Iwostin, Krem pielęgnacyjny do rąk suchych i spierzchniętych

Iwostin, Krem pielęgnacyjny do rąk suchych i spierzchniętych

Hypoalergiczny krem dla suchej i spierzchniętej skóry rąk.

W wyraźny sposób poprawia nawilżenie skóry, tworząc na niej delikatny film ochronny. Zwiększa zdolność skóry do wiązania wilgoci w jej górnej warstwie. Wzmacnia barierę naskórkową, hamuje utratę wody oraz nawilża i zmiękcza skórę. Poprawia elastyczność skóry i wygładza ją, chroni skórę rąk przed szkodliwym działaniem promieni UV, które przyspieszają starzenie się skóry. Tworzy delikatny wodoodporny film ochronny; nadaje skórze miły dotyk, zmniejszając uczucie lepkości. Łagodzi podrażnienia skóry w przypadku częstego kontaktu z wodą, detergentami oraz chemikaliami, szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Przy systematycznym stosowaniu skóra rąk staje się jedwabiście gładka, miękka, o ładnym i zadbanym wyglądzie.

Zawiera proteiny jedwabne, panthenol, silikon, glicerynę, olej winogronowy, filtry UV, wodę termalną z Iwonicza Zdroju.

Dobry!

Moje dłonie przez całą zimę są spierzchnięte stosowałam wiele kremów, ale ten jako jeden z nielicznych wygładza je skutecznie oraz nie pozostawia tłustej warstwy jak np garnier poza tym jest bardzo wydajny jedno opakowanie bez problemu wystarczy na całą zimę, polecam;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

bardzo dobry!!!

Miałam którejś zimy bardzo wysuszone ręce i poleciła mi go pani w aptece. Uratował moje dłonie :) W szybkim czasie dobrze je nawilżył i przestały wyglądać jak tarka. Szybko się wchłania, co ważne przy kremach do rąk.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2 lub3

mój faworyt

jak wiele wizażanek lubię testować nowości w tej kategorii( zwłaszcza,że ceny kremów do rąk nie są wygórowane) zawsze jednak wracam do tego kremu i jeszcze nie znalazłam jego odpowiednika wśród innych marek
największymi zaletami tego kremu są:
-lekka, szybko wchłaniająca się formuła jednocześnie treściwa
- świetne właściwości nawilżające i odżywcze(dzięki bogatemu składowi)
- przyjemny, nienachalny zapach
-jego uniwersalność - odpowiada mi zarówno latem(filtry) jak i zimą zapewniając ukojenie spierzchniętym dłoniom
- zapewnienia producenta odnośnie pozostawionego na skórze delikatnego filmu ochronnego nie są tylko mrzonkami(silikonowa warstwa utrzymuje się na skórze do pierwszego mycia dłoni)
- miękka tuba, łatwo uwalniająca pod wpływem nacisku swoją zawartość( ja zawsze pod koniec użytkowania z łatwością ją rozcinam - nie lubię marnować dobrych preparatów i zużywam je dosłownie do ostatniej do kropelki)
Podsumowując jest to wg mnie jeden z najlepszych kremów do rąk na rynku, dostępny w rozsądnej cenie i pojemności z tych powodów jest zawsze mile widzianym kosmetykiem w mojej torebce niezależnie od panującej aury

Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

TO JEST TO!!!

Znalazłam ideał wśród kremów do rąk :D
Mam problemy skórne a ten krem dorównuje innym kremom aptecznym, które są dostępne na receptę.
Same plusy:
- bezzapachowy
- bardzo szybko się wchłania
- efekt długo się utrzymuje
- ręce są fajnie, mięciutkie i przy dłuższym stosowaniu poprawia koloryt skóry
- bardzo wzmacnia skórę zostawiając taki jakby film ochronny: skóra przestała mi pękać co zwykle miało miejsce przy kontaktach z kurzem czy zimnem
- "naprawia" wcześniejsze podrażnienia
- przyzwoita cena
- wydaje się być wydajny
- myślę, że w końcu znalazłam to czego szukałam (krem dostępny "od ręki", bez chodzenia do dermatologa i takich tam).

Iwostin nigdy mnie nie zawiódł :D

za tą cenę są lepsze

Kolejny, wypróbowany przez mnie krem apteczny...
I muszę powiedzieć, że nie widzę w nim nic specjalnego.
O wiele lepsze i nawet tańsze można kupić w drogeriach kosmetycznych.
Ponoć krem miał być bezzapachowy-zapach niestety ma (w tym przypadku niestety, ponieważ nie jest on zbyt ładny).
Nawilża średnio-w tej kategorii miałam o wiele lepsze kremy.
Rozprowadza się dobrze, wsiąka szybko lecz pozostawia błyszczące się dłonie (dla jasności-to nie jest film).
Opakowanie z zakrętką, czyli te mniej wygodne w użytkowaniu.
Dłonie są po nim wygładzone i jako tako nawilżone. Jednak zawiodłam się na tych aptecznych kremach-więcej ani tego ani podobnych nie kupię.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Bardzo fajny :))

Bardzo lubię ten krem i uzywam go na przemian z Kozim Mlekiem Zaji, jest bardzo lekki, przyjemnie pachnie, dobrze nawilża, zostawia lekki film na rękach, ale nie tłusty. Świetny na zime, jak ma się bardzo suche rece. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:pół roku

ok

Dostałam ten krem, a sama raczej nie sięgnęłabym z dwóch powodów - mam ogromne zapasy kremów do rąk, nie mam spierzchniętych dłoni. Moje dłonie nienawidzą moczenia w detergentach, kurzu i zimnego wiatru. Dzieki temu, że regularnie o nie dbam nie mam problemów. Krem iwostinu traktuje na równi z innymi, a nie do przeprowadzenia kuracji leczniczej. Krem jest lejący i rzadki, szybko można go wsmarować. Przez ok. 5 minut pozostawia tłustą warstwę na skórze, która po tym czasie całkowicie znika pozostawiajac nieprzeszkadzający film. Ma delikatny zapach. Dość słabe właściwości odżywcze i ochronne. Krem jak krem, raczej mnie już nie zachwyci.
Edit: krem przeleżał jakiś czas i teraz go kończę i dodam tylko, że lepiej sprawdza się gdy temperatura na dworze nie przekracza 25 stopni - w upale ma tendencję do lepienia się na skórze, nawet zastosowany w małej ilości.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

.... bardzo TAK! ...

Naprawdę świetny krem do rąk, zwłaszcza gdy wymagają zaawansowanej pielęgnacji.

Lekki, dobrze się wchłania
Bezzapachowy

Pomógł mi, kiedy po detergentach miałam bardzo zniszczone dłonie, już następnego dnia nie było śladu po zaczerwienieniach i spierzchnięciach.

Bardzo dobrze nawilża i pielęgnuje, a efekt się utrzymuje!Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pól tubki

bardzo dobry

+ lekki,
+ bardzo wydajny, wchłania się całkiem szybko, ale
nie całkowicie, pozostawi lekki film na dłoniach
wobec czego nie stosuję go na całe, bo nie znoszę tłustości rąk
+ używam go gdy wychodzę, sprawuje się całkiem dobrze, odpowiednio nawilża i skóra dłoni nie marszczy się tak bardzo od słońca

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w takcie pierwszego

Jest trochę gorszy...

Jest trochę gorszy od kremu regeneracyjnego tej samej firmy. Jest też lżejszy od tamtego. Dość dobrze nawilża, chociaż czasami mam wrażenie, że trochę za mało. To taki leciutki, niebrudzący kremik na dzień. Szybko się wchłania :D

nic specjalnego

Rozczarowałam się. Za tę cenę i od tej firmy spodziewałam się czegoś naprawde dobrego. Jak krem do suchych i spierzchniętych rąk może byc taki wodnisty? wydaje mi się, że powinien miec nieco bogatsza i gestszą konsystencję. A ten niczym się nie rózni w działaniu od zwykłych, przeciętnych kremów. Jak miałam wysuszone dłonie, tak dalej mam. Jedyne jego plusy to zapach, którego własciwie nie ma, i dosc szybkie wchłanianie.

jedwabiste ręce

Moje rączki są po nim nawilżone, nie są tłuste, nie ślizgają się, nie lepią się. Efekt nawilżenia jest długotrwały. Nie uczula mojej skóry. Polecam każdemu kto chce mieć jedwabiste ręce :)