Lumene, Eyebrow Styler (Preparat do malowania i stylizowania brwi)

Lumene, Eyebrow Styler (Preparat do malowania i stylizowania brwi)

Jest to preparat do brwi występujący w dwóch wersjach - transparent (bezbarwny) oraz brown (barwiony) służący albo do nadania kształtu brwiom, albo (wersja brown) dodatkowo do podkreślenia ich koloru.
Wg producenta: kosmetyk ma żelową konsystencję, która pozwala nadać brwiom pożądany kształt, oraz pokrywa wszelkie niedoskonałości. Nie skleja brwi. Substancje odżywcze hamują wypadanie brwi i pobudzają nowe cebulki do wzrostu.

Phi!

Zmęczyły mnie lata(!) groteskowych prób podkreślania brwi kredkami albo cieniami, w wyniku których niezmiennie wyglądałam jak Charlie Chaplin :-D Oznaczało to de facto, że na codzień moje brwi prezentowały się mało wyraźnie, bo oczywiście nie odważyłam się wyjść do ludzi z tak piorunującą charakteryzacją.

Stwierdziłam, że dla mnie jakiś nabłyszczająco-dyscyplinujący żelik będzie w sam raz i zaczęłam poszukiwania. Nie były one łatwe, półki nie uginają się bowiem od wyboru tego rodzaju specyfików, więc z radością nabyłam wypatrzony gdzieś żel Lumene (bezbarwny; ze strachu przed efektem Ch.Ch).

Z nową nadzieją nałożyłam na brewki i...

Eeeeeeee tam... Efekt prawie równy zeru - brwi są co prawda trwale (na parę godzin) uporządkowane, ale to wszystko. Podkreślenia nie ma! Buu... Po co mi to-to?

W dodatku dośc szybko udało mi się upaprać zawartość tubeczki drobinkami podkładu/pudru, mimo zapamietałego wycierania szczoteczki po jej użyciu (no sorry, przecież nie mam czasu jej myć za każdym razem).

Takie nic za 30 zł.?

Lumene, weź się w garść!...

zero efektów

Kupiłam to "coś" łudząc się naiwnie, że brwi będą wyglądały idealnie i najmniejszy nawet włosek nie będzie się wychylał. Mam wersję bezbarwną, bo moje brwi są naturalnie czarne, więc nie potrzebowałam ich dodatkowo kolorować. Nie zauważyłam żeby były mocniejsze, na szczęście też nie zaczęły wypadać...Właściwie to nie wiem, czemu ten produkt ma służyć, ale skoro już kupiłam to trzeba zużyć. Całkowicie zbędny, nie polecam.

czy niezbędny???

sam w sobie fajny gadżet - ale niestety tylko gadżet.
Zalety - ładnie rozczesuje brwi, nie skleja ich a jednocześnie pomaga nadać im pożądany kształt
Wady - mam wersję brązową i mimo obietnic i tego że mam bardzo jasne brwi w ogóle nie wzmacnia ich koloru, więc wątpię że na ciemniejszych zdziała coś wiecej.
Nie bardzo chce mi się także wierzyć (co wiecej na sobie także nic nie odczulam) w zapewnienia o właściwościach pielęgnacyjnych i odżywczych kosmetyku jako że w składzie na pierwszym miejscy po wodzie stoi alkohol denat.