St. Ives, Peeling morelowy (stara wersja)

St. Ives, Peeling morelowy (stara wersja)

Peelingi St.Ives Swiss Formula mają postać lekkiego kremu z roślinnymi drobinkami delikatnie złuszczającymi naskórek. Ich receptura została wzbogacona o olej z pestek moreli i wyciąg z mieszanki szwajcarskich ziół. Preparaty głęboko oczyszczają skórę odsłaniając zdrową promienną cerę. Są tak łagodne dla skóry, że można je stosować codziennie. Skóra oczyszczona peelingiem lepiej wchłonie i wykorzysta aktywne składniki z preparatów pielęgnacyjnych takich jak kremy czy maseczki.
Peeling występuje w trzech wersjach:
- antybakteryjny - do cery trądzikowej (biała tuba),
- odświeżający - do cery normalnej (kremowa tuba),
- delikatny - do cery wrażliwej (pomarańczowa tuba)
UWAGA! Prosimy tu nie oceniać peelingów w nowych opakowaniach

Uwielbiam!

Stara wersja - niezastapiona :) Stosuje go zarówno do twarzy jak i całego ciała, doskonale złuszcza - po użyciu skóra jest gładka i miękka w dotyku. Wydajny, niedrogi. SZCZERZE POLECAM!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 6 całych

stara wersja byla doskonala

Stal sie moim ulubiencem odkad pojawil sie na rynku wsrod kosmetykow. Peeling dobrze oczyszczal skore z martwego naskorka czyniac ja gladka i miekka wade mial jedna malo wydajny. Z przykroscia musze stwierdzic, ze nastepca tego peelingu nie spelnia juz takiej roli jak jego poprzednik, wraz z opakowaniem zmienila sie tez konsystencja tego produktu i jest to prawda, sprawdzilam to porownujac peeling zakupiony w Anglii z tym kupionym w Polsce. Szkoda, ze wciaz na polski rynek trafia wybrakowany towar.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:mnostwo

Rewelacja

To jest peeleing doskonały !
Ma mnóstwo twardych granulek, które swietnie złuszczają i oczyszczają cere
Po zastosowaniu buzia jest gladziutka
Świetnie przeciwdziała zaskórnikom iwszelkim niedoskonałościom :))

Czego chcieć wiecej od peelingu.. :)

Dodatkowy plus za ładny zapach, wydajnoścć i przystępną cenę :)

Polecam z czystym sumieniem

Używam tego produktu od: około roku

świetnie oczyszcza

Ja mam delikatny, czyli ten w pomarańczowej tubie. Pilling ma grube ziarna, takie jak lubię. Stosuję go na twarz (tylko na problematyczne partie, wrażliwe miejsca omijam) oraz plecy i dekolt. Dobrze oczyszcza i wygładza skórę. Nie podrażnia. Spełnia wszystkie wymagania pillingu.
Niestety zapach jest bardzo nieciekawy, ale i tak po jego użyciu stosuję pachnący balsam.
Dużym plusem jest niska cena. Używam tego produktu od: roku

Dla mnie idealny

Po pierwsze: Lubie firme za to, że używaja w produktach minimalnej ilości chemii
Po drugie: Peeling dość gruby, ale przy umiejetnym stosowaniu delikatny
Po trzecie: Skóra po nim jest ładnie naciągnieta, matowa i ma śliczny kolor
a po czwarte duża tuba...nadaję się też do ciała :)
Nie polecam tylko osobom ze skóra wrażliwą i suchą, bo może za mocno wysuszyć natomiast dla cer tłustych i trądzikowych-Polecam
^^
Teraz chyba się skusze na nowy peeling morelowy przeciwtrądzikowy. Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy niż ten :)

faworyt... nie tylko mój

Naturalny zapach (dość "surowy",ale lubię go) przyjemna konsystencja
Dobrze złuszcza, nie podrażnia,nie uczula

Ilość zużytych opakowań:pól

Faworyt zdecydowany

Mam ten środkowy :)

Doskonały, co tu dużo pisać! Świetnie usuwa martwy naskórek, nie podrażnia, jest niezwykle wydajny, stosuję go czasem do ciała, nie tylko do twarzy... Spełnia się w 100%. A skóra... mmmm... Jak marzenie- mięciutka, gładka, pory zwężone.

TAK, TAK, TAK!!!

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

bardziej do ciała

Do twarzy, zwłaszcza trądzikowej, potrzebuję czegoś delikatniejszego. Ten nieco podrażniał, piekł, czuć było morele i alkohol. Zły też tam, gdzie skóra gruba i ciężka do starcia- pięty, nogi. Za to na dekolt, plecy, łokcie- idealny!

Używam tego produktu od: 2 lata

do twarzy nie do ciała świetny

Oceniam go jako peeling do ciała bo do twarzy się nie nadaje-granulki są za wielkie i czułam zdzieram swoją delikatną skórę,ale do grubszej skóry ciała jest świetny-idealnie usuwa naskórek-skóra po nim jest gładziudka,przyjemnie pachnie przez co peeling jest prawdziwą przyjemnością,jest wydajny przez swe duże granulki-przy takiej wielkości wiele go nie po trzeba i jest taniutki

Ilość zużytych opakowań: -

Świetny tylko troszkę drapiący

Fantastycznie peelinguje, pozostawia cudowne uczucie miękkości i czuję zawsze po jego użyciu jakbym sobie wymieniła na nową całą skórę twarzy :D W dodatku sprawdza się też jako peeling do rąk ;)
Jedyna wada - twarz trzeba bardzo delikatnie nim myć, bo granulki są dość duże i mocno peelingują. Ale mimo wszystko strasznie go lubię i polecam :)

Używam tego produktu od: około roku /od czasu do czasu/

Jest Ok

Strasznie duże ziarenka, strasznie drapią i mimo, że dokładnie i długo "drapciam" po buzi tymi kuleczkami, czasem zostawi gdzieniegdzie kilka suchych skórek. Mimo to uważam, że moge go polecić z czystym sumieniem, bo pomógł mi w walce z wągrami :) Nie jest to jescze KWC, ale niedaleko mu do ideału :D

Używam tego produktu od:nie pamiętam :D

Rewelacja :)

Wcześniej używałam Avon Clearskin, Cleansing Scrub (Antybakteryjny peeling do twarzy) ale był troszkę zbyt chłodzący jak dla mnie :) a to jest istna rewelacja wydajny pieknie pachnie i świetnie działa to jest moj peeling wszech czasów polecam!

Używam tego produktu od: Miesiąca