L'Oreal Paris, Glam Shine Sorbet

L'Oreal Paris, Glam Shine Sorbet

Błyszczyki o pięknym połysku i niesamowicie smakowitym zapachu. Noszą nazwy słodkich, letnich owoców: brzoskwini, czereśni, malin. Mają także owocowe kolory. Powiększają optycznie usta i sprawiają, że wyglądają one niezwykle apetycznie. Zawarte w błyszczykach mikrodrobinki Crystal Shine odbijają światło i podkreślają transparentny połysk.

Bardzo lubiany, z jednym ale

Nie przepadam za błyszczykami, dlatego używam ich sporadycznie według myśli: skoro kupiłam, a leżą, to przydałoby się je zużyć ;)

I takim sposobem przypomniałam sobie o dawno nabytym loreal glam shine. Mam odcień jasnoróżowy.

Jak się do niego na nowo dorwałam to nie mogę go przestać używać :)

Ale do rzeczy:
Na ustach wygląda fenomenalnie co działa na korzyść całej buzi.
Błyszczyk pięknie lśni, odznacza się ślicznym kolorem i całkowicie pokrywa usta - bez prześwitów.
Co do efektu powiększania ust - ja mam jasny odcień, więc z reguły takie odcienie powiększają - ale tutaj jest też kwestia drobinek i dużego połysku, co rzeczywiście musi uwydatnić wizualnie usta.

Co ważne: nie skleja ust, co bywa niekomfortowe - za to między innymi mi pochlebia.

Dodatkowo: Zapach! Świetny, niechemiczny, brawo. I smak nie wadzi.

Posiada bardzo wygodny aplikator, przez co nakładanie jest bardzo proste i wygodne.
Tak naprawdę wystarczy jedna warstwa na dolną wargę, żeby pokryć całe usta. Jeśli ktoś woli mocniejszy efekt, to wtedy niech normalnie nakłada na dolną i na górną wargę - jak to zwykle bywa przy nakładaniu takich kosmetyków.

Warto zwrócić uwagę też na wydajność - mi starcza na długo (ze sporadycznym stosowaniem) ale często też pomaga mi w jego zużyciu koleżanka, więc dlatego wspominam, że wystarcza na długo ;)

Jednym \'ale\' jest trwałość... a właściwie brak tej trwałości. Z zegarkiem w ręku na ustach utrzymuje się pół godziny! Niedobrze. Nie jestem zwolenniczką ciągłego poprawiania makijażu i lubię jak coś jest przez dłuższy czas.

Także wszystko wychodzi na plus prócz tej nietrwałości... z tego powodu odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: Generalnie od +2 lat, używane sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 1, końcówka

Efekt spoko ;) .

Miałam odcień Strawberry Sorbet, dostałam go w prezencie kilka lat temu.
Na ustach wyglądał wręcz czadowo, taki jasny róż, może nieco cukierkowy, ze lśniącymi drobinkami. Świetnie rozświetlał usta. Dla mnie bomba :D .
Problem sprawiał mi tylko fakt, że lubił się rozwarstwiać. Przynajmniej w moim przypadku. Po prostu cały brokat był na dnie i trudno mi go znowu wymieszać z całą resztą.
Zapach mi się podobał, taki typowy dla błyszczyków Glam Shine :) . Nie sklejał ust.

Szkoda, że nie mogę już go nigdzie znaleźć, bo chętnie kupiłabym ten sam odcień, bo efekt bardzo mi przypadł do gustu.

Używam tego produktu od: dawna

jestem pozytywnie zaskoczona

Przypadkowo trafił do mojego koszyka w drogerii i dobrze sie stało. Jak na błyszczyk to jest mega trwały, ładnie się błyszczyi pachnie, nie klei się i nie zbiera w kącikach, jest wydajny, konsystencja jest idealna, doskonale zaprojektowany aplikator, który dozuję potrzebną ilość błyszczyka, z opakowania nic się nie wylewa.

Ilość zużytych opakowań: 3 op.

naprawdę go lubię

muszę edytować bo mam większe porównanie i muszę przyznać, że błyszczyk zasługuję na 4,5
trwałość standardowa jak na błyszczyk,
ale daje najładniejszy efekt na ustach

plusy:
+bardzo ładny połysk (ładniejszy od rimmel czy maybeline)
+wygodny aplikator (bardzo fajny)
+niedrażniący zapach
minusy:
-cena

Polecam.

Błyszczyk bardzo fajny, nie klei się, bardzo długo się trzyma.Łatwo się nakłada dzięki wygodnemu aplikatorkowi. Bardzo wydajny. Posiadam Strawberry Sorbet, który ma bardzo przyjemny zapach i smak ;) Naprawdę polecam.

bardzo przeciętny

Nie jestem zadowolona z tego błyszczyka
- drażniący zapach
- bardzo bardzo krótko się utrzymuje
- na ustach wygląda tandetnie (używając go czułam jak bym używała błyszczyka bell za 10 zł nawet zapach maja bardzo podobny)
- na ustach prawie w ogóle nie błyszczy jest raczej jak pomadka z brokatem w płynie
jedyny plus jaki zauważyłam to taki że się nie klei

Jeśli chodzi o błyszczyki zdecydowanie najlepsze są te od isadory i już nigdy nie spróbuje innego, spróbowałam tego i dostałam nauczkę 36 zł poszło do kosza :(
Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 niezużyte

Świetny

mam z tej serii kolor 300 Jubilee i 910 Clear ( bezbarwny) . Długo się trzyma, nie rozmazuje, nawet po paru godzinach widać go na ustach. kolor głęboki, ślicznie się mieni. z doswiadczenia wiem , ze starczy na baaaardzo długo :) ale już poluje na inny kolor na strawberry :) Używam tego produktu od:długo

ogólnie dobry

Plusem tego błyszczyka jest to, że ładnie wygląda na ustach. Minusem jest to, że trwa to bardzo krótko. Nie stwierdziłam również żadnych właściwości pielęgnacyjnych. Wydajność średnia - 1 opakowanie starczyło mi na około 1 m-c uzywania, ale nie ciągłego. Generalnie może być. Ale nie wiem, czy go kupię ponownie. Używam tego produktu od: przez m-c

zadowolona:)

Dostałam go z wymiany juz dawno temu i bardzo mi sie spodobal. Za 30zl jest to kosmetyk godny polecenia

Plusy
-wydajny
-ładny zapach
-dobra trwałosc
-ładne blyszczace drobinki, ktore powiekszaja usta, ale nie wygladaja tandetnie
-nie warzy sie na ustach
-nie klei sie
- konsystencja płynna
-nie wysusza i nie podkresla suchych skorek
-dobrze nawilza
-odpowiedni kształt aplikatora, ktory powoduje, ze idealna ilosc jest naklada na usta
-dobre opakowanie(nic sie nie wylewa)

Minusy:
-Brak

Polecam goraca, ale nie wiem czy znowu kupie, bo jakos ostatnio go nie widuje w sklepach:(

Używam tego produktu od:rok albo i wiecej

super

Mam nr 56. Kupiłam go w Rossmannie na wyprzedaży za 9,99 zł.

Plusy:
- pięknie pachnie
- cudownie blyszczy

Minusy:
- drogi w cenie regularnej
- szybko zjada się

wygląda tandetnie

Ma podstawową wadę -wygląda na ustach tandetnie, trochę jak szminka mocno perłowa - taka starego typu. Trwałość - jak to u błyszczyków. Ale najgorsze jest to że wyczuwam drobinki brokatu na ustach, co mnie dnerwuje.
Generalnie nie jest to błyszczyk dla mnie.Używam tego produktu od:5m -cy

sexy efekt

błyszczyki z tej serii maja ładne odcienie.ja miałam odcień zbliżony do czerwieni.fajnie wyglądał na ustach nawilżał je był trwały i usta wyglądały super:)już skończyło mi sie opakowanie wiec kupiłam inny błyszczyk z loreala i również jestem zadowolona:)

Używam tego produktu od:pół roku