Clinique, Color Surge Bare Brilliance Lipstick

Clinique, Color Surge Bare Brilliance Lipstick

Color Surge Bare Brilliance Lipstick nadaje ustom intensywny kolor i połysk . Kremowa formuła zawiera środki zmiękczające i nawilżające , jak olejek z pestek winogron oraz masło shea . Zastosowano także specjalne srebrne drobinki , które można porównać do minikryształków odbijających światło .

Dobra

Na pewno nie kupiłabym za cenę regularną. Udało mi się nabyć tę szminkę za grosze i gdyby nie to pewnie widziałabym więcej minusów :) Ale na pewno kolor długo się trzyma Szkoda tylko, że muszę nakładać na nią błyszczyk, bo wysycha minutę po aplikacji.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

cudenko!

mam odcien Blushing Coral - piekny chlodny roz ze zlotymi mikrodrobinkami!

szminka delikatnie barwi usta, pieknie je podkresla.

nie znalazlam zadnych wad, same zalety:
- swietnie nawilza
- switenie sie rozprowadza - nawet bez uzycia lusterka
- daje efekt soczystych ust

polecam goraco!

Używam tego produktu od:2 tygdoni
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Lubię

Jest to jedyna pomadka, która mnie zachwyciła, generalnie nie przepadam za malowaniem ust.

Miałam kolor 22 Pink Beach, wygląda ona bardzo naturalnie na ustach, usta pięknie się błyszczą, pomadka jest pół transparentna.

Nie przesusza ust, wręcz nawilża je, mogę jej używać zamiast sztyftu ochronnego.

Jedyny minus to fakt, że nie trzyma się długo na ustach.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

boska

Mam kolor Blushing Coral. Bardzo delikatny, błyszczykowy, transparentny, ale w odcieniu leciutko ocieplonej czerwieni.
* bardzo dobrze nawilża usta
* kolor boski - nie cierpię bardzo kryjących pomadek - w ogóle nie mogłam się zdecydować który wybrać, bo większość była prześliczna
* nie powoduje że usta po jej użyciu stają się suche
* bezzapachowa
* w miarę długo się trzyma (choć mogłaby ciutek dłużej)
* nie czuć jej na ustach
- jedyny minus to cena, ale kupiłam w strefie bezcłowej więc nie było źle (dałam koło 60zł), ale właśnie ze względu na cenę nie wiem czy ją jeszcze kupię. Może kiedyś...

Bardzo ja lubie

Przyznam sie szczeze, ze nie lubie szminek, wiec kiedy dostałam ja z wymiany myslałam, ze sie zapłacze. Na poczatku uzywania troche sie do niej zmuszałam mimo, ze kolorek ktory dostałam 22pink beach bardzo mi pasował, ale po prawie roku kiedy jest juz jej mniej niz połowa wpadam w lekka rozpacz. Kosmetyk ma bardzo dobra konsystencje miekka, kremowa efekt na ustach jest poltransparetny i dzieki delikatnym drobinka powieksza usta. Na duzy plus zasługuje nawilzenie ust nawet, jesli mialam wysuszone usta odrazu po nalozeniu byly nawilzone i gładkie zadnego podkreslenia skorek. Zastrzezenia ktore mam to cena uwazam, ze 50zl moge dac, ale nie wiecej. Uwazam kosmetyk za godny polecenia, jednak czy kupie ponownie to nie wiem.

Ps Szminka jest bardzo trwała:)

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:zostala nie cala połowa

Cudna

Bardzo przyjemna szminka. Mam kolor 33 berry licious-nasycony jagodowy.Kolor sztyftu jest intensywniejszy niz efekt końcowy, ale i tak kolor jest super i te drobinki, fajnie połyskujace,. Używanie tej szminki jest komfortowe, nie ma smaku ani zapachu i jest dosć trwala.Jestem bardzo zadowolona.
Plecam

Używam tego produktu od:kilka dni

zakochałam się :)

Pierwsza szminka, którą mogę nakładać bez lusterka w dłoni, jak bezbarwny sztyft ochronny. Pierwsza szminka, która DZIAŁA jak sztyft ochronny :) Pięknie podkreśla urodę ust, nie daje sztucznego efektu, o niebo wygodniejsza od błyszczyków z pędzelkiem i skleja ust tak jak one.
Mój ukochany kolor to Waterviolet, ale ciężko go dostać. W tej chwili z braku tamtego używam Blushing Coral.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2,5

Ni to błyszczyk, ni pomadka.

Próbowałam znaleźć cos pomiędzy błyszczykiem, a pomadką, aż trafiłam na ten produkt. To jest właśnie taki złoty środek. Właściwie dostałam tą szminkę gratis przy zakupie kremu Anitoxidant... i nawet kolor chyba był przypadkowy Waterviolet. Jednak jestem zachwycona. Moje wiecznie suche usta żle się czuły zarówno pod błyszczykami jak i pomadkami. Nie lubie też intensywnych, mocno kryjących pomadek. Wszystkie moje wymagania spęłniła ta szminka. Nie daję pięciu gwiazdek, bo mogłaby być bardziej trwała, ale poza tym jest super.

Używam tego produktu od:5mies.

z poslizgiem

O tak, kupie ponownie. Mam zamiar przetestowac odcienie brazu i roze. Posiadam teraz czerwien, ktora nadaje ustom polysk. Wygladza, usta mienia sie srebrnymi drobinkami. Bardzo ja lubie, jest transparentna, mokra, mozna sie nia malowac bez lusterka.
Nie daje maxa, gdyz jak dla mnie moglaby jeszcze pachniec

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:1 i beda nastepne

Nie moge okreslic tej szminki jako nadajacej intensywny kolor, bo taka nie jest. Transparenta, polyskujaca-i to wlasnie jej zalety. Swietna nacodzien, nawilza usta niczym balsam. Posiada bogata game dyskretnych kolorow (posiadam odcien Pink Beach), niezbyt dlugotrwala na ustach, szminka zawsze mile widziana w mojej torebce :) .
Używam tego produktu od:1,5 roku

świetna (ale ta cena..)

piękne kolory które na ustach wyglądają ciut delikatnej .. szminka odżywia usta pięknie na nich wygląda , nie waży się , jest lekka i usteczka po prostu ozdabia (nie tylko koloryzuje) co prawda dosyć szybko się zużywa ale w cenie w jakiej można kupić ją na allegro jestem na tak ! chociaż jeśli miałabym wydać na nią 77 zł to bym się jednk zastanawiała .. hm mały minus - zaraz po aplikacji ściera się bardzo łatwo

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

KWC

nie jestem fanką szminek zdecydowanie wole błyszczyki, wiec dlaczego uznaję ja za KWC???

Pierwszy raz dosałam ja jako dodatek do kremu Clinique, kolor Cool Fuchsia, pomyślałam: koszmarny kolor. Ale .... zobaczymy jak maluje.... i stało sie szminka okazała sie najwiekszym hitem, kupuję tylko ten kolor i nie wiem które juz opakowanie, straciłam rachubę, jest ze mną zawsze i wszędzie.
Nie wysusza skóry na ustach, nawilza je, poprostu rewelacja. :-)

Ilość zużytych opakowań: wiele i wiele jeszcze będzie