La Roche-Posay, Lipikar, Syndet (stara wersja)

La Roche-Posay, Lipikar, Syndet (stara wersja)

Krem-żel do mycia. Baza myjąca bez mydła (pH 5,5) o działaniu natłuszczającym i nawilżającym. Nie zwiera środków zapachowych, minimalne stężenie konserwantów. Zalecany dla dzieci.

Super!

Dostalam próbkę tego żelu ,wiec uzywalam go na twarz żeby byli widać jakieś efekty i zakochalam się ,moja cera po tym żelu byla gladka ,nawilzona (mam cerę sucha) .Zakupilam pelnowymiarowe opakowanie i stosuje na cale cialo i twarz .Jestem b.zadowolona ;)

Niezastąpiony

Mam cerę dość wrażliwą. Inne żele/kremy do mycia twarzy wysuszają ją i podrażniają. Ten jest zupełnie inny. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia, nie wysusza. Skóra jest gładka, dobrze oczyszczona, miękka w dotyku, nie jest zaczerwieniona, ani podrażniona. Idealny kosmetyk do oczyszczania cery rano i/lub wieczoram. Ponadto jest niezywkle wydajny. Wystarczy niewielka ilość (wielkości groszku), która w połączeniu z wodą tworzy delikatną pianę. Nie zamienię go na żaden inny.

rewelacja!

Dla mnie jest to najlepszy żel do mycia twarzy jaki mialam, mam wrazliwa skórę a ten produkt jej nie podrażnia, dobrze oczyszcza skórę i nie powoduje uczucia ściągnięcia, poza tym jest bardzo wydajny. Uwielbiam i polecam :)
Jedynym, malym minusem jest cena ale często są promocje w aptekach na produkty LRP.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka lub kilkanaście

rewelacja

Ten żel jest po prostu rewelacyjny, mam skórę atopową ze skłonnością do podrażnień dodatkowo uczulona jestem na jakiś składnik naszej twardej wody, która puszczana jest w naszych kranach ;/ gdy zawsze wychodziłam z pod prysznica wszystko mnie swędziało, teraz po dłuższym stosowaniu tego żelu nie mam z tym problemu :)

Plusy:
-spełnia swoją rolę i to co obiecuje producent
-bardzo wydajny ( mam go od sierpnia )
-wygodne opakowanie (pompka)
-bezzapachowy
-przyjemna kremowa konsystencja
-wiele zastosowań(żel pod prysznic,do twarzy,mydło)

Minusy:
-dość wysoka cena 63zł (lecz starcza na bardzo długo)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

zawsze i kilka naraz

Używam wersji 400 ml w butlach z dozownikiem. Jedna stoi na umywalce jako mydło do rąk i żel do mycia twarzy, druga na wannie jako żel do mycia ciała, trzecia w kuchni, jako mydło do rąk. Nie podrażnia niczego, ani oczu, ani rzeczy rozdrapanych do krwi, ani miejsc intymnych. Super myje i jest niesamowicie wydajny. Na umycie całej twarzy czy rąk wystarcza ilość dosłownie jak pół ziarenka grochu. Pachnie tylko komponentami z których jest zrobiony, żadnych dodatkowych perfum. Miękki, otulający jak puchowa kołderka. Skład wcale nie taki łagodny: SLS i kilka innych detergentów, szkodliwy konserwant Polyquaternium-7, dwa rodzaje PEG-u (skład aktualny, butelka kupiona tydzień temu).

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele bo zawsze mam jednocześnie 2-3 sztuki

Bardzo dobry zmywacz

Trafiłam na ten produkt dzięki próbce podarowanej mi przez lekarza dermatologa. Oczarował mnie od pierwszego użycia i kupiłam całą tubkę.

Po pierwsze:
- nie wysusza
- dokładnie zmywa makijaż
- nie podrażnia
- jest wydajny (200 ml przy użyciu 2x dziennie starczyło na 5 miesięcy)
- prawie nie pachnie i ma fajną, kremową konsystencję

Wady:
- trzeba w niego zainwestować te 40 zł
- w przypadku stojącej tuby trochę się wylewa do korka

Ogólnie: jestem z niego bardzo zadowolona, odkąd go używam zmniejszyła mi się ilość niespodzianek na buzi:)

Używam tego produktu od: 01.2011
Ilość zużytych opakowań: 1 - 200 ml

Perełeczka :)

Mam sentyment do tej marki - większość produktów u mnie w łazience jest właśnie tej firmy.
Nie mniej, oceniając każdy z osobna, staram się być obiektywna.
Żel stosuję tylko do ciała, czasami myłam nim buzię, ale zdecydowanie wolę Effaclar, jeśli chodzi o pielęgnację twarzy.
Miał za zadanie wspomóc mnie w walce z przesuszającą się skórą i tak też uczynił :) Wspomagam go mleczkiem z tej samej serii ewentualnie balsamem Baume.
Ma neutralny zapach, umiarkowanie się pieni.
Jest jak na żel do mycia ciała, dla mnie drogi - ale bezapelacyjnie wart swojej ceny :)!

Używam tego produktu od:4msc
Ilość zużytych opakowań:2*200ml;1*400ml

Średni...

Owszem nie uczula ale moją skórę strasznie wysusza, czasem aż mnie piekła... Dla mnie średni, może nadaje się do skóry normalnej ale na skórze wrażliwej, naczynkowej z tendencją do przesuszenia kompletnie się nie sprawdził.

Delikatny i neutralny

Delikatnie myje wrażliwą skórę. Nie powoduje podrażnień. Ma gęstą konsystencję i dobrze się rozprowadza. Duże i wygodne opakowanie z pompką. Zapach neutralny.
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 400 ml

delikatny dla skóry

Nękana codziennym swędzeniem i pieczeniem skóry potulnie wróciłam do kosmetyków aptecznych, przynajmniej jeśli chodzi o codzienną higienę :rolleyes::D
SYNDET jest dość drogi, ale cenę wynagradza duża wydajność (używałam go przez 4 m-ce kąpiąc się przynajmnej raz dziennie :) ), a także wszechstronność- stosowałam do ciała, twarzy,higieny intymnej i wszędzie sprawdzał się dobrze :jupi:
Regularnie stosowany sprawia, że częste mycie nie jest tak dużym wyzwaniem dla mojej problematycznej skóry :mad: na pewno zredukował suchość, swędzenie i pieczenie wywoływane drogeryjnymi detergentami.
Pieni się dość przyzwoicie a tego zawsze brakuje mi w mydełkach aptecznych :rolleyes::D

Używam tego produktu od: 4 m-ce

rewelacyjny

Mam suchą skórę, skłonność do uczuleń i wysypek różnego typu na które stosować mogę niewiele kosmetyków. Ten żel nie podrażnia,a nawet mam wrażenie że koi uczucie swędzenia i pieczenia. Neutralny zapach i konkretna konsystencja. Bardzo dobry kosmetyk

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:trzy

idealny ;))

Jak dla mnie kosmetyk idealny. W wersji 400 ml z pompką spełniał wszystkie oczekiwania. Bardzo dobry zarówno do mycia twarzy ( włącznie z oczami - a noszę soczewki ), jak i do całego ciała.
Bardzo dobrze się rozprowadza, idealnie usuwa makijaż, nie ściąga skóry, nie powoduje żadnych podrażnień.
Skóra po myciu nie jest wysuszona, jest gładka.
Kosmetyk bardzo wydajny. Starcza naprawdę na bardzo długo.
Wersja w tubce ( 200 ml ) trochę problematyczna w użyciu ( szczególnie pod prysznicem ), wersja z dozownikiem super.

Ilość zużytych opakowań:kilka dużych