Garnier, Ambre Solaire, Sun Screen Milk 40 (Mleczko nawilżające do skóry bardzo wrażliwej LSF 40 - wysoka ochrona)

Kosmetyk zapewniający wysoką ochronę słoneczną skórze bardzo wrażliwej. Nie natluszcza i nie klei się, jest szczególnie odporny na wodę i ścieranie. Zawiera Mexoryl SX (patent L`Oreala), który chroni przed UVA/UVB. Ponadto zawiera nutriflavony z kaktusa, które mają zapewnić właściwe nawilżenie skóry. Poręczne opakowanie. Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry

Skład: Aqua, Octocrylene, Propylene Glycol, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Isohexadecane, Potassium Cetyl Posphate, Vp/Eicosene Copolymer, Tocopherol, Stearic Acid, Phentoxyethanol, Peg-100 Stearate, Ethylparaben, Triethanolamine, Chlorphenesin, Dimethicone, Xanthan Gum, Propylparaben, Isobutylparaben, Terephthalyidene Dicamphor Sulfonic Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cereus Grandiflorus, Disodium Edta, Methylparaben, Butylparaben, Aluminium Hydroxide, Glyceryl Stearate, Glycine Soja, Parfum (c18750/1)

Cena: ok. 9EUR / 200ml

super!

jak dla mnie jest super! Bardzo ładnie pachnie i super sie rozprowadza. Nie mogę się opalać ze względu na uczulenie na słońce, ale kosmetyk pozwala mi o tym zapomnieć:) Nie chcę innego, ten jest najlepszy na swiecie!

Używam tego produktu od: lipca 2007
Ilość zużytych opakowań:około 4

Delikatna pielęgnacja+ochrona

Stosuję ten kosmetyk od jakiegoś czasu. Garnier ma w ogóle bardzo dobre mazidełka chroniące przed promieniami UV. To nie jest wyjątkiem. Mam niezwykle jasną, wrażliwą skórę- Sun Screen chroni ją bardzo dobrze przed słońcem. Nie jest tłuste, szybko się wchlania, wydajne, przyjemnie pachnie. DO tego koi skórę już podrażnioną słońcem, więc można go stosować także "po szkodzie". Polecam.

Używam tego produktu od:daawna
Ilość zużytych opakowań:bodajże 3,4....? :D

the best

Jeden z najlepszych balsamow, plasuje sie w mojej trojce ulubionych, ładnie pachnie , swietnie nawilza i nie pozostawia suchych sladow, dobrze chroni przed sloneczkiem

godny uwagi

ok, upalow jeszcze nie ma i sloneczko tylko od czasu do czasu przygrzewa powyzej 15°C, ale dni bezchmurne sa coraz czestsze. Mam jasna cere, masy znamion, generalnie tylko albinosi maja gorzej ;-). Musze uzywac mocnych filtrow, bo inaczej oparzenie sloneczne murowane. Szukalam czegos uniwersalnego, co od biedy da sie wcisnac dziecku, co nikogo w zwiazku z tym nie uczuli i co moze nawet nadaloby sie do twarzy.
Nadaje sie :-D. Przynajmniej do mojej.
(Ale moja cera dziwnym trafem uwielbia ostatnio wszystko co tluste tudziez nie ma problemow z dwutlenkiem tytanu.)

Mleczko jest bardzo geste, prawie nie pachnie (hurra!), dobrze sie rozprowadza i dosc szybko sie wchlania. Po uzyciu - skora gladka i mieciutka. I ten efekt utrzymuje sie caly dzien! Oczywiscie przez pierwszych pare minut widac bialy film na skorze (mimo zapewnien producenta ze tak nie jest), ale szybko znika.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, na pewno beda dalsze bo produkt okazuje sie byc genialnym all-in-one, acz obawiam sie ze w przypadku tlustej cery nie bedzie sie nadawal do twarzy

(droga redakcjo, a ktoz to tak po nocach siedzi? dzieki piekne za blyskawiczne zatwierdzenie zgloszenia! :-))