La Roche-Posay, Unifiance, Touche Pro (Podkład kamuflujący)

La Roche-Posay, Unifiance, Touche Pro (Podkład kamuflujący)

Podkład kamuflujący o maksymalnym stopniu krycia niewielkich i rozległych niedoskonałości skóry, jak cienie pod oczami, ciężka postać naczyniaka, bielactwo, tatuaże, przebarwienia skórne, barwnikowe itp. Zawiera 50% powlekanych pigmentów. Emulsja typu W/O, która zapewnia lekką kremową konsystencje nawet podczas zimy. Zapewnia długotrwały efekt krycia do 16 godzin, hypoalergiczny, ochrona przed UV SPF 60. Dostępny w 3 odcieniach beżu.

przesadzisz -gipsowy odlew:).

jako podkład to nie wyobrazam sobie jak mozna go stosować i byc zadowolonym...czy recenzja ze jest świetny była po spojrzeniu na siebie w swietle dziennym????pod oczy tez sie nie nadaje,ukryje ale zrobi gipsowy odlew,uwidoczni to co wcale nie chcemy by było światu pokazane..zmarszczki,pory...straszliwie go widac..ewentualnie sprawdzi sie w kącikach nosa na naczynka,gdzies na pojedyncza krostkę ale do całokształtu idealnego podkładu to mu sporo do mety..a jako korektor tez nie jest idealny więc uwazam za bazsens wydawanie na niego pieniedzy..wolę maca zdecydowanie lub LPR toleriane podkład-do korekty odcien 11...Unifiance mnie nie spostał a oczekuje juz sporo z racji wieku:)30 plus..chcę wyglądac dobrze..ba świetnie ,a kosmetyki mają mi odejmowac a nie dodawac lat..ten niestety na nasza niekorzyśc działa,więc powiedziałam mu słodkie..bay...

Używam tego produktu od: rok temu

ok

używam go tylko jako korektor. jest bardzo gęsty, dzięki czemu doskonale kryje czerwone krostki a nawet siniaki. jest trwały i chyba wodoodporny bo wytrzymuje kilka godzin na basenie. jednynie z koloru nie jestem w pełni zadowolona. mam 12 ale jest trochę za jasny dla mnie a 14 jest żółta. dlatego teraz na okres zimowy będę musiała poszukać innego korektora a szkoda bo byłby KWC
bardzo wydajny, mam go od ponad roku

Wspaniały !!!

Rewelacyjny produkt.
* deliatny , dla alergików
* mega trwały
* bez efektu maski
* niesamowita wydajność,polecam

Dla mnie juz niezastapiony. Kupilam za porada kosmetyczki.Okazał sie strzalem w 10. Super kryje naczynka, krostki, pewnie i wszystko co bysmy chciały zakryc.Efekt matowy. Ja stosuje miejscowo a nastepnie nakladam podklad Avene lub Clinique. Mozna go zastosowac w bardzo malej ilosci rozcierajac na calej powierzchni twarzy. Nie daje efektu zwazonego jak przy niektorych kompaktach. Wystarczy delikatnie dotknac opuszkiem i juz mozemy cos zakamuflowac. SUPER PRODUKTUżywam tego produktu od:1 m
Ilość zużytych opakowań:1 op.- doslownie 0,5 milimerta

Drogie Wizazanki, niestety ten wspaniały korektor został wycofany ze sprzedazy. Firma LRP planuje wprowadzić coś nowego na jego miejsce. Niestety z doświadczenia wiem że może nie być juz tak dobry jak klasyczny korektor w puzdereczku :( .

Średnio na jeża

Kupiłam ten podkład( w odcieniu najjaśniejszym)kiedy miałam twarz blada jak ściana. W opakowaniu jest dość ciemny więc miałam wątpliwości czy dopasuje się do skóry i ku mojemu zdziwieniu właśnie tak się stało.
Przy dokładnym rozsmarowaniu jest niewidoczny.
Kryje dobrze, ale nie super dobrze, na pewno nie jest trwały na 16 godzin! Max 5 godzin.
Kryje naczynka, tatuaże na pewno nie !
Więc zapewnienia producenta w połowie się tylko sprawdzają.
Jest lekki, nie zapycha, łatwo się zmywa.
Uważam mimo wszystko,że jest za drogi.
Jest bardzo, bardzo wydajny,jednak za taka cenę oczekiwałam niemalże ideału.
Raczej nie kupie ponownie.

kryje wszystko i wszędzie

Używam go tylko punktowo, tam, gdzie mam najwyraźniejsze przebarwienia i plamki. Na to fluid Toleriane i mam cerę, jak niemowlę. Jest doskonały. Ku przestrodze innych- nie warto smarować nim całej twarzy, wtedy po nałożeniu dodatkowo fluidu wałkuje się i efekt "japońskiej gejszy" gwarantowany. Maska się robi i roluje okropnie. Ale swoją funkcję jako korektor spełnia NIEZAWODNIE. Nie uczula mnie, nie pachnie, a to dla wrażliwców ważne. Baaaaaaaaardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze w trakcie

Genialny!

Korektor jest super!kryje świetnie zaczerwienienia,podrażnienia i wypryski przy tym jest długotrwały i stapia się z podkładem! ja go stosuje tylko punktowo ponieważ moim zdaniem jako podkład i korektor pod oczy zupełnie sie nie nadaje gdyż jest za ciężki!słoiczek mały ale wydajny!Polecam w 100%!ja mam cerę jasną i według mnie kolor najjaśniejszy beige champagne jest rewelacyjny,ani za jasny jak porcelana ani za ciemny jak efekt soalrium!Używam tego produktu od:2 tygodni

jeden z faworytów

kupiłam bo filtruje sie antkami, a ten podkład, z tego co widze w składzie, nie destabilizuje ich (choć mogę sie mylić) nie wiem czy ma on filtr 60 bo na opakowaniu nie znalazlam takie inf. ale moze jestem ślepa :))

stosuje jako podkład, dobrze komponuje sie z filtrem, nakładam wilgotna gąbeczka, wtedy nie tworzy maski, a ladnie kryje. balam sie , ze kolor bedzie za ciemny, ale w polaczeniu z biela filtra wychodziw sam raz.

niestety ma tez wady, szybko zaczynam sie swiecic mimo ze hauschkuje sie jedwabnie :)) a wieczoren przestaje wygladac estetycznie bo lekko mi to wszystko z twarzy spływa.

ale genetalnie jeste to jeden z moich faworytow kolorowkowych

Używam tego produktu od: pol roku

prawie

Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku, a nieczęsto mi się to zdarza, zwłaszcza gdy chodzi o kolorówkę. Mam cerę paskudną, jest na niej dosłownie wszystko, a więc zaskórniki, rumień, popękane naczynka, pryszcze, worki i sińce pod oczami i przede wszystkim-moja największa zmora- blizny potrądzikowe i takowe przebarwienia. Słowem- nie jest lekko, muszę się codziennie rano sporo napracować, żeby wyglądać jako tako, a ten korektor mi w tym pomaga(ł).Przede wszystkim świetnie kryje, minimalna ilość pozwoli pozbyć się choć na chwilę tych okropnych blizn, zupełnie nic nie widać. Na sińce nie działa jednak- jest za ciężki, a przez to widoczny pod oczami, poza tym tam zupełnie nie kryje. Do innych wypadków- sprawdza się jednak doskonale. Byłby moim KWC, gdyby nie to, że nie trzyma się rewelacyjnie długo na mojej twarzy, zwłaszcza gdy zrobi się trochę cieplej. Z czoła on po prostu spływa po kilku godzinach, wygląda to bardzo nieestetycznie, na nic zdaje się skrobia czy inne pudry matujące. Mam cholernie tłustą cerę i to rzeczywiście spore utrudnienie- nic nie leży na niej idealnie i nie ma co się łudzić. Korektor jest wydajny, zaczęłam używać w lipcu ubiegłego roku, skończyłam wczoraj czyli prawie rok [a nie szczędziłam go sobie]. Opakowanie fajne, ale trochę nieprzemyślane- trudne się je zamyka i szybko rozwala. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo korektor ten trudno znaleźć, a ja szukam ideału.

Używam tego produktu od: lipca

DOSKONAŁY !!

Nareszcie pozbyłam się problemu zaczerwienionych policzków, worków pod oczami i śladów potrądzikowych !!! Stosuję Touche Pro na całą twarz i nie jest za cięzki, bo stosuję go w minimalnych dawkach. Mianowicie kazdym palcem dotykam raz jego powierzchni i opuszkami palcow oklepuję twarz, potem delikatnie wszystko rozcieram i jest cudownie. Kolezanki się zapytały co zrobiłam z cerą , bo nie mam makijażu (!!!) a tak pieknie wygląda moja cera :) a to touche pro :)
Ale do rzeczy:
* za wydajność
* za krycie
* za stosunek cena/jakość
* za odcień (wystarczająco jasny)
* za to że nie zapycha

Ilość zużytych opakowań:1 i konca nie widać :)

Idealny jako korektor

Zdziwiłam się kiedy przeczytałam tutaj w zgłoszeniu, że w zamyśle producenta ten kosmetyk można stosować jak podkład. Według mnie jest zdecydowanie zbyt ciężki żeby stosować go w tym celu. Ale jako korektor jest absolutnie nie do pobicia ;) Stosuję go czasem na krostki, miejscowe zaczerwienienia i tam ten specyfik sprawuje się na medal :) Pod oczy nie próbowałam, bo mam przeczucie, że tam nie zachowa się równie wzorowo...

Używam tego produktu od: rok

jako korektor

Mam problemy uczuleniowe więc to i tamto zakrywam kamuflażem

- naprawdę kryje na długo w 85 %
- jest mega wydajny

-bardzo widać skórki jeśli masz przesuszoną skórę a jeśli nie użyjesz tyle ile trzeba obejrzysz pory :)

pomocny w ekstremalnych sytuacjach, wydaje mi się,że jako podkład jest za ciężki i twarz wyglądałaby po nim sztucznie
u mnie prawie sprawdził się w 100%

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:pół

Niemalże KWC !

Podkład ten kupiłam przed ślubem, gdyż postanowiłam sama się na niego pomalować. Oto jego zalety i wady:

+ super trwałość - cały dzień przy nie dotykaniu twarzy
+ super krycie - zakryje dosłownie wszystko
+ super wydajność - mam 9g słoiczek od pół roku, maluję się codziennie i nawet połowy nie zużyłam
+ supercena - przy takiej wydajności i zakupie przez internet (50zł) to wielki wielki plus
+ używając minimalną ilość daje naturalny efekt oraz bardzo dobre krycie
+ używając większą ilość daje efekt 100% krycia, idealny do zdjęć lub jako makijaż wieczorowy (np. ślub, zdjęcia do dokumentów, impreza)

- na początku mnie lekko zapychał, ale teraz już ok
- cera niestety świeci mi się po 2h (jesienią)
- widać moje rozszerzone pory co jest mało estetyczne

Jest to mój ulubiony podkład. Polecam!Używam tego produktu od: pół roku

edycja:
po czasie stwierdzam, ze zapycha i nie dziala tak dlugo jak na poczatku, jestem mniej zadowolona... po kilku godzinach mam tlusta cere...:(