Lirene Dermoprogram, Peeling warzywny gruboziarnisty (ekstrakt z ogórka)

Lirene Dermoprogram, Peeling warzywny gruboziarnisty (ekstrakt z ogórka)

Peeling zawiera rozdrobnione łupiny orzecha włoskiego, które delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek nie podrażniając skóry. Ułatwia usuwanie zanieczyszczeń z gruczołów łojowych zapobiegając tworzeniu się zaskórników i krostek. Zawarty ekstrakt z ogórka działa łagodnie ściągająco, wygładzająco i lekko wybielająco.
Peeling polecany jest do wszystkich typów cery.

No, no... :)

Bardzo dobry peeling!!!!

Usuwa zrogowaciały naskórek, przy czym nie podrażnia. Ma fajne te "kuleczki" :D które trą przyjemnie buzię. Wygładza, nie ściąga buzi, co tworzy, w moim przypadku, uczucie dyskomfortu :( Świetnie usuwa zanieczyszczenia i zatkane pory. Już po pierwszym razie są widocznie mniejsze. Twarz ładnie błyszczy i promienieje zdrowiem i zadbaniem.

Jednym słowem świetny! Polecam!

Używam tego produktu od: paru lat z przerwami

fajny, ale nie zachwyca

Peeling ma naprawdę duże drobinki i przez to doskonale wygładza mi skórę, ale zapach (który jest dla mnie bardzo ważny) jest jakiś taki mdły i zupełnie mi nie odpowiada. Jest wydajny...no ale opakowanie ma paskudne...i nie chce już go na półce widzieć, wiec jak dla mnie to minus:P! Ogólne działanie w porządku, ale nic specjalnego! Niczym mnie nie urzekł!

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

dobra rzecz

bardzo lubie ten peeling. dobrze spelnia swoje zadanie. drobinki bardzo dobrze oczyszczaja i zluszczaja, czuje sie, ze zrobilo sie peeling a nie wysmarowalo jakims zelem z kuleczkami. mysle ze dla cer wrazliwych moglby byc nieco za ostry ale z czystym sumieniem polecam "tluscioszkom " i "mieszancom".
za ta cene- naprawde przyzwoity kosmetyk, do tego dosc wydajny

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Polecam, ale wolę inny

Kupiłam go, bo w sklepie nie było peelingu, którego kupuję zazwyczaj.
Podoba mi się to, że jest to peeling, a nie jakiś żelik z kilkoma pływającymi drobinkami.
Sam produkt jest dobry, ale po prostu mam już swojego ulubieńca i jak narazie nic go nie przebije. Trochę się męczę z zużyciem tego produktu - peelingu Eris

Używam tego produktu od:4 miesiecy

po prostu peeling

Peeling jak peeling - używałam już wielu, ten był jednym z tańszych i jak na swoją kategorię cenową sprawdzał się świetnie. Przyjemnie pachnie, ściera co ma zetrzeć, ale chyba następny kupię już inny, bo a nóż mnie bardziej zachwyci;) Dobrze wiedzieć, że jest w miarę tani, spełniający swoją funkcję, tego typu kosmetyk.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Porządny pracownik, ale...

Całkiem dobry peeling, robi to co ma robić bez żadnych przykrych sensacji czy podrażnień. Tylko trzy gwiazdki, bo jednak fajerwerków nie ma, ani nie pachnie za specjalnie, ani nie zachwyca komfortem użycia. Taki sobie szaraczek-mróweczka, zrobi co ma zrobić i w następnej chwili już o nim nie pamiętasz...

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

Najlepszy :)

Doskonały peeling, który nie uczula i nie podrażnia, chociaż wrażliwcom może nie przypaść do gustu. Bardzo dokładnie oczyszcza skórę czyniąc ją przy tym gładką, promienną :) Cena bardzo przystępna, wydajność bardzo dobra.
Bez wątpienia mój KWC :)

świetny

Bardzo dobry peeling, świetnie usuwa martwy naskórek, skóra jest po nim bardzo gładka. Gruboziarnisty, zawiera zmielone łupiny orzecha, jednak mimo tak dobrych właściwości ściernych, nie podrażnia mojej naczynkowej cery. Ma przyjemny zapach.

debeściak!

super kosmetyk za malutkie pieniądze!ładnie wygładza skórę i nie przesusza jej dodatkowo i nie podraznia.ma miła konsystencję, pachnie jakoś niespecjalnie ale tez nie odpychająco. małym minusikiem jest niezbyt ładne opakowanie, ale przy takim dzialaniu peelingu to pikuś;-)

Typowo erisowski

Dobry,mocny( w działaniu oczywiście) peeling po przystępnej cenie,te cechy zresztą posiada większość peelingów Eris zarówno do ciała jak i twarzy.Muszę jednak powiedzieć,że nazwa warzywny działa na mnie z deczka odpychjąco-warzywa uwielbiam ale tylko jeść smarować buźki nimi raczje nie chcę.Do tego tubka niezbyt ciekawa i troszeczkę mało wygodna-przydała by się z otwieranym wieczkiem bo zakręcać i odkręcać ja podczas masowania twarzy jest rzeczą średnio poręczną.Mimo tych kilku wad(subiektywnych może no ale jednak) sądzę,że będę do niego wracać ze względu na niską cenę i porządne działanie.

bardzo fajny

Fajnie złuszcza naskórek. Trochę nieprzyjemne uczucie w momencie masowania skóry buziaka, ale mozna sie przyzwyczaić, zresztą dla takiego efektu ta nieprzyjemna chwilka jest naprawdę warta :)...

pierwszy - jedyny?

Musze przyznac że nigdy wcześniej nie robiłam peelingów, ale kilka tygodni temu postanowiłam sobie takowy zakupić. Spośród wielu peelingów stojących na półce akurat najbardziej odpowiadał mi ten, i musze przyznac że jest na prawde świetny. Nie porównam go z innymi, poniewaz to mój pierwszy peeling, ale raczej nie bede go zamieniałą na żaden inny.
Nie wiedziałąm że twarz może być aż tak gładziutka!!