KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Bielenda Botoskin Efekt, Peeling Termiczny (zastępujący mikrodermabrazję)

3,8 na 566 opinii

Kupi ponownie: 33% osób
    Justy
    13 czerwca 2004 o 17:29
    ciekawy
    fajny wynalazek. piling nie jest zbyt ostry, nieco rozgrzewa, ale czuję rozgrzanie tylko przez kilka chwil na początku, potem to mija. skóra jest dośc gładka, ale nie udało mi sie nim "wypolerować" skóry. bardzo piecze, jeśli mamy na skórze jakąś rankę, zadrapanie. na pewno nie zastępuje mikrodermabrazji. po kilku użycia nie mogłam go wydobyc z tuby i musiałam jej nieco brutalnie powiększyć otworek, żeby mozna go było nadal używać.

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    laloja
    9 czerwca 2009 o 10:05
    najlepszy
    Jedyny peeling który potrafił dogłębnie oczyścić moją tłustą cerę! Ja używałam go raczej jako maseczki, nie tarłam skory po nałożeniu, a i tak rozgrzewał i działał super! Doceniłam go dopiero teraz gdy nigdzie już nie mogę go dostać a wszystkie inne peelingi (nie-mechaniczne)są zbyt słabe... Używam tego produktu od: dłuugo Ilość zużytych opakowań:1

Murszafka
    22 listopada 2008 o 0:04
    Klasa sama w sobie
    Fantastycznie dziala, faktycznie usuwa martwy naskorek,kilka dni po zastosowaniu skora jest aksamitna i naprezona. Przyjemny w uzyciu, estetycznie opakowany. Polecam Używam tego produktu od:miesiaca Ilość zużytych opakowań:1

Mila07
    23 sierpnia 2008 o 17:12
    Dla mnie świetny :)
    Po tak róznych recenzjach długo zastanawiałam się nad kupnem tego produktu. Z dużą obawą użyłam go po raz pierwszy jakieś 5 tygodni temu.....i nic strasznego się nie stało. Produkt ma rzeczywiście dość silne działanie, ale myślę, że stosując się do zaleceń producenta krzywdy zrobić nie powinien - mi nie zrobił. Wręcz przeciwnie: - skróra wygładzona, pory odblokowane i troszkę zmniejszone ( mam skórę mieszaną, z małymi zmianami trądzikowymi) - blizny i ślady po trądziku jaśniejsze - skóra ożyła - naprawdę widać rezultat - jeden pełen zabieg trwa max 10 min Peeling po kilku użyciach się rozwarstwia, to fakt, ale wystarczy wstrząsnąć i jest OK. Skóra po użyciu jest delikatnie zaczerwieniona ale to mija - ja dla "uspokojenia" skóry nakładam maseczkę nawilżającą Avene i smaruję Cutibazą. Używałam wcześniej innego zestawu do domowej mikrodermabrazji - o wiele droższy ( jakieś 4 razy ;)), o wiele mniej skuteczny. Polecam , z czystym sumieniem :) Używam tego produktu od: 5 tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

5 maja 2008 o 19:08
    porządnie drapie
    Choć mam skórę bardzo wrażliwą, od czasu do czasu pozwalam sobie na wykonanie peelingu tym preaparatem, ponieważ nie znam niczego co lepiej mechanicznie złuszcza naskórek. Plusy: - doskonale oczyszcza i odświeża skórę, w szczególności pory, - świetny dla fanek monego zdzierania - poza podrażnieniami wywołanymi ścieraniem(jak każdy pelling mechaniczny) nie zauważyłam by powodował jakieś uczulenia, etc. - kiedy już zejdzie zaczerwienienie skóra jest mięciutka, jaśniutka, gładziusieńka Minusy: - niestety rozwarstwia się (tubkę trzeba wstrząsnąć przed użyciem), - odrobinkę przeszkadza mi towarzyszące jego używaniu uczucie ciepła (mnie wręcz parzy), - trzeba używać bardzo delikatnie, drobinki ścierne są tak ostre, że łatwo zrobić sobie nim krzywdę, - za każdym razem mam problemy z jego dokładnym usunięciem z twarzy po zabiegu ( a jak nie daj Boże jakaś drobinka dostanie się do oka- masakra!). Mimo wszystko fanki na prawdę ekstremalnego ścierania będą zachwycone. Używam tego produktu od:ponad roku Ilość zużytych opakowań:ciągle w trakcie pierwszego

Morannon
    19 marca 2008 o 12:59
    1 / 5
    Podrażnia
    Mam skórę mieszaną ze skłonnoscią do zaskórników i zatykania porów. Peeling nie tylko mi nie pomógł ale i zrobił krzywdę. Za pierwszym razem zdarłam sobie nim skórę tak że miałam placki polpalonej skóry pokrytej strupkami i płatami łuszczącej się skóry... wcale sie o to specjalnie nie starałam, trzymałam się przepisu :/ . Goiło się długo...... Kolejne próby stosowania delikatniejszego dawały zawsze efekt zaczerwienienia i nieprzyjemnego rozpulchnienia skóry, efekt oczyszczenia taki sobie :/ Raczej skóra powoli wraca do siebie i człowiek cieszy się, że odzyskał stan wczesniejszy. Dodam, że probowałam stosować go na ramiona i dekold, wrażenia równiez nie były przyjemne. Cięzko się zmywa, i ma chemiczy zapach. Generalnie potworek.... Nie polubiliśmy się. Używam tego produktu od: 4m-cy Ilość zużytych opakowań: 1 męczę

aldi1174
    19 sierpnia 2007 o 17:30
    Dla mnie za mocny
    Bardzo silnie działa- rozgrzewa i oczyszcza, podrażnia bardziej niż inne; trzeba bardzo uważać- ja zmyłam po ok. 1,5 minuty, kiedy skóra zaczęła mnie lekko szczypać. Minusem jest też rozwarstwiająca się konsystencja przy wydobywaniu- najpierw gęsta a za moment płynna (bo nie wstrząsnęłam przed użyciem). Efekt dobry, ale trzeba być ostrożnym i stosować krócej- w zależności od rodzaju skóry. Używam tego produktu od:przez ok. 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1

fifiorek
    3 maja 2007 o 20:03
    bardzo dobry
    peeling kupiłam jak wiekszośc kosmetykow całkiem przypadkiem okazał się super --> świetnie oczyszcz --> bardzo rozgrzewa skórę --> po jego użyciu skóra oczyszczona na maxa ale: - nie można przesadzić z tarciem buzi, bo można sie dorobić podrażnień - pozostawia tłustą warstwę, którą było mi ciężko zmyć mimo wszystko polecam Używam tego produktu od: dwa miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1

Maja2d
    9 lutego 2007 o 22:31
    1 / 5
    zabójca
    Nie wiem co mnie podkusiło, żeby wypróbować to cudo, . Ten peeling tak zadziałał na moją skorę, że do tej pory, (a minęły już 4 miesiące, jak go użyłam) nie mogę jej wyleczyć. Nalożylam go tylko na strefę T, bezbośrednio po zmyciu zachwyt- buzia delikatna, gladziutka; powtórzylam aplikację może za tydzień i potem zaczęły się ogromne problemy z cerą, dokładnie w tych miejscach , gdzie nakładałam peeling. On zdarł mi całą warstwę ochronną skóry, która pozostała bezbronna i podatna na wszelkie zanieczyszczenia. Nie chcę opisywać szczegółów, ale ogolnie rzecz biorąc cała strefa T wysypana, łącznie ze stanem zapalnym. Mam nadzieję, że druga seria antybiotyku, który obecnie zażywam zakończy wreszcie to przykre dla mnie zdarzenie i wyleczy moją buzię. Odradzam stosowanie tego peelingu, a jeżeli już to z rozwagą. Ja już wiem, że nigdy nie użyję peelingu z drobinkami. Używam tego produktu od:już nie używam i nigdy więcej nie użyję. Ilość zużytych opakowań:2 razy

agatkad
    8 stycznia 2007 o 9:51
    świeteny:)
    Najlepszy peeling jaki miałam:). Fajna konsystencja. Podczas pellingu twarz troche szczypie i jest zaczerwieniona, taki stan zaczerwienienia trwa jakies 20 min. Ale za to na drugi dzien cera jest czyściutka i głaadziutka:) Troche mało wydajny kosmetyk, ale wsumie za tak niską cene jak na taki super preparat mozna go kupować cześciej:) Używam tego produktu od:1 miesiąc Ilość zużytych opakowań:1

urszula-te
    10 października 2006 o 14:01
    super!!!
    Naprawdę bardzo dobry peeling. Skóra po nim jest gładziutka jak pupcia niemowlęcia. Mam mieszaną cerę a dzięki niemu moja twarz ma zwężone pory i zdrowy kolor. Przy masowaniu skóry przyjemnie rozgrzewa, ale nie powoduje jakiegoś szokującego zaczerwienienia. Przy czym osoby z cerą wrażliwą lub naczynkową muszą sobie odpuścić - to nie dla nich. Pozostali jak najbardziej mogą. Naprawdę można osiągnąć rewelacyjne efekty za niewielkie pieniądze. Polecam!! Używam tego produktu od: Ilość zużytych opakowań:kończę 1

hocloco
    29 września 2006 o 11:50
    dla mnie jak najbardziej
    Niewątpliwie jest to kosmetyk ktory bedzie budzil kontrowersje i sprzeczne opinie - trzeba lubic takie kosmetyki zeby go docenic Ja takie lubie dlatego taka ocena +(powtorze za innymi opiniami) swietne !!!! jedna z najlepszych jakie uzyskalam wlasciwosci czyszczace - warstrwa rogowa naskorka zgodnie z obietnicami producenta +efekt rozgrzewajacy przyjemny, ale trzeba pamietac ze po takim zabiegu nalezy dodatkowo przetrzec twarz zimna woda aby zamknac pory - aplikacja - trudno go wydobyc po zuzyciu polowy - ja ucinam wtedy gore i jeszcze dwa razy wydobywam go po prostu palcem badz szpatulka - dosc szubko sie konczy - rozwarstwiaja sie fazy ++cena nie polecam osobomktore maja wrazliwa cere, problemy naczynkowe, sklonnosci do podraznien jest to bardzo mocno dzialajacy kosmetyk Używam tego produktu od:1 roku Ilość zużytych opakowań:3

mimi.80
    26 września 2006 o 12:06
    najlepszy piling
    jaki kiedykolwiek stosowalam, rewelecyjnie oczyszcza i odswierza twarz, poprawia koloryt i odmladza. Do tego jest wydajny, delikatny ale bardzo skuteczny. Używam tego produktu od:roku Ilość zużytych opakowań: 3

motylek76
    22 sierpnia 2006 o 2:03
    Szczerze POLCEAM
    Mam cerę tłustą z problemami ( trądzik,wypryski ) .... Ten peeling działa świetnie. Ciepło które jest wytwarzane podczas rozcierania trwa króciutko, ale jest bardzo przyjemne. Efekty zauważyłam juz po pierwszym zastosowaniu - cera stała sie delikatna , zmatowiała..... po około 2 tygodniach dodatkowo zaczęły znikać wypryski , plamki stały sie bledsze , skóra nie przetłuszcza sie :) No i ta gładkosc...! Rewelacja... Szczególnie polecam kazdemu z tłustą cerą__ ____ Używam tego produktu od:półtora miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Diorissimo
    10 sierpnia 2006 o 14:52
    Dobry, ale nie idealny
    Przyznam szczerze, że jest jednym z lepszych peelingów. Świetnie oczysza i wygładza, aczkolwiek przy dłuższym masowaniu skóry odczuwam lekkie szczypanie. Uczucie ciepła trwa krótką chwilkę, ale jest przyjemne. Warto spróbować! Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1

homyk
    16 marca 2006 o 10:58
    wstrząsnąć przed użyciem!
    Efekty stosowania tego peelingu przeszły moje najśmielsze oczekiwania :) Nie spodziewałam się cudów po kosmetyku w takiej śmiesznej cenie. A tu - moja cera odmłodniała :) , pory zostały oczyszczone z zaskórników, znacznie poprawił się stan przebarwień. Szok! Peeling doskonale poleruje skórę, ale trzeba się dobrze przyłożyć do masażu - musi być przeprowadzony delikatnie (!) i skrupulatnie (!). Poza tym, ciekawe uczucie z tym rozgrzewaniem :) Przyznam jednak, że nie lubię tej tłustawej warstewki na twarzy zaraz po zabiegu. Dopiero na drugi dzień skóra jest fajna i widać jakich cudów dokonało złuszczanie tym peelingiem. Czasochłonne jest też zmywanie go z twarzy. Jest jeszcze jedna ważna sprawa - trzeba wstrząsnąć tubkę przed użyciem! Zawartość się bowiem rozwarstwia. Jednak pomimo tych minusów jest to wg mnie KWC! Doskonałe efekty i niska cena to niezaprzeczalne atuty tego peelingu! Początkowo stosowałam peeling zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Teraz już nie mam takiej potrzeby, bo efekt utrzymuje się długo. Poleruję więc cerę raz na dwa, trzy tygodnie. Czasem nawet jeszcze rzadziej :) Ilość zużytych opakowań: jedno i wkrótce kupię kolejne

mania19
    8 marca 2006 o 19:22
    średniaczek
    Wcale nie jest on taki rewelacyjny jak mogło by się spodziewać. Może i dobrze złuszcza naskórek, ale są lepsze kosmetyki od nieggo. Zwłaszcza jeśli chodzi o przyjemność używania. Mi on nie pasuje z tego względu, że jest jakiś taki tłusty. Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim ... dziwne ;) Efekt rozgrzanej cery utrzymuje się parenaście sekund... Choć jest to przyjemne :) Generalnie za tą cenę nie jest zły, ale mogło być lepiej ... Może to prawda, że producent zmienia coś w nim, ulepsza itp. Gdy będę słyszeć , że się poprawił to dam mu jeszcze jedną szansę, bo w sumie przeszkadza mi ta tłustość jaką zostawia na twarzy i nie do końca idealne złuszczanie ... ;)

Aneta???
    12 stycznia 2006 o 1:24
    Lubie
    Bardzo go lubie,choc efekt rozgrzewajacy jest baaardzo krociutki,dobrze poleruje i calkiem dobrze oczyszcza chociaz z wczesniej wspomnianym Idealist EL nie ma nic wspolnego,jest przede wszystkim lagodniejszy i duzo slabszy w dzialaniu.Jak dla mnie wydajny,ladnie pachnie.