Pierre Arthes, Nail Polish (Hypoalergiczny lakier do paznokci)

Pierre Arthes, Nail Polish (Hypoalergiczny lakier do paznokci)

Pojemność 12,5 ml

Hypoalergiczny lakier do paznokci, który nie zawiera szkodliwych substancji takich jak toluen czy formaldehyd, bogata gama kolorystyczna.

Cena: 7,50 zł / 12,5 ml

bardzo dobry rodzimy lakier, wybieram czerrrrrwień!

Nie znam się dobrze na lakierach, ale mogę podzielić się doświadczeniami. Chociaż lakiery nie są łatwo dostępne, to 2-3 lata temu miałam obok domu hurtownię kosmetyczną, a w niej wiele produktów m.in. tej marki.

Czerwień mam do dziś, chociaż już prawie wykończona. Potrzebuje odrobiny rozcieńczacza - ostatnio dowiedziałam się, że coś takiego istnieje, więc chętnie go odratuję.

Konsystencja i trwałość bardzo dobra. Lubię ten kolor - ta czerwień jest jakaś nieoczywista, dość oryginalna. Miałam kiedyś jeszcze chyba taki perłowy. Może zdarzył się też ciemniejszy. Wydajne!

Malowałam nim głównie palce u stóp i długo się trzymał.

Kolejny raz sprawdza się stwierdzenie: cudze chwalimy, swego nie znamy tylko wybieramy jakieś "lorejale" i podobne:P a ten lakier powiedziałabym można zaliczyć do "wyższej półki".

Używam tego produktu od: 2-3 lata, odrobina została do dziś
Ilość zużytych opakowań: ok. 2

Dobry

Bardzo przyzwoity lakier, jak za taką cenę. Mógłby ładniej lśnić, bo jest trochę półmatowy, ale ja i tak używam zawsze top-coatów, więc nie ma to większego znaczenia dla mnie. Lakier ma wiele zalet, duża paleta przyjemnych kolorów, cena, dosć spora trwałość na odpryskiwanie, szybkie schnięcie, wygodny pędzelek, a w buteleczce lakier nie psuje się.

Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić, to do konsystencji. Trochę nierównomiernie się rozkłada na paznokciu i nie tyle chodzi o smugi, bo ich nie ma, ale po prostu w jednym miejscu się nakłada grubsza warstwa. W efekcie nie ma tej gładkiej tafli lakieru. Tam, gdzie zaczynam malować jest grubiej, a jak rozprowadzam to co nałozyłam po reszcie plytki, to nie idzie tego zrobić rownomiernie, ale przy dwóch warstwach tego na szczęcie nie widać. Lakier po prostu dosć szybko zastyga i przywiera dobrze do płytki.

Myślę, że mimo wszystko warto się na niego skusić, polecam.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie dwóch.

nie dla mnie

kupiłam biały do frencza i jasny do płytki.... jakoś mnie nie przekonuje
+ duża buteleczka
- dla mnie na za duży pędzelek, jeśli chodzi o kolor biały, czuję się troszkę nieporadnie próbując pomalować końcówki...
- po pewnym czasie zgęstniał i coraz ciężej się nim maluje, a \'wyciągnięcie\' lakieru który pozostał na dnie, jest nie lada wyczynem

Ilość zużytych opakowań: dwa

nie nie nie

Jest fatalny. Źle kryje, długo schnie, i zostawia takie brzydkie smugi. Użyłam go 2 razy. Po nieudanym pierwszym użyciu, dałam mu szanse, ale nie potrzebnie. Wylądował w koszu.
Jedna gwiazdka za ładny kolor, ale nie na paznokciu.

Używam tego produktu od: tydzień

najlepszy do frencha

Bardzo dobre lakiery do manicure francuskiego. Mam odcień 57 w kolorze różowym. Wcześniej używałam w kolorze łososiowym, bodajże nr 56, ale nie jestem pewna:-)
Pięknie wyglądają na paznokciach, jedna warstwa wystarczy, choć ja stosuję dwie. Mają wyraziste kolory, nie odpryskują tak szybko, jak \'konkurentki\' z Bell. Mleczne idealnie komponują się z biała bazą. Są wydajne, jedno opakowanie starcza na bardzo długo. Już nie pamiętam kiedy kupiłam ostatnie :-) Nie pozostawia smug, a jak zgęstnieje (co następuje po baaaardzo długim czasie), bez problemu można dolać zmywacza i jest ok :-) Cena i pojemność również jak najbardziej na plus.
Polecam !!!

Używam tego produktu od: 4-5 lat

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 opak.

dla koloru tak

Mialam odcien ciemnego fioletu. Kolor byl intensywny juz po 1 warstwie, ale ja zawsze nakladam 2. Wada jest to, ze dlugo schnie i a moich paznokciach (umalowanych poprzednio dobra baza) wytrzymal 2 dni, pozniej starl sie z koncowek, a zaznacze, ze prace domowe wykonuje tylko w rekawiczkach.Przecietniak, sa lepsze.

Używam tego produktu od: ok 2-3lata temu
Ilość zużytych opakowań: troche z 1, reszte wyrzucilam, bo mi sie znudzil

w sam raz

Ciekawe lakiery za rozsądną cene, mają dużą pojemność ale one mogą stać i stać i nic się z nimi nie dzieje;)
plus za duża palete kolorów która robi wrażenie, każdy znajdzie coś dla siebie :) oprócz tego fajny poręczny pędzelek
jedyny minus to to że troszke długo schnie szczególnie przy dwóch warstwach

Używam tego produktu od:2miesiące

Świetny!

Dostałam ten lakier w prezencie - uwaga - 5 lat temu. Do dnia dzisiejszego nie zmienił on konsystencji, nie rozwarstwił się, maluje tak samo, jak kilka lat temu.

Mam odcień pięknej, jasnej kawy. Pierwsza warstwa jest naprawdę kryjąca i przy umiejętnym nakładaniu można na niej poprzestać. Z przyzwyczajenia nakładam dwie, aby pogłębić kolor. Lakier trochę szybko wyciera się na końcówkach, ale wystarczy nałożyć codziennie jedną warstwę top-coatu i problem z głowy. Nie odpryskuje zbyt szybko, nie łuszczy się. Schnie może wolniej niż niektóre lakiery, ale nie jest to konieczność półgodzinnego rozczapierzania palców.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Za tą ceną zdecydowanie tak

Naprawdę miła niespodzianka jak za tą cenę, moim zdaniem lepszy od wszystkich innych z podobnej lub nieco wyższej półki cenowej typu inglot, astor czy rimmel. Dobrze się rozprowadza, schnie w przyzwoitym czasie czyli kilku minut. Spokojnie 3 dni wytrzymuje w stanie dobrym bez ścierania i co ważne nie niszczy i nie wysusza płytki.

Używam tego produktu od:3lat
Ilość zużytych opakowań:mam 4 ale żaden nie zużyty jeszcze

Świetny lakier, markowe niech się wstydzą ;) Tak w skrócie:
* piękne odcienie - od jaśniutkiego różu po krwistą czerwień i bordo (używam nr 26),
* dobrze kryje, jedna warstwa w zupełności wystarczy,
* idealnie gładka płytka paznokciowa + efektowny szklany połysk,
* spora pojemność, nie wiem czy uda mi się zużyć ;)
* trwały - wytrzymuje w nienagannym stanie 3-4 dni (bez utrwalacza), potem delikatnie ściera się na końcach, ale nie odpryskuje.

Wady? W sumie jedna. Otóż lubi wylewać się na skórki. Nie wiem czy to wina za rzadkiej konsystencji czy źle wyprofilowanego pędzelka, ale raczej obstawiałabym to pierwsze.

Obecnie kosztuje ok. 10 zł i jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

okropność

hmm...dziwi mnie fakt, że lakier jest zaliczany do najlepszych...

strasznie odpryskuje i na paznokciach pojawiają się ..."smugi", które wyglądają okropnie. lakier na pewno nie tworzy "jednolitej" tafli.
znam wiele tańszych i lepszych lakierów. 8zł to dużo za takie badziewie.

Nie polecam

Używam tego produktu od:tydzień

bardzo dobry :)

mam dwa kolory, perłowy i zwykły ciałowy.
jak dla mnie jest idealny, nie odpryskuje (może to dlatego, że nie trzymam go zbyt długo na paznokciach...?), kolory zawsze dobre, wystarczy tylko jedna warstwa. i co najważniejsze - świetnie się rozprowadza :)
Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w jednym pół, w drugim 1/3