Avon, Anew Clinical, 2-steep Facial Peel (Dwustopniowy peeling do twarzy 35+)

Avon, Anew Clinical, 2-steep Facial Peel (Dwustopniowy peeling do twarzy 35+)

Najnowszy dermokosmetyk z linii Anew: dwustopniwoy peeling do twarzy zalecany od 35 roku życia.
Producent obiecuje już po tygodniu gładszą
i jaśniejszą skórę, mniej widoczne zmarszczki, pory oczyszczone i odblokowane. Peeling składa
się z dwóch faz. Pierwsza zawieraja silną kombinację 10% kwasu glikolowego z ekstraktami z papai i ananasa, kotóra odnawia powierzchnię skóry. Intensywnie złuszcza, usuwając martwe komórki skóry (30 płatków).
Faza druga to formuła z kojącymi ekstraktami wielu roślin m.in. zielonej herbaty, ogórka, rumianku
z dodatkiem wyciągu z glonów morskich i grzybów shiitake o właściwościach ujędrniających. Neutralizuje działanie pierwszej fazy jednocześnie odżywiając i łagodząc.

Glikolowy Geniusz

Nie wiem jak mogli go wycofać :(((
Z moją cerą robił cuda - oczyszczał pory, doskonale wygładzał i rozjaśniał. Zaskórniki znikały.
Stosowany systematycznie znacznie poprawił kondycję mojej problematycznej skóry. Gdyby nie to, że wycofali, możliwe, że byłby moim KWC.

Używam tego produktu od: przez 3 miesiace

świetny

Naprawdę bardzo dobry produkt. Chyba niestety już nie do kupienia w tej formie. Użyłam kilka razy i niestety pokazałam mojej mamie. Tak jej się spodobał, że jej go oddałam i teraz przyznaję, ze trochę mi żal bo był super ;) Nie podrażnił skóry, po użyciu była gładka i rozświetlona. Skuteczny i delikatny

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

świetny

peeling jest przeznaczony dla osób po 35 roku zycia. kiedy pierwszy raz sie z nim zetknęlam mialam 20 lat, cere problematyczną, trądzikową, peeling bardzo łagodnie ale skutecznie usuwa wszelkie łuszczące sie skórki, odsłaniajac swiezą gładszą cerę, jego stosowanie bardzo poprawiło kondycje mojej skóry. bardzo dobrze radzi sobie z zaskórnikami,a zastosowanie neutralizuącego płatka dodatkowo wzmaga uczucie swiezosci i ujędrnienia. uzywalam wielu kosmetyków firmy avon ale ten jest ewenementem na tle innych.

rewelacyjny :)

Kupiłam ten peeling po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji, i oczywiście nie zawiodłam się :D

Lubię efekt jaki dają peelingi, ale nie lubię ich stosować, bo jestem leniwa :p: (trzeba najpierw długo masować, później pół godziny zmywać ;) ), a ten peeling jest dla mnie świetnym rozwiązaniem :)

Czasem lekko szczypie, ale nie jest to uciążliwe. Trzymam go na twarzy różnie, od 5 do 15 minut. Płatki są cieniutkie, wilgotne, myślałam, że za mało nasączone, ale w zupełności wystarcza.

Jakoś na wakacjach, stosowałam ten peeling regularnie co dwa dni przez miesiąc. Efekty były świetne: cera gładka, promienna, pory zwężone. Później już używałam jak mi się przypomniało, lub cera stawała się szara, i tu też sobie świetnie radził.

Efekty przerosły moje oczekiwania :D (to widać po ilości gwiazdek, gdyż rzadko zdarza mi się przyznać jakiemuś kosmetykowi miano KWC :D)

Podsumowując:
peeling łączy w sobie wygodę stosowania (wystarczy przejechać jednym płatkiem po twarzy, po kilku minutach drugim i gotowe :) ) oraz doskonałą jakość (wygładza, oczyszcza, rozjaśnia, twarz wygląda młodziej i promienniej).

Gorąco polecam, ja jak gdzieś go jeszcze dorwę z pewnością kupię :)

Używam tego produktu od:wakacji

już zrobiłam zapas :)

Żałuję, że kupiłam dopiero z wyprzedaży, bo kosmetyk spodobał mi sie od pierwszego użycia. Zachwyca przede wszystkim łatwość stosowania oraz efekty. Skóra wygładzona, pory zwężone, faktura skóry rozprostowana.
Stosję jak mi sie przypomni - myślę, że raz na tydzień, a pewnie powinnam częściej. Poprawię sie po wakacjach.
Pieczenie jest delikatne, do wytrzymania. Poza tym nie przy każdej aplikacji występuje.
Tak mi się spodobał pomysł płatkowy, że mam w zapasie kolejne opakowanie kupione z wyprzedaży :)

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1/2

Mój pierwszy raz z kwasem ;)

Jestem zachwycona tym peelingiem.
+zdrowa cera
+zmarszczki wygładzone
+pory zmniejszone
odjełam jedna gwiazdkę za pekniete naczynko, ale przy braku problemów z naczynkami ( ja się w ten sposób dowiedziałam że mam mały problem) polecam z czystym sumieniem

super

- wygładza skóre
- zmniejsza pory
- oczyszcza
- reguluje wydzielanie sebum
- skóra jest jakby uspokojona i bardziej zadbana

cena w promocji także przystępna

warto spróbować

Mam cerę wrażliwą, naczynkową, a mimo tego ten peeling dobrze mi służył. Używałam go co 2 dzień neutralizując kwas po 15-30minutach - różnie to bywało. W sumie zafundowałam sobie 2 kuracje po jakieś +/- 15 płatków i jak po pierwszej byłam zachwycona, tak po drugiej średnio. Ale mimo wszystko, jeśli byłoby to możliwe z chęcią kupiłabym kolejne opakowanie, głównie ze względu na to, że używanie kwasów w tej formie jest w sumie mało kłopotliwe i dzięki temu neutralizującemu płatkowi (mam wrażenie) cera jest jako tako nawilżona i spokojnie wytrzymuje do rana bez wołania "Piiiiić" ;)
Co do samego działania - fakt, już po użyciu pierwszego płatka widać różnicę - cera staje się miła i gładka w dotyku, a kolejne aplikacje kwasu poprawiają efekt, ale niestety ten stan nie trwa długo. Płatki działają tylko podczas regularnego stosowania. U mnie po odstawieniu w ciągu miesiąca znów się zaczęły dziać niepokojące rzeczy na mojej twarzy. I mimo ponownej kuracji już nie osiągnęłam tak zadowalającego efektu jak za pierwszy razem. Fakt faktem, że jakieś inne kosmetyki zasyfiły mi buźkę :( Ale niemniej jednak stąd wniosek, że przy bardziej zanieczyszczonej cerze płatki, a raczej jedno opakowanie płatków może okazać się niewystarczające. Trzeba działać długofalowo, a to oznacza znowuż większe wydatki :( A przy tej cenie to już się chyba bardziej opłaca zaopatrzyć w jakiś apteczny kremik z kwasami.
Aha, dodam jeszcze, że mimo wrażliwej cery lekkie szczypanie, a raczej mrowienie czułam tylko przy 1-2 aplikacji, potem zupełnie nic. Czasem tylko policzki mi się lekko czerwieniły, ale to tylko wtedy, jak je za bardzo potarłam. Zresztą czerwoność szybko ustępowała i krzywda żadna mi się nie działa.

Używam tego produktu od: jakichś 4 miesięcy

bdb!

Bardzo dobry preparat! Wygodny w użyciu, a przede wszystkim skuteczny. Mam skórę tłustą skłonną do wyprysków i zaskórników. Ten peeling bardzo dobrze na nią podziałał, wygładził, oczyścił i rozpromienił buzię, zapobiegł częstemu pojawianiu się pryszczy. W trakcie uzycia skóra lekko piecze i pojawia się zaczerwienienie, ale szybko mija.Polecam!
Teraz do kupienia w wersji w jednym płatku. Na pewno sie skuszę!

Używam tego produktu od:roku

dla mnie bomba !

nie lubię kosmetyków Avonu. Nie wywołały we mnie żadnego pozytywnego wstrząsu. Jednak ten piling mnie zachwycił, poczawszy od prostoty w użyciu do efektów. Można by było powtórzyć wszystkie zachwyty w/ w , ale ja zaczynam się bać, bo nie zabaczyłam go już w najnowszym katalogiu Avon

Używam tego produktu od:roku

musisz to mieć

Bedę uzywała tego kosmetyku zawsze- 2 razy do roku: jesień, wiosna. jest rewelacyjny. Wystarcza na 2 miesiące, doskonale oczyszcza , rozjśnia twarz, zamyka pory. Buzia staje się gładziutka, miękka w dotyku, zmarszczki stają się płytsze. po prostu rewelacja, choć początkowo trochę piecze, ale producent uprzedza o tej reakcji, widocznie tak musi być, bo nie powoduje to podraznień

Używam tego produktu od:3 opakowania
Ilość zużytych opakowań:

super

Zastanawiałam się nad kupnem jakiegoś zestawu do domowej mikrodermabrazji, ale w końcu zdecydowałam się na te płatki. I jestem zachwycona :D
Teoretycznie jestem na nie za młoda, ale bardzo pomogły mojej buźce. Łatwa aplikacja to ogromna zaleta. Efekt też jest super. Buzia jest jakby jaśniejsza, taka "czysta" ;)
Nie wiem jak to inaczej opisać, po prostu zdecydowanie polecam!