Dermika, Meritum, Peeling enzymatyczny

Dermika, Meritum, Peeling enzymatyczny

Delikatnie działający peeling do twarzy, przeznaczony do każdego typu cery łącznie z wrażliwą i delikatną, źle znoszącą peeling mechaniczny. Polecany szczególnie dla osób z cerą tłustą i łojotokową lub cerą z rozszerzonymi naczynkami.

Krem zawiera:

Aktywne enzymy - proteazy otrzymywane na drodze fermentacji, które delikatnie i skutecznie usuwają obumarłe komórki zewnętrznych warstw naskórka

Glinkę białą - która działa ściągająco, głęboko oczyszcza, usuwa nadmiar sebum

Alantoinę o własnościach łagodzących

Porażka

Z racjii problemów ze skórą która po 20-stce zrobiła sie niesamowicie wrazliwa,zaczełam używać peelingi enzymatyczne.Koniec konców trafiłam na Dermike-najgorsze było przekonanie ze taka firma to na pewno jakaś perełka będzie...Nic bardziej mylnego.Peeling jest dosyc drogi,zupełnie nie warty swojej ceny.Mało wydajny i w zasadzie nie dajacy żadnych efektów.Zalecane jest krórkie trzymanie na twarzy,niestety nawet po trzykrotnie wydłuzonym czasie nie ma rezultatów.Bardzo sie rozczarowałam i nigdy wiecej do tego produktu nie wrócę.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jadno

delikatnie acz wyraźnie

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z kosmetykami tej firmy, ale moje odczucia są bardzo pozytywne!

plusy:
- dobrze się rozprowadza
- ładnie matuje bez wysuszenia
- cera wygładzona i nawilżona
- pory wydają się być zwężone
- po nałożeniu nie ma efektu "ściągnięcia"
- wydajny (stosuję 2 razy w tyg)
- łatwa aplikacja i dozowanie
- redukuje ilość wydzielanego sebum

minusy:
- w zależności od cery może okazać się zbyt delikatny, jest to już kwestia indywidualna

Ilość zużytych opakowań: 1 (w połowie)

niezastąpiony!!

nie moge sie bez niego obejsc- mam cere mocno naczynkowa i wiele lat borykala sie z problemami ,,suchych skórek". Takie polaczenie eliminuje mozliwosc uzycia peelingow mechanicznych. Zapewne niejedna z Was wie jak wyglada poranny makijaz przy odchodzących skórkach z nosa i brody:(Dermika jest jedynym ratunkiem- po 2 uzyciach i regularnym nawilzaniu zażegnalam problem schodzącej skóry. Gdy czytam opinie, że nie dziala- cisnie mi sie na usta stwierdzenie, ze przeciez to nie Domestos na twarz!nie ma ,,zdzierac" skóry-ma obumarły naskórek delikatnie usuwać. Druga sprawa- nie sądzę aby nadawal się do cer trądzikowych z problemem blizn i strupków- on jest delikatny, rozswietla twarz i przywraca jej blask. trzymam go ok.10 min, circa 1 raz w tyg.Powtórze sie- jedyne rozwiazanie dla dziewczyn z naczynkami, nawrażliwą skórą, które nie mogą uzywać peelingów mechanicznych

Używam tego produktu od: tak

Czy ja wiem...

Szczerze powiedziawszy to nie widzę różnicy przed i po użyciu tego peelingu. Stosuję go według zaleceń, więc to chyba nie kwestia użytkowania... Nie wiem sama... Jakoś mi nie przypasował, chociaż Dermika to dla mnie kosmetyki z wyższej półki i właściwie "półapteczne". Nie ma sensu wydawać pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

zdecydowanie tak

Zdecydowanie polecam ten produkt
jak dla mnie same plusy do mojej suchej i zniszczonej cery produkt wręcz idealny
minusów w działaniu na moją cerę nie znalazłem. świetny nawet po goleniu bądź przy kilkudniowym drobnym zaroście

Bardzo ładnie rozjaśnia blizny , oczywiście przy regularnym stosowaniu. Oczyszcza skórę i pozostawia ją mięciutką i delikatną na kilka dni. Dobry dla osób , które mają suche skorki.Pomaga w walce z zaskórnikami i wyrównuje koloryt twarzy.

I Tak i Nie

Więc tak-mama namówiła mnie do kupna tego peelingu, bo uważała,że nie powinnam ścierać tak cery gruboziarnistymi. Ona jest zakochana i wierna od lat firmie Dermika.
Ja niekoniecznie.
Skóra jest naprawdę gładka, mięciutka.
Ale mam wrażenie,że nie ściera wszystkiego dokładnie- suche skórki i strupki pozostają.
Wolę czuć pod ręka działanie peelingu mechanicznego.
Mogę sprzedać ten peeling za 20zł- 2razy użyty, jak jest któraś dziewczyna chętna to proszę pisać-u mnie bez sensu zajmuje półkę,a szkoda Mi go wyrzucić

Używam tego produktu od: 2tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 użycia

KWC bez dwóch zdań:)

Miałam kilka peelingów enzymatycznych, jednak ten zdecydowanie wyróżnia się na ich tle; jest tak delikatny a działanie jest niesamowite-zostawiam go na twarzy na ok. 20min, po tym czasie skóra jest gładziutka, miękka, aksamitna, razem z dobrym kremem daje świetne efekty; nie spowodował żadnych podrażnień:) jest to moje 3 opakowanie teego peelingu i na pewno zakupię go znowu.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Rewelacja, polecam serdecznie!

DO TYCH KTÓRZY SĄ NA "NIE"!

Kupiłam go ponieważ pani w drogerii mi poleciła na moją suchą, atopową i zupełnie wykończoną antybiotykami cerę. Na początku nałożyłam peeling, zrobiłam wszystko według instrukcji na opakowaniu, jednak efektów nie było...złuszczona skóra została na mojej twarzy i musiałam dokończyć całość peelingiem mechanicznym. Jednak ostatnio postanowiłam ponowić proces iii zrobiłam wszystko po swojemu:
po 1. peeling trzymałam 10-15 minut
po 2.masowałam powoli cerę zwilżonym palcem
po 3.cały zabieg zajął mi około 20 minut (samo zmywanie kosmetyku)
po 4. efekt był piorunujący i GENIALNY! Jestem zachwycona, ten peeling zdziałał cuda na mojej STRASZNIE problematycznej cerze.

Przede wszystkim nie wolno się zniechęcać, trzeba być cierpliwym i bardzo dokładnie i powoli zmywać kosmetyk razem ze skórkami letnią wodą, cały czas masując skórę palcem/palcami.

PLUSY:
-delikatny, słodki zapach
-kremowa konsystencja
-NAWILŻA skórę!!!
-oczyszcza
-wydajny
-rozjaśnia, umatawia cerę
-efekt widać od razu po zastosowaniu
-usuwa skórki

MINUSY:
-trzeba trzymać na twarzy dłużej niż podane na opakowaniu
-można stosować jedynie 1-2 razy w tygodniu :-(
-bardzo długo (przynajmniej w moim przypadku) się zmywa ten peeling :-)

Niezastąpiony

Peeling ten stosuje już bardzo długo i za każdym razem jestem zadowolona z jego efektów działania:
- świetne wygładza
- ładnie rozjaśnia cerę
- dobrze oczyszcza
- pozostawia skórę wypoczętą
A do tego jest baaardzo wydajny:)
Zawsze lubię mieć go na półce jako pewniaka w sytuacji kiedy inny kosmetyk się nie sprawdził:)
Polecam:)

Używam tego produktu od:2 lat

bardzo go lubię

Wydajny, delikatny i skuteczny. Bardzo lubię go używać i od razu widzę efekty. Skóra jest gładka, jaśniejsza i ładnie oczyszczona. Cena też jest dosyć przystępna. Trochę nie podoba mi się zapach ale na szczęście nie jest zbyt intensywny. Mam wrażenie że ten sam kosmetyk jest sprzedawany w saszetkach jako maseczka bankietowa ;)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Porządny

Plusy:
-likwiduje suche skórki
-nie podrażnia, a wręcz uspokaja moją tłustą cerę
-ujednolica kolor skóry (jest jaśniejsza, wypoczęta)
-porządnie wygładza
-nadaję się do częstego użytku
-nie wywołuje alergii

Minusy:
-no mógłby być nieco tańszy

Używam tego produktu od: zeszłego roku