalenizny

Byłam w posiadaniu odcienia 01 golden sun, który wydawał mi się i tak za ciemny do mojej dość jasnej cery.
Jak sie okazało puder świetnie się dopasował do cery, nadawał bardzo naturalny! odcień opalenizny, ładnie układał się na podkładzie i stapiał z cerą.

Można stosować do na całą twarz, szyje lub tylko do modelowania. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, gdyż nie mając jeszcze wielkiej wprawy w używaniu bronzera uzyskiwałam zawsze fajny nieprzesadzony efekt. Miło że nie jest wymagający by ładnie układac się na twarzy.

Plus za to, że nie ma drobinek.

Tak naprawde to nie mam zastrzeżeń, no może tylko troche toporne opakowanie - niekoniecznie ładne, nie dostarczające żadnej wartości dodanej do kosmetyku, a to zawsze jest miłym dodatkiem i zwiększa przyjemność użytkowania. Tu, no niestety, a szkoda. Dodatkowo załaczony pedzelk też bez rewelacji.
Nie odejmuję za to gwiazdek, wszak liczy sie fakt że sam puder jest bardzo dobry.

Nie wiem czy kupię ponownie, jest przecież tyle bronzerów do wypróbowania..

Używam tego produktu od: przez ponad rok

Świetny!

Jestem w nim zakochana wręcz, kupiłam go na promocji i nie żałuje. Początkowo przy wyborze myślałam kurcze taki ciemny kolor przecież ja wyglądam jak córka młynarza no ale jak się potem okazało jest rewelacyjny wart naprawdę swojej ceny, na pewno nie skończy się moja przygoda z nim. Fajne opakowanie bo po drugiej stronie ma lustereczko. jedynym minusem jest to, że nie utrzymuje się przez cały dzień dlatego nie 5. Używam go codziennie od czerwca a końca nie widać:)

Używam tego produktu od: codziennie od czerwca

świetny

Nie znalazłam jeszcze broznera lepszego od tego. Jest wydajny, ma fantastyczne kolory - każdy coś dla siebie znajdzie. Idealnie nadaje sie do dziennego makijażu - można nim delikatnie np. podkreślić policzki. Jeżeli chodzi o makijaże wieczorowe to również jest super - trzeba nałożyc go troszeczke więcej i tez jest super efekt. Jest wart swojej ceny Polecam

Używam tego produktu od:1 roku

godny zamiennik

Kupiłam go pod wpływam wizazu kiedy wycofali mój ukochany amber bronze EL. jestem bardzo zadowolona! puder jest miękki,nie wysusza,nie tworzy plam, nie znika w ciągu całego , długiego dnia. używam koloru universal sun -nakładam go na krem vichy,bez podkładu i efekt jest świetny - buzia wygląda jak po długim urlopie-jest opalona, rozświetlona,promienna. nie tworzy maski,nie matuje na płasko. pędzelek dołączony do pudru niestety do niczego się nie nadaje a na pewno nie do nakładania pudru brązującego.lusterko owszem przydatne,opakowanie średnie.

najlepszy wśród bronzerów

Był to pierwszy puder brązujący jaki kupiłam, i najlepszy.
Puder ma delikatną konsystencję, dośc duży wybór kolorów które ładnie dopasowują się do karnacji. Skóra wyglada jak opalona, nie widac śladu po pudrze. Jedyny minus to jest mało wydajny i szybko się kończy.

Używam tego produktu od:2005

średniak

Jego podstwową wadą jest to, że nie brązuje, zachowuje się jak zwykły puder w kamieniu, próba nałożenia większej ilości zakończyła się marchewą na twarzy, wrr...

Poza tym po nałożeniu miałam twarz płaską, żaden inny kosmetyk nie przewalcował mi twarzy jak ten...

Na plus brak zapychania.

Kilejny bubel Loreala, zaczynam tę markę omijać w perfumeriach:D

Nie polecam.

Używam tego produktu od:zima 2008
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

cuuuudowny!

Jest naprawdę świetny! Używam odcienia 01, zawsze byłam blada, a dzięki temu pudrowi wyglądam o wiele lepiej! Świetnie zlewa się ze skórą, jego struktura jest na twarzy nie widoczna, widać tylko świetnie wtopiony kolor ;-) Poza tym jest bardzo wydajny!

Cacko ;)

Używam odcienia 03 (Caribbean Sun), w sam raz dla szatynki o średniej karnacji. Świetnie imituje naturalną opaleniznę, nadając cerze zdrowy, wakacyjny wygląd ;) Wyrównuje koloryt, tuszuje drobne zaczerwienienia, dyskretnie rozświetla.
Puder faktycznie jest wysoko osadzony, co zauważyła jedna z recenzentek poniżej, ale dla mnie to zaleta! Dzięki temu łatwiej się nabiera, ściera stopniowo i równomiernie. Ma dość zwięzłą konsystencję, dzięki czemu nie kruszy się, chociaż wcale nie jest twardy. Nakładam go szerokim pędzlem, ten mały, dołączony przez producenta, nadaje się jedynie do wykonywania poprawek. Jakościowo jest dobry (miękkie, naturalne włosie), ale niewygodny. Puderniczka, chociaż niewielka, mieści w sobie i puder i pędzelek i lusterko :) Podoba mi się - jest solidna, pojemna, a jednocześnie leciutka i poręczna. Cena podoba mi się mniej, ale za taką jakość chyba warto...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Mój ulubiony :D

Bardzo lubię ten puder. Mam tłustą cerę, z problemami. Puder nie powoduje u mnie wysypu niespodzianek, nie podkreśla suchych skórek. Używam odcienia 09 Cannelle i... wcale nie jest taki ciemny jak w opakowaniu. Dla mojej raczej średnio-opalonej cerze wygląda świetnie. Ładnie cieniuje, nie powodując plam i maski, jak niektóre pudry tego typu.
Odcień 09 nie zwiera drobinek, matuje i długo się utrzymuje. Mi opakowanie starcza na ok 4 miesiące, mimo, że używam go codziennie. Polecam

Używam tego produktu od: gdy pojawił się w nowej wersji

na nie

Dla mnie ten puder ma jedną podstawową wadę, która przyćmiewa jego zalety. A mianowicie NIE BRĄZUJE. Może wybrałam za jasny odcień, ale nie wyglądał na jaśniejszy niż mój ulubiony Rimmel. Niestety na twarzy go w ogóle nie widać. A poza tym strasznie się sypie przy nakładaniu. Efekt: skończył się po 2 miesiącach!
Z zalet: przyjemnie się nakłada, nie podkreśla suchej skóry, nie spowodował wysypu pryszczy. Gdyby to był zwykły puder, dostałby 3 albo 4*, no ale miał brązowić...

poprawny

Po produktach tej firmy chciałabym spodziewac się czegos więcej niż zwyczajowy standard(zwłaszcza że cena do niskich nie należy).A tu ot taki sobie bronzerek.Mam odcien 03-carribbean sun w podwójnym opakowaniu pędzelek+lusterko(po kilku zastosowaniam wiem że wybrałam za jasny odcień i efekt brązowienia jest u mnie słabiutki:( Opakowanie estetyczne ale niepraktyczne:lusterko z tyłu,pędzelek malutki.Używając dużego pędzla puder strasznie się osypuje na zewnątrz bo jest dosc wysoko osadzony.Za utrudnione opakowaniem stosowanie minus jedna gwiazdka.A druga gwiazdka w dół za cenę(glambronze własciwie niewiele się różni od znacznie tanszego odpowiednika firmy rimmel)Używam tego produktu od:kilka tygodni