Garnier, Czysta Skóra, Maseczka rozgrzewająca z wyciągiem z ogórka

Garnier, Czysta Skóra, Maseczka rozgrzewająca z wyciągiem z ogórka

Maseczka odpowiednia dla skóry tłustej lub mieszanej, błyszczącej się, z rozszerzonymi porami, wymagającej regularnego oczyszczania. Zawiera wyciąg z ogórka, glinkę i cynk, które oczyszczają skórę, co w połączeniu z działaniem rozgrzewającym uwalnia pory z zanieczyszczeń i wygładza nierówności skóry. Producent zapewnia, że po jej użyciu skóra jest dogłębnie oczyszczona, nie błyszczy się, a pory są zwężone przez 7 dni. Maseczka znajduje się w saszetce podzielonej na dwie komory, starcza więc na dwa komfortowe użycia.

Skład: Glycerin, Kaolin, Propylene Glycol, Dicaprylate/Dicaprate, Cl 77891, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Montmorillonite, Propylene Glycol, Aqua, Salicylic Acid, Zinc PCA, Spiraea Ulmaria, Triclosan, Cucumis Sativus, Stearalkonium Hectorite, Tea-Lactate, Allantoin, Urea, Sorbitol, Sodium Lactate, Serine, Propylene Carbonate, Sodium Chloride, Lauryl Diethylenediaminoglycine, Lauryl Aminopropylglicyne, Niacinamide, Lactic Acid, Acrylates Copolymer, Alcohol Denat., Ci 77947, Cl 77007, Cl 42090, Zapach

Cena: 6,99 zł /: 2x6ml

Świetny na pory!

Geniusz na rozszerzone pory, ale trzeba uważać przy cerze naczynkowej - glinka, cynk i kwas salicylowy to najwięksi przeciwnicy tego typu cery.
Maseczka przyjemnie rozgrzewa skórę, działa dogłębnie i szybko. Daje odczuć, że działa, a na efekt nie trzeba długo czekać - wystarczy zmyć letnią wodą, aby po chwili zobaczyć jej efekty. Najlepiej stosować ją 1-2 razy w tygodniu. Jedno opakowanie starcza na przynajmniej 4 użycia.

Polecam osobom z rozszerzonymi porami.

Fajna

Kiedyś jej używałam, ale zrezygnowałam, bo robi się coraz droższa ;)

Opakowania starcza niby na dwa razy, mi starczało na 4 ;)
Dlatego po otworzeniu jej, saszetka stała i paskudziła wszystko wokół ;) (kolejny powód, by poszukać czegoś innego)

Generalnie jest bardzo fajna :). Rozgrzewa, oczyszcza i daje uczucie świeżości :)

polecam :)

Używam tego produktu od: Jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: Kilka

genialna do zadań specjalnych

Takich jak pozbycie się tych okropnych, czarnych kropkóff z nosa czyli znienawidzonych wągrów :c

Ta maska sobie z nimi radzi, używam jej raz na tydzień tylko na nosek i okolice (trochę na policzkach, bo mam tam rozszerzone pory). Oczyszczenie i trochę zwężone pory gwarantowane:)

Co prawda nie podoba mi się,że jej cena tak poszła w górę. Jak kupowałam ją daaaawno,dawno temu to kosztowała ok. 4 zł a teraz 7-8 :/ No ale nic to, tak czy siak 1 opakowanie wystarcza mi na długo.

Polceam jak ktoś ma taki problem jak ja, to istne objawienie dla mnie:))

Używam tego produktu od: bardzo dawna :)
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Średnia...

Plusy:
+cena
+wydajna
+jakoś tam oczyszcza
Minusy:
- przyczynia się do powstawania niedoskonałości
- nieprzyjemne uczucie "rozgrzania"
- trudno i nieprzyjemnie się ją zmywa

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

bardzo dobra

Dla mnie niezastapiona kiedy chce naprawde dobrze wygladac, czyli przed impreza, randka, wyjazdem itp.
Gdy uzywalam jej czesto jej zbawienne dzialanie oslabilo sie, ale tak raz w tygodniu lub rzadziej jest swietna.
Moze nie oczyszcza porow na 7 dni, ale moje straszliwe nieuleczalne wagry zdecydowanie niweluje nawet jesli na krocej i ogolnie matuje i uspokaja cala buzie:)

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: duzo

nie sprawdziła się

Mimo że używam żelu i toniku z serii czysta skóra to ta maseczka zamiast zwalczać pryszcze to powodowała ich nawał. Próbowałam dwa razy jej użyć i za każdym razem to samo. Ale prosto po użyciu skóra była świeżutka, czysta i gładka.

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: złużyłam 2x2 opakowania

Bardzo dobra maseczka

+bardzo dobrze matuje

+oczyszcza pory chociaż nie jest to efekt tak potężny jak zapewnia producent (używam jej conajmniej 2 razy w tygodniu)

+nie podrażnia i absolutnie nie wysusza także można ją stosować często

+ma świeży, ogórkowy zapach

+lekka konsystencja, tym samym maseczka jest wydajna. Jedna połówka wystarcza mi na 3 zastosowania także cena chociaż może wydawać się wygórowana według mnie jest adekwatna do ilości.

+Wywołuje bardzo przyjemne uczucie ciepła na twarzy. Sprzyja otwieraniu i oczyszczaniu porów.

Odejmuję pół gwiazdki za niespełnioną obietnicę producenta. Rzeczywiście pory nie są oczyszczone na długo, jak jednak pisałam nie widzę problemu w stosowaniu tej maski 2, a nawet 3 razy w tygodniu.

Używam tego produktu od: parę miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: sporo saszetek

świetna, ale...

ładnie pachnie ogórkiem, rzeczywiście rozgrzewa, oczyszcza... ale niestety, nie na długo.
Producent zapewnia że pory są zwężone na 7 dni, a to nieprawda. Po zmyciu maseczki cera jest ładnie oczyszczona i bardzo gładka, pory mniej widoczne, ale następnego dnia znów widać rozszerzone pory...

Używam tego produktu od: kilku lat, kupuję raz na jakiś czas.
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście.

działa!

lubię tą maseczkę, faktczynie efekty są natychmiastowe,a tego właśnie oczekuję.
skóra wyraźnie wygładzona i oczyszczona, mimo że mam bardzo wrażliwą i podatną na wysuszenia- jest nawilżona i gładka.
odejmuję pół gwiazdki za cenę, i całą gwiazdke za to, że nie jest to moj KWC :)

Ilość zużytych opakowań: nie wiem

Super!

+ zmniejsza pory
+ matuje (więc jak nabardziej wskazana przed wyjściem)
+ nie podrażnia
+ ładnie wyrównuje koloryt

- brak spektakularnego oczyszczenia (a w końcu ma głęboko oczyszczać!)
- cena/opakowanie (jak na saszetkę, to całkiem dużo, a sama saszetka nie jest najporęczniejsza)

Ogólnie więcej plusów niż minusów, gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku co jakiś czas

Ilość zużytych opakowań: ok 20?

idealna!

Idealna maseczka dla skóry mieszanej:
+ skóra jest oczyszczona, wygładzona, pory widocznie zwężone.
Używam jej zawsze przed jakimś większym wyjściem lub gdy potrzebuję poprawić wygląd mojej skóry.
Jedyna wada...
- znika ze sklepów szybko a jej cena stale rośnie.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Cudo!

Wskazała mi ją pani w drogerii, trochę zniechęcona byłam (kosztowała 8 pln, może gdzieś znajdę taniej, bo na saszetkę to trochę przesada tyle płacić), no ale kupiłam. Nałożyłam, maseczka miło rozgrzewała skórę takim błogim ciepełkiem. Zastanawiałam się tylko jak to ma działać, czułam że bardziej jest to maseczka odżywcza, nie oczyszczająca. Gdy zmyłam, byłam mile zaskoczona. Skóra o wiele gładsza, promienna, pory zmniejszone. Po następnym zastosowaniu maseczki i wągry zaczęły znikać! Żadna maseczka jeszcze nie uczyniła mojej cery tak ładnie oczyszczonej. Następny plus to to, że w ogóle nie podrażnia. 2 saszetki starczyły mi na 4 razy. Stosowałam 2 razy w tygodniu (nie 1 raz jak w zaleceniu). Mam nadzieję że znajdę ją taniej (choćby za podane 5,20)