Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (stara wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (stara wersja)

Puder bardzo skutecznie matuje buzię i to na długie godziny. Występuje w wersji transparentnej (i rzeczywiście JEST transparentna) i dodatkowo w pięciu naturalnych kolorkach. Jak na puder prasowany - dość drobny. Wzbogacony w substancje nawilżające, nadaje cerze miękkość, gładkość i elastyczność. Opakowanie trwałe, ale zakręcane więc średnio poręczne.

przyczajony brokat

Powiem tak- podobał mi sie ten produkt i był idealny do czasu gdy po nałożeniu jego zobaczyłam w lusterku coś dziwnego. I widać to tylko gdy twarz jest skąpana w promieniach słońca. A sa to dziesiątki, seki małych brokatowych drobinek. Nie widać ich w cieniu chyba że się mocno przyjrzymy. No, ale zaraz chyba nie każdy chce wyglądac jak przyczajona kula dyskotekowa. I czasami w slońcu tez przebywamy.
Poza ta wielką wadą sam produkt jest ok. Ładnie matuje na kilka godzin latem a zimą nawet na pół dnia. Kolor dobrze dobrany wtapia sie w skórę. Łatwo sie rozprowadza zarówno pedzlem jak i gabka. Nie osypuje się . Cena nie jest zabójcza.
Nie kupie go ponownie niestety. Moze nowa wersję. Ale najpierw obejrze go w słoncu czy nie ma ukrytego brokatu.

Świetny!

Trochę boję się tej nowej wersji- zobaczymy czy dorówna starej...
n+/świetnie kryje mimo to skóra wygląda naturalnie
n+/sprawia że cera jest matowa
n+/cena

n-/niestety nie da się już znaleźć tej wersji...

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Najlepszy z najlepszych

Mam bardzo suchą cerę, długo nie używałam pudru sypkiego bo twierdziłam że tylko uwydatnia pojedyncze suche skórki na twarzy. Jednak makijaż był wówczas nietrwały.
Kupiłam go przypadkiem i byłam zachwycona, ładnie matuje, ale nie uwydatnia suchej skóry, nie podrażnia jej ani nie przesusza jeszcze bardziej.
Uważam że produkt jest godny polecenia, niedrogi bo zazwyczaj tańszy niż 20 zł.
A zdradzę Wam tajemnicę że w hurtowni www-eglamour.pl kosztuje koło 6zł!
No i mi wystarcza na długo. Nie polecam odcienia 003 bo wydaje mi się że mocno oksyduje, najlepiej postawić na 001 transparentny dla każdego :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Trzy

idealny dla skóry tłustej

Przejdę od razu do rzeczy:
+matuje
+jest transparentny
+wygładza skórę
+długo się trzyma
+dobra cena
+dobrze gruntuje podkład

-opakowanie jest delikatne
-jeżeli ktoś ma problem z suchymi skórkami to będzie je podkreślał (zresztą jak każdy puder)

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Jeden z najlepszych!

Dla mojej tlustej cery jest wprost idealny! Dlugotrwale matuje i nie tworzy nieladnej warstwy.
Zalety:
Niedrogi
Dobrze matuje
Fajne kolory
Łatwo dostępny

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

mi się podoba

Pudru używam sporadycznie. Moja skóra jest sucha, wiec sięgam po niego tylko kiedy mi się przypomni. I puder ten jak dla mnie jest bardzo dobry. Nie mam co prawda zbyt wielu konkurentów, do których bym mogła go porównać, ale chyba też nie chcę szukać.
W pudrze tym podoba mi się, że bardzo ładnie komponuje się ze skórą, nie tworzy nieestetycznej pudrowej warstwy. Jest delikatny, naturalny. Jako alergik powiem, że nie uczula. Bardzo ładnie się aplikuje i na prawdę nie wiele trzeba go użyć by widać było efekt. No i długo utrzymuje się na twarzy.
Puder ten jest bardzo wydajny. Mi jeszcze nigdy nie udało się zużyć całego do daty ważności. Zawsze wyrzucam prawie pół i kupuję nowy.
Ogólnie, polecam.

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: 4?

Nie polecam

Kupiłam ten puder dawno temu i muszę przyznać, że był bardzo wydajny, a jego cena zachęcała do kupna.
Jeśli chodzi o jego matujące działanie, to było ono średnie. Po 2-3 godzinach skóra zaczynała świecić się, jak żarówka i podkład zaczynał ścierać sie razem z tym pudrem. Po ponownym zastosowaniu w ciągu dnia robił nieestetyczne plamy i ciemniał. Dodatkowo pojawiały mi się po nim wypryski. Nie spełnił moich oczekiwań. Moja tłusta skóra toleruje jednak pudry sypkie.
Zwróćcie uwagę na jego skład(np.parafina zapycha pory).

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Świetny ! :D

Ja wybrałam numer 006 champagne. Najlepiej go rozprowadzało się puszkiem do pudru - "wklepując" go na skórze. Efekt 100% matu i nieskazitelnej cery przez cały dzień! oczywiście wraz z podkładem go stososuję . Skóra po jego nałożeniu na prawdę jest gładka ale nie sądzę aby ten puder w jakim kolwiek stopniu nawilżał.

Plusy:

+Fajne praktyczne opakowanie
+Wydajny
+ Rewelacyjnie matuje na cały dzień
+ nieskazitelna cera w połączeniu z podkładem (jak nałoży się go po nałożeniu podkładu)

Minusy:

- Skóra jest gładka lecz nie nawilża

Używam tego produktu od: Ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze - nadal używam

Nie jest to puder kryjacy, tylko matujacy, ktory nakladam na podklad i w tej roli sprawdza sie idealnie.

Bardzo dlugo mam matowa twarz, mimo ze mam mieszana w kierunku tlustej!

niesamowicie wydajny, fajne opakowanie, bdb mat, same plusy - polecam kazdemu!

Używam tego produktu od: 3miesiace

Pomyłka

Ten puder jest straszny. Nie dopatrzylam sie zadnych plusow, wrecz przeciwnie.

+ wysusza i podkresla skorki

+ nie matuje

+ straszne kolory, chyba tylko dla albinosów

+ tandetne opakowanie

+ brak gąbeczki w pudełku

+ nie nadaje sie do cery bezproblemowej, jest za bardzo widoczny

+ tworzy efekt "starej pudernicy"

+ skóra nie jest głądka, wyglada jak przysypana mąką

Używam tego produktu od: kilka lat

Nic ciekawego

Zapycha i to go skreśla. Nie dopasowuje się. Podkreśla skórki. Po zmyciu już miałam zapchane skóry. Masakra. Ale oddałam siostrze i ona go zużywa i zużywa i jakoś się nie skarży.

Używam tego produktu od: jakies 3 lata temu

Matuje dobrze

Rolę jaką ma spełniać - matowanie - spełnia bardzo dobrze.

Ale moim zdaniem to trochę za mało. Powinien trochę bardziej wyrównywać koloryt twarzy.

Nie mam raczej problemów z cerą, pryszczy ani nic, jednak jakoś mdło wyglądałam po zastosowaniu go.

Używam tego produktu od: trzech lat