Uroda, Kwiaty Polskie, Tonik bezalkoholowy

Uroda, Kwiaty Polskie, Tonik bezalkoholowy

WYGŁADZA - formuła toniku zawierająca odpowiednio dobrane: naturalny wyciąg roślinny oraz witaminę sprawia, że skóra staje się wygładzona i delikatna w dotyku - tak gładka jak płatki kwiatów;
NAWILŻA - tonik ze specjalnie dobranymi składnikami nawilżającymi: wyciągiem z malwy, prowitaminą B5 i sorbitolem pozostawia na skórze uczucie nawilżenia;
ODŚWIEŻA - tonik z alantoiną pozostawia na skórze uczucie świeżości.

Lubię

Nie oczekuję od toniku jakiś super efektów. Uważam, że jego zadaniem jest doczyścić twarz po ewentualnych "niedociągnięciach" żelu myjącego lub odświeżyć ją w ciągu dnia. Ten tonik daje mi znacznie więcej.

- pięknie pachnie
- kosztuje grosze ( ok. 6 zł )
- jest dość łatwo dostępny
- ma wygodne, płaskie opakowanie i dozownik z "dziurką"
- doczyszcza
- odświeża skórę
- delikatnie nawilża
- ładnie wygładza
- delikatnie zmiękcza naskórek
- zmniejsza widoczność rozszerzonych porów
- jest bardzo łagodny

Z całą pewnością będę do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

Oj, nie...

Tonik kupiłam na chybił trafił i chybiłam.
Wszystko byłoby OK; cena, pojemność (miałam 210ml- 10ml jako gratis), nawet dostępność...
Tonik nie zoatawia tłustej warstwy na twarzy, nic się nie lepi...
Nawilżenie też jest wystarczające...

Jego największą wadą (dyskwalifikuje go w 100%) zamiast łagodzić to zaognia moją twarz. Po użyciu miałam twarz jak burak (nic mnie nie piekło) i efekt utrzymywał się ok. 2min.

Mam cerę wrażliwą ze skłonnością do rumienia, ale nigdy nie miałam takiej reakcji na żaden tonk.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

świetny

Używałam go już kiedyś, a potem przerzuciłam się na inne toniki/płyny finiszujące demakijaż. I zgroza - w zasadzie każdy inny płyn poza hydrolatami i tonikiem polleny ewy mnie wypryszcza, wysusza albo klei i pozostawia na twarzy nieprzyjemną powłoczkę. Ten tonik jest świetny - używam także do usunięcia tłustawych resztek dwufazowego płynu do demakijażu oczu. Na wielki plus - koi skórę i ją nawilża, w przeciwieństwie do hydrolatów ten tonik coś robi ze skórą konkretnego i odżywczego. Zapach mi bardzo odpowiada, butelka jest użyteczna, cena super.

Jak dla mnie super

Jak dla mnie tonik jest świetny. Ma ładny zapach, nie podrażnia, moja skóra jest bardziej nawilżona i wygładzona. Myślę, że za taką cenę warto spróbować :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1, 2. - zużywam

Zmniesza rozszerzone pory

:)wygładza skórę
:)bardzo delikatnie pachnie
:)zmniejsza pory- przy dotyku palcem sa prawie niewyczuwalne, a miałam dziury
:)delikatnie oczyszcza
:)skóra wygląda na zdrowszą, odświeżoną- a myślałam że max. właściwości czyszcząco- odświeżające już osiągnęłam po żelu;)
:)nie klei się
:)cena
:)produkt PL
:(czasem strefa T się świeci ale wystarczy musnąć pudrem transparentnym:)
:)nie wysusza
:)nie podrażnia
:)łagodzi i uspokaja cerę
:)starcza na dłuugo...
:)płaska butelka, wygodna w podróży;)
:(szkoda że ma korek ale to takie moje narzekania;) Nie zmnienią oceny tego kosmetyku;)

idealny

Tonik kupiłam z braku funduszy i okazał się strzałem w 10!!

Plusy:
+ taniutki
+ wydajny
+ dobrze zmywa resztki makijażu
+ oczyszcza i odświeża twarz
+ cudowny zapach
+ dość dobrze nawilża skórę

Minusów brak! na pewno kupię jeszcze nieraz

delikatny

Bardzo fajny tonik - delikatny i odświeżający. Ma ładny zapach. Nie spodziewam się po tonikach spektakularnych efektów, ma po prostu uspokoić cerę i przywrócić naturalne ph - ten tonik taki jest. Bardzo ważne- ten tonik się nie lepi na twarzy.

Same plusy:

+ delikatny, łagodny, żadnych podrażnień
+ tani - ok. 6 zł
+ wydajny - przy codziennym stosowaniu starczył mi na 2 miesiące
+ wszystko to co na opakowaniu to prawda - wygładza, odświeża i delikatnie nawilża
+ bezalkoholowy
+ naprawdę świetnie oczyszcza nigdy nie miałam tak oczyszczonych porów jak podczas jego stosowania

Polecam!!!

Używam tego produktu od: połowa kwietnia
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Polubiłam :)

Tonik ten zakupiłam całkowitym przypadkiem, od z sympatii dla Polskich produktów i kwiatowych zapachów :) Bardzo szybko się z nim polubiłam i mam zamiar kupić go jeszcze nie raz.
Plusy:
- Ładnie koi podrażnioną cerę, po jego użyciu znika uczucie ściągnięcia,
- Pachnie majową łąką :) Naprawdę bardzo przyjemny, naturalny kwiatowy zapach,
- Jest bardzo wydajny i ma dużą pojemność,
- Bardzo przystępna cena, ja kupiłam za 6zł,
- Nie lepi się na twarzy, co bardzo ważne, skóra się po nim nie świeci,
- Nie podrażnia, nawet stosowany w bezpośredniej bliskości oczu, a na to zawsze byłam wrażliwa,
- Od kiedy go używam widzę poprawę stanu mojej skóry - pory jakby węższe, cera gładsza,

Minusy:
- jak już dziewczyny pode mną zauważyły pomimo oznakowania, że to tonik bezalkoholowy, jednak w składzie czytamy co innego. Za to odejmuję gwiazdkę, choć wcześniej wierzyłam w brak alkoholu - nie szczypie, nie ściąga, jest bardzo łagodny a wręcz uspokaja buzię.

Podsumowując polecam, dla mnie okazał się bardzo trafiony, moja miejscami świecąca się a miejscami przesuszona skóra go pokochała.

Używam tego produktu od: ok 2 tygodni

Nr 1

Najlepszy, najulubieńszy :-) Buzia po nim jest promienna, wypoczęta i odmłodzona. Ten tonik naprawdę działa.Pachnie majem:-) Zauważyłam że w tonikach sprawdza się zasada - im droższy tym gorszy. Dla mnie najlepsze są niedrogie toniki Urody - zielony z melisą też jest bardzo dobry ale jednak ten lepszy. Używam ich naprzemian, zielony pasuje mi na lato.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

czuję się oszukana...

Ostatnio uwielbiam testować różne toniki, więc jak mogłabym pominąć ten, tak bardzo zachwalany. Faktycznie odświeża cerę i wygładza. Twarz po nim się nie czerwieni, nie piecze, ładnie pachnie i nie jest drogi. Ma panthenol i allatonine wysoko w sładzie... Wszystko byłoby dobrze , gdyby nie fakt, iż producent zapewnia , że tonik jest bezalkoholowy. Otóż "sorbitol" na drugim miejscu w sładzie to nic innego jak ALKOHOL HEKSAHYDROKSYLOWY. Ogolnie polubiłam ten tonik, ale przeszkadza mi to zapewnianie o braku alkoholu skoro on i tak jest w składzie. Najwyraźniej produkty bez alkoholu lepiej się sprzedają i producent (jak zresztą wszyscy inni) postawili na jak największe zyski, nie licząc się przy tym z konsumentem. Dlatego nad ponownym zakupem się dokłanie zastanowię. Pozdrawiam:)

Używam tego produktu od 2 miesięcy

Takie nic

Kupiłam zachęcona wysoką oceną na Wizażu i przeżyłam duże roczarowanie. Tonik ot taki sobie, żadnych nadzwyczajności w nim nie znalazłam oprócz ceny. W kosmetykach jednak nie wyznaję zasady "Cena czyni cuda". :) Tymaczasem efektów pozytywnych brak.
W ogóle nie czuję po nim odświeżenia, nawilżenia czy zmiękczenia skóry. Nie zaszkodził i to na plus.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: