Neutrogena, Formuła Norweska, Optymalne Nawilżenie - Krem na noc z aktywną soją

Neutrogena, Formuła Norweska, Optymalne Nawilżenie - Krem na noc z aktywną soją

Nawilżajacy krem na noc, który zaczyna działać natychmiast po aplikacji, odżywiając skórę przez całą noc. Nawilża i odżywia skórę, przynosząc dlugotrwale uczucie komfortu, przywraca gładkość i miękkość, która trwa nawet po przebudzeniu. Bogaty krem, który doskonale się wchłania nie pozostawiając uczucia lepkości. Polecany dla skóry suchej i wrażliwej powyżej 25 r. Aktywne składniki to : Aktywna soja (nawilża, zmniejsza przebarwienia, rozjaśnia cerę), Witamina E i C (chroni skórę przed starzeniem i uszkodzeniem), Prowitamina B5 (łagodzi).

Cena: ok. 30 zł / 50 ml

Mój KWC

Posiadam cerę mieszaną, która już na jesieni ma straszne predyspozycje do wysuszania się. I antidotum okazała się Neutrogena
Skóra po użyciu kremu budzi się świetnie nawilżona i wypoczęta.
Krem świetnie się wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnego tłustego filmu. Trochę ma dziwny zapach, taki "łojowy" ala natura, ale nie jest bardzo drażniący więc akceptowalny.
Jedyną wadą tego kremu jest fakt że bardzo trudno go dostać - niestety.

Używam tego produktu od: 3 lat?
Ilość zużytych opakowań: używam tylko zimą, ale kilka

Rozczarowanie

Przede wszystkim - zapycha pory!!! Ma dość gęstą konsystencję ale taką jakąś mażącą się, nieprzyjemną...
Jak maść. Nie polecam. Używam go teraz do rąk. Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Blee

Skusilam sie opiniami na wizazu, ale niestety sie zawiodlam. To nie jest krem, to jest smierdzace mazidlo, ktore w dodatku bardzo slabo nawilza. Skora rano byla zmieta i zapchana. Nie widze zadnych plusow w tym kremie. Probowalam go uzywac tylko na usta, ale nie nawilzal, a zapach mnie po prost mdlił.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań:

Słaby

Rozczarowałam się tym kremem :(
Jak na krem na noc ma zbyt lekką konsystencję. Kiepsko nawilża, rano skóra była lekko ściągnieta, nie wygladała zbyt dobrze.
Dla skóry mniej wymagającej może okazać sie wystarczający.
Całkiem zły nie jest, ale spodziewałam się czegoś lepszego :rolleyes:

Używam tego produktu od: juz nie używam

Gdyby nie zapach !!!

Jeżeli chodzi o właściwości to naprawdę fajny kremik.
Dobrze nawilża i odżywia, skóra jest po nim miła w dotyku.
Świetnie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu (chociaż w przypadku kremów na noc to można drugorzędna sprawa).

Minusem który w moim odczuciu dyskwalifikuje ten krem jest zapach do którego nie jestem się w stanie przekonać mimo, że właściwości są naprawdę ok.

Używam tego produktu od : 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań : 1

przyjemny

Posiadam cerę mieszaną, która zimą ma straszne predyspozycje do wysuszania się. I tu na ratunek przyszła Neutrogena;)
Skóra przy codziennym używawiu powróciła do normy, nic się nie łuszczy.
Krem nie pozostawia nieprzyjemnego tłustego filmu, czego spodziewałam się po kremie dla cery suchej - ogromny plus. Zapach jest raczej średni - miłoscią do niego nie pałam, stąd tylko 4 gwiazdki. Niby zapach jest sprawą podrzędną, jednak dla mnie mimo wszystko ważną.
Zaznaczam, że nie wiem czy zakupie ponownie, poniewaz Zima się kończy i raczej w tym sezonie takiej potrzeby nie będzie. Jednak jeżeli znowu będe potrzebowała pomocy Zimą, a nie znajdę nic przyjemniej pachnącego;) To na pewno zaopatrze się w ten krem.

bardzo dobry

Świetnie regeneruje skórę podczas snu, dobrze się rozprowadza i wchłania. Rankiem skóra jest w znacznie lepszej kondycji. Ale jedną gwiazdkę mu odejmuję - za drażniący zapach, który mi trochę nie pasował a dla osób bardzo wrażliwych mógłby być jeszcze bardziej irytujący.

Zdecydowanie kupie ponownie

Wspanialy krem! Nie pamietam bym ostatnio była az tak zadowolona z kremu, a tu prosze.
Krem ma bardzo tresciwa konsystencje, a przy tym bardzo szybko sie wchlania. Nie pozostawia uczucia dyskonfortu w postaci obtłuszczonej skóry twarzy - w sumie nie czuć że on tam jest. Rano buzia jest wypoczeta, odzywiona, bardziej zwarta i o to chodzi. Rewelacyjny krem nawet dla kobiet po 30-tce.

Używam tego produktu od:dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

rewelacja!

Chciałam zaznaczyć, że nie mam 25 lat, stosuję go profilaktycznie, poza tym nie jest to krem stricte przeciwzmarszczkowy. Dla mojej skóry ten krem jest idealny! Ma same plusy!
+ gęsta, treściwa, ale nie tłusta konsystencja
+ pokrywa skórę jakby zamszową powłoczką, cera jest w dotyku jak brzoskwinka, uwielbiam to uczucie :)
+ sprawia, że cera jest gęsta, zbita i sprężysta
+ ma się wrażenie, że zaczyna działać zaraz po nałożeniu
+ wyrównuje koloryt cery
+ nawilża i odżywia, czuję, że moja skóra naprawdę oddycha
+ matuje
+ cera promienieje perłowym blaskiem i jest aksamitna w dotyku
+ po przebudzeniu cera jest nadal w świetnym stanie i w końcu nie budzę się rano ze świecącym nosem
+ jesli przed nałożeniem zastosuje się peeling bądź maseczkę, to jest już wogóle miodzio :)
+ mam małe kurze łapki i stosując ten krem troszkę się zmniejszyły ( wieczorem masuję sobie okolice oczu używając tego kosmetyku)
+ wydajny, wystarczy mała ilosc na pokrycie całej twarzy
+ przyzwoita cena + zauważyłam, że kosemtyk często jest w promocji ( np. ja kupiłam go za 21zł i pamiętam, że przed zakupem często widziałam go w promocyjnych cenach)

Jedyne, do czego moge się przyczepić, to zapach, dla mnie pachnie chlorem, ale da sie przeżyć. Jestem zachwycona tym kosmetykiem i juz przymierzam się do zakupu kremu na dzień z tej samej serii. To najlepszy krem do twarzy jaki miałam!

Używam tego produktu od: 1-go miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Totalny niewypał

Skuszona pozytywnymi opiniami zakupiłam to "coś". Niestety mój optymizm zmalał po trzech dniach gdy na twarzy zaczęły wrastać, jak grzyby po deszczu, bolące wulkany. Uznałam, że jest zbyt ciężki i stosowałam go wyłącznie pod oczy i na powieki - po tygodniu miałam kilka wulkaników w strefie brwi..

Teraz kremuję nim dłonie - na razie nie mam z nimi problemów, choć zapach kremu trudno znieść..

Najlepszy jaki mialam

Wspanialy krem! Moj faworyt obok Nivea, ale jak w tym drugim moge znalezc jakis minus, tak tutaj-nie.
Krem ma bardzo tresciwa konsystencje, ale bardzo szybko sie wchlania i ma sie wrazenie ze natychmiast "zabiera sie do roboty". Rano buzia jest wypoczeta, odzywiona, ujednolicona i jakby gestsza. Rewelacyjny krem.

Używam tego produktu od: z przerwami od 5 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny krem.

Zostawia skórę "gładką jak pupcia niemowlaka". Obie z mamą go używamy. (Różnica wieku 35 lat :-) )
Naprawdę dobrze nawilża i odżywia skórę. Do tej pory nie bardzo wiedziałam co to znaczy, że krem skórę relaksuje (odpręża). Teraz w każdym razie wiem, bo ten właśnie ma takie działanie.

Update:
Ciągle go używam i ciągle twierdzę, że jest genialny. Obecnie mam także wersje na dzień, która nawet nieźle sobie radzi.

Mała uwaga: nałożony na podrażnioną skórę lekko piecze, ale co ciekawe nie pogarsza stanu podrażnień, a opisany efekt wystąpił u mnie może 3 razy (przy czym skórę podrażnił inny kosmetyk, nie opisywany krem)