Iwostin, Intensywny krem nawilżający o przedłużonym działaniu SPF 20 (stara wersja)

Chroni przed codziennymi dawkami promieniowania UVB (SPF20) oraz UVA ( IPD25/PPD14), przyspieszającymi starzenie się skóry.

Dzięki specjalnie dobranej recepturze krem natychmiast poprawia stan nawilżenia skóry (już po godzinie nawilżenie skóry wzrasta o 49%). Wyraźny wzrost nawilżenia utrzymuje się przez 12 godzin.

Dzięki zawartości fotostabilnych fitrów UVA i UVB krem gwarantuje wysoki poziom ochrony przeciwsłonecznej, która jest zalecana przez cały rok.

Nadaje się jako podkład pod makijaż.

Łagodzi i koi podrażnienia.

W kremie zastosowano łagodne i bezpieczne filtry chemiczne (filtry te nie wykazują działania drażniącego na skórę).

TAKI NIJAKI...

Dla mnie ten krem jest zdecydowanie nijaki, a jak na taką cenę to nawet kiepski;/
Miał być to krem intensywnie nawilżający przeznaczony do skóry wrażliwej. Moja skóra jest problematyczna, zwłaszcza przez trądzik :( W czasie lata krem radził sobie z nawilżeniem mojej skóry dość słabo. Cięzko się wchłaniał, a po kliku godzinach buzia (jeśli nie używałam podkładu) bardzo się wysuszała, a jeśli był nałożony pod podkład szybko się świeciła. I tak źle i tak niedobrze:( W miejscach gdzie skóra była bardziej wysuszona (okolice oczu, nosa, policzki) musiałam używać innego kremu, gdyż ten podrażniał mi te miejsca i jeszcze bardziej je wysuszał. Jeśli tylko był czas, gdy nie miałam większego problemu z cerą był dość znośny. Plus za prawie niewyczuwalny zapach, za spf 20 oraz za wydajność. Kolejny raz na pewno go nie kupię.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe 75 ml

nawilża, ale krótko

Krem nawilża, ale moją wymagającą skórę jedynie na kilka godzin - po ok. 8 godzinach skóra wymagała kolejnego nawilżenia.... Przetestowałam i nie kupiłam więcej :(

Używam tego produktu od: używałam

Dobry nawilżacz

Kupiłam przez przypadek,bo mojego akurat nie było,dopiero zamawiali - i trafił do mnie w zastępstwie.Swoje zadanie spełnił -dobrze nawilżał,koił podrażnienia.Posiadał bardzo lekką fajną konsystencję - nie tłustą.Jeszcze z plusów: był bezzapachowy,nie kleił się na twarzy.Ogólnie dobry nawilżający krem do mojej cery - tzn.mieszanej.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

brzydki

A idźcie mi z takim badziewiem. Nie robi nic- w ogóle nie nawilża i masakrycznie się wchłania. Moja tłusta skóra często się również przesusza i ten krem ani nie zapobiega ani nie leczy. Pod podkład też się nie nadaje, bo wchłania się kiepsko. Skóra zaraz po aplikacji jest buraczana wręcz i zaczerwienienie schodzi dość wolno. Poza tym to główny podejrzany w aferze o intensyfikację pryszczy i zaskórników. Trzęsę się cała, jak o nim myślę. Na nieszczęście, jest tak wydajny, że w końcu po prostu go trzeba wyrzucić z zawartością w środku, bo ma się go dosyć. Oj, Iwostin, iwostin.

Całkiem dobry

Kupiłam ten krem za namową mojej kosmetyczki, która przeraziła się na widok mojej przesuszonej skóry. Rzeczywiście od momentu, kiedy go stosuję kondycja mojej skóry na twarzy bardzo się poprawiła. Krem ma lekką konsystencję, jednak w gorące dni moja strefa T niestety się błyszczy, ale przecież to nie jest krem matujący. Na początku użytkowania kremu moje policzki (przesuszone) lekko sie różowiły, bez żadnego pieczenia, czy uczucia ściągnięcia, ale teraz już jest w porządku. Może moja skóra musiała się do niego przyzwyczaić. Podsumowując to jeden z lepszych kremów, których do tej pory używałam.

Najlepszy nawilzacz

Jest najlepszy, jezeli chodzi o samo nawilzanie. Nie jest doskonały, zawsze mogłby być ciut lepszy, ale mi to wystarcza. Bardzo lekki, szybko sie wchłania, dobrze nawilza, dosyc wydajny, bezzapachowy, dodatkowe filtry, no i stosunkowo niedrogi. Krem głownie do stosowania w lecie, gdzie jest silne promieniowanie i trzeba sie jakos zabezpieczyc. Dodam, ze mam cere tradzikowa, i po stosownaniu nie zauwazyłem bym miał wysyp. Cera super.... Niebawem kupie oczywiscie, jesli znajde, bo chyba wycofali go ze sprzedarzy;-(

Używam tego produktu od:pare miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Krem dobry nie na lato

Na początku wprowadzenie:) Kupiłam ten krem zachęcona przez aptekarkę - dermatolożka poleciła mi kupić krem z filtrem z powodu przebarwień na czole. Dzięki kremowi z dobrym filtrem przebarwienia miały się nie posuwać dalej.
Pierwsze wrażenie - szok - ten krem ma taką ciężką konsystencję, powoli się wchłania. Plus - neutralny zapach (prawie w ogóle nie pachnie, jest tylko taka delikatna nuta).
Jednak po zastosowaniu przebarwienia przestały się pogłębiać = dobry filtr UV.
Niestety, w okresie letnim moja skóra (mieszana) świeciła się po tym kremie i nie miała zapewnionego nawilżenia, które ponoć krem daje. W partiach suchych skóra była przesuszona jakbym w ogóle nie stosowała żadnego kremu! Dopiero późną jesienią krem zaczął działać - nawilża wystarczająco i nie powoduje świecenia.

fatalny

nawilzal na krotko, do tego mnie uczulil, a potem jeszcze bardziej wysuszyl skore. Ja mam z nim zdecydowanie zle doswiadczenie i na pewno juz go nie kupie

Używam tego produktu od: kiedys rok temu

dla mnie rewelacja

Super krem, na mojej skórze sprawdził się całkowicie, do tego taka wydajność przy tak niskiej cenie! Jest to jeden z najlepszych kremów nawilżających na dzień jakie miałam, jak nie najlepszy. Rewelacyjnie nawilża, koi cerę po jego uzyciu moja skora nie che już pić, nie jest przesuszona i ściągnięta, wręcz przeciwnie.Czego chcieć więcej? Dla mnie KWC

Używam tego produktu od:2 w trakcie
Ilość zużytych opakowań:4 miesięcy:2 w trakcie

Raczej słaby

Jak na krem nawilzajacy i to intensywnie, to troche malo tego nawilzenia. Mam sucha skore, coraz bardziej wymagajaca wraz z uplywem czasu i dla mnie ten krem jest zbyt slaby. Juz po 2-3 godzinach czuje wyrazne sciaganie i musze sie dosmarowywac. Owszem, konsystencje ma przyjemna, lekka, latwo sie aplikuje, nadaje sie pod makijaz, wygladza i uelastycznia, tuba jest higieniczna, zapach delikatny, woda z Iwonicza, jakies filtry i za to wszystko 2 i 1/2 gwiazdki. Ale co z tego skoro NIE JEST intensywnie nawilzajacy?! Powinno sie go nazwac li tylko kremem na dzien o sredniej ochronie przeciwslonecznej i tyle. Wtedy moze dalabym mu 3, moze nawet 3 i 1/2. A tak zostane przy 2, bo bardzo nie lubie jak producent robi klienta w bambuko.
Osobiscie uzywam/lam go pod mocniejsze filtry jako podklad, albo po poludniu po zmyciu makijazu a na kilka godzin przed nalozeniem kremu na noc. Raczej nie kupie wiecej, no chyba ze nie znajde zadnego innego nawilzacza o lekkiej konsystencji. Używam tego produktu od: prawie zuzylam jakis czas temu, teraz wykanczam resztki

dobre nawilżanie + filtry = 4*

Jestem b. zadowolona z tego kremu.
Porządny krem nawilżający, z filtrami. Zadnych fajerwerków ani cudactw, żadnych pyłów gwiezdnych czy innych technologii rodem z komputera marketingowca.
Dobrze nawilża (sprawdzone również w czasie wakacji w gorącym klimacie, kiedy skóra nie miała lekko), filtrów Iwostinu chyba nie trzeba reklamować.
Prawie bez zapachu.
Przyjemna konsystencja.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Świetny krem

Jestem z niego bardzo zadowolona.

Doskonale nawilża, bardzo dobrze się wchłania, chroni przed słońcem, jest wydajny.

Cera jest nawilżona, odżywiona, nabiera ładnego, zdrowego kolorytu.

Na pewno kupię ponownie :)