Avon, Planet Spa, Dead Sea Minerals, Detoxyfying & Firming Body Mask (Detoksykująca i ujędrniająca maska do ciała)

Oczyszcza, detoksykuje, ujędrnia i odżywia skórę. Zawiera cenną sól krystaliczną i czarne błoto z Morza Martwego. Łatwo się ja nakłada i spłukuje. Po użyciu ciało jest satynowo gładkie i jędrne.

pachnący Fantomas

Nie miałam dużych oczekiwań, zakup typu: nieracjonalny kaprys. Konsystencja zbita, gładka. Rozsmarowuje się dobrze, wtedy dają o sobie znać zagubione drobinki, które delikatnie peelingują skórę przy zmywaniu. Zmywa się bez problemu (w kąpieli). Niestety nie odnotowałam żadnych właściwości nawilżających, odżywczych, czy szczególnie wygładzających. Nie widzę więc celu przesiadywania na golasa w szarej papce ku uciesze małżonka. Czuje się wtedy jakbym brała udział w jakimś dziwnym performansie.

Za zapachem za to przepadam.

Używam tego produktu od: 3 użycia

Spodziewałam się więcej.

Bardzo lubię kosmetyki z Planet Spa, generalnie są one skuteczne i przyjemne w użytkowaniu. Niestety, tym razem czuję niedosyt.

Zalety:
*maska fajnie wygładza skórę
*szybko zasycha
*zapach jest morski, w miarę świeży
*łatwo się zmywa
*wydajna

Wady:
*nie zauważyłam ujędrnienia
*wysusza skórę
*posiadam tę maskę w tubce, co można uznać jako wadę, ponieważ przez gęstą konsystencję trudno wydobyć kosmetyk ze środka, szkoda, że już nie występuje w słoiczku
*trochę za wysoka cena co do jakości

Właściwie od kosmetyku noszącego miano SPA, można wymagać więcej - maska wcale mnie nie zrelaksowała i nie do końca spełniła obietnice producenta. Ale nie żałuję, że ją wypróbowałam :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

W miarę dobra

Maska wygładza skórę, wyrównuje jej koloryt. Oczywiście nie są to jakieś spektakularne efekty. Minusem jest brzydki zapach i to, że ciężko się ją zmywa.
Krótko mówiąc, nic szczególnego.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

dobra ale...

nie na zimę! Ciężko tak stać z tym mazidłem przez 20 minut bo strasznie chłodzi! Użyłam kilka razy (głównie na dekolt, biust i ramiona) a resztę zostawiam na lato.
Najbardziej podoba mi się efekt poprawienia kolorytu skóry i jej wygładzenia. Co do ujędrnienia to trudno powiedzieć po kilku razach, ale od tego mam balsamy ;)

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Spa w domu:)

Zużyłam już 2 tubki (teraz produkt jest w tubce, a nie słoiczku, a szkoda wole słoiczki). Kolejny świetny kosmetyk z serii Spa.

Zalety:
+ skóra jest odświezona i wygładzona
+ mam problem z wyskakującymi krostkami na plecach i ta maska jakby wypija nadmiar sebum ze skóry, krostki się goją i nie wyskakują kolejne
+ ujędrnia skórę
+ poprawia koloryt skóry
+ szybko zastyga
+ ma drobinki przez co zmywając ją mozna jednocześnie zrobić delikatny piling

Wady:
- powinna być w słoiczku przez gęstą konsystencję wogóle się nie nadaje do tubki, nieźle się trzeba namęczyć, żeby ją wydobyć

Produkt jest wart swojej ceny:)

Używam tego produktu od:4 miesiące

klasyk Avonu

Cała seria Planet SPA z minerałami z Morza Martwego jest bardzo dobra. Maska świetnie wpływa na skórę, wygładza, poprawia koloryt. Ja ją nakładam na wypeelingowaną skórę i trzymam ją ok. 20min.
Cena i dostępność są dobre. Wydajność zależy od powierzchni jaką smarujemy i grubości nakładanego kosmetyku.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku temu

bdb

Absolutny hit tej firmy. Maska fantastyczie relaksuje (2 bezsenne noce), mozna latwo splukac, skora wyglada duzo lepiej po 20-minutach kuracji pod folia :)

Stosunek ceny do jakosci - bdb

Na pewno kupie ponownie

Używam tego produktu od:miesiac

lubię

Naprawdę świetny kosmetyk. Mam czasem niedoskonałości na plecach z którymi ta maska sobie świetnie radzi. Ogólnie dobrze oczyszcza skórę, sprawia że jest gładka, świeża, satynowa. Ładnie pachnie, łatwo się nakłada, łatwo spłukuje. Rewelacja!

Ilość zużytych opakowań: kilka

fajny

Uwielbiam zapach maski, dzieki niemu czuje jakbym byla w spa. Fajnie oczyszcza skóre. Jednak móglby byc troche bardziej wydajny, ale uwazam że to jeden z lepszych kosmetyków Avonu.Używam tego produktu od:6 mies.

Godzinka w łazience sam na sam

Podobnie jak poprzedniczka, nie przepadam za marką Avon, ale seria SPA podbiła moje serce :D Maska starczyła na 3 użycia do CAŁEGO ciała, a więc na dużo więcej niż początkowo przypuszczałam. Dużo lepiej również niż przypuszczałam się rozprowadza (jest dosyć "miękka" w rozprowadzaniu, jak cięższy krem, a nie jak prawdziwe twarde błotko z glinki), prawie natychmiast zasycha, i łatwo się jej pozbyć : wskakuję do wanny z ciepłą wodą i przy użyciu gąbki maska odchodzi praktycznie sama. Łatwo też spłukać osad z wanny, co nie jest takie oczywiste w przypadku niektórych masek .

Ponieważ zawiera drobne kryształki soli, przy zmywaniu jej automatycznie oferujemy sobie peeling. Po nałożeniu daje uczucie chłodu i mrowienia, i tu znów miłe zaskoczenie ponieważ jest ono do zniesienia w porównaniu do innych kosmetyków tego typu. Tudno ocenić efekt ujędrniający po 3 użyciach..

Podkreślam, że głownym zadaniem maski NIE jest nawilżanie, stąd dziwią mnie niektóre recenzje z zarzutem w tę stronę. Zgadzam się, przedsięwzięcie z nakładaniem maski jest dość pracochłonne i frustrujące - ale dziewczyny, to ma być SPA, do SPA nie wpadamy na zabieg całego ciała na 10 minut w przerwie na lunch.

Ps. Moje opakowanie było pełne, tzn. wypełnione maska aż po brzegi.

Używam tego produktu od: starczyła na 3 użycia do całego ciała

uwielbiam :)

Na początku wspomne iz nie lubie kosmetyków avon-u. Seria spa jednak podbiła moje serce.

Zakupiłam na allegro 4 maski za bezcen, 8zł za sztuke, chociaz przyznam szczerze ze maska jest warta uwagi nawet po swojej regularnej cenie.

1 opakowanie wystarczyło mi na 3 użycia, dośc grubej warstwy maski: dekolt + biust + ramiona + plecy. Czyli całkiem całkiem. Przed użyciem koniecznie mocniejszy peeling ciała. 30min i zmywam. Tutaj przydadzą nam sie złuszczające rękawice do mycia ciała.
Po dokładnym zmyciu maski, balsam nawilżajacy badz tez ujedrniajacy i mozna sie cieszyc piękną, jędrną skóra i seksownym dekoltem :)

Warto powtarzac tez zabieg regularnie min 2 razy w tygodniu. Wtedy wydaje mi sie efekt bedzie bardzo zadawalający.

sprawdza się

hmm kupiłam ją w promocji 2 kosmetyki z planet spa za 33zł. Nie zawiodłam się, dobrze się nakłada, jak na maseczkę z błotem zapach jest okej ;) ma malutkie drobinki soli, co przy zmywaniu daje trochę efekt pilingujący :) uwielbiam uczucie chłodu i mrowienia, które daje :D nawet pół godziny po zmyciu, czuć taką "odmianę". Rzeczywiście skóra jest gładka i miła w dotyku :) Jednym minusem jest to,że opakowanie jest bardzo duże a maseczki w środku było może pół tego opakowania! nie wyglądało mi na 200ml . Wystarczy mi tylko na 2 razy, bo nakładam na całe nogi i brzuch :P Jeśli będzie jeszcze raz taka promocja to wtedy ją kupię.

Używam tego produktu od:dzisiaj