AA, Cera Wrażliwa, Krem nawilżający z alantoiną i witaminą E (stara wersja)

AA, Cera Wrażliwa, Krem nawilżający z alantoiną i witaminą E (stara wersja)

Delikatny krem o lekkiej konsystencji ma działanie nawilżające i ochronne. Zastosowana w preparacie alanoina łagodzi podrażnienia. Witamina E opóźnia procesy starzenia sie skóry, chroni komórki przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników. D-pantenol (prowitamina B5) hamuje utratę wody przez skórę i zwiększa jej elastyczność. Krem stanowi idealny podkład pod makijaż.

jeden z najlepszych

Plusy:
+ doskonale nawilża
+ szybko się wchłania
+ doskonały do cery tłustej
+ wydajny
+ nie obciąża skóry
+ nie jest tłusty

Minusy:
- bezzapachowy

Zawiódł na całej linii

Zaczne od tego że strasznie zapychał mi pory i w efekcie miałam po nim sporo niespodzianek.
Spektakularnego nawilzenia tez nie zauwazyłam, jakies tam minimalne było ale niewystarczające na moje niewygórowane potrzeby. Nie nadaje sie pod makijaz, rolował się w trakcie nakladania,pozostawiał nieprzyjemny film na twarzy.Podrazniał moja twarz. Beznadzieja!
Gwiazdka za zapach i cene chociaz za takie pieniądze mozna kupic naprawde porzadny krem.

Na pewno nie wróce do niego, zostawił po sobie złe wspomnienia.

Używam tego produktu od: Przez miesiąc

Nie kupię ponownie

Krem kupiłam na szybko, w promocji, kiedy nie dysponowałam dużymi pieniędzmi. Nie spodziewałam się cudów ale chociaż nawilżenia. Krem ma bardzo neutralny zapach, ledwo wyczuwalny, fajną konsystencje do rozsmarowywania jednak już gorzej z wchłanianiem, niby wydaje się lekka a jednak po nałożeniu czuje czasem jakby to był krem Bambino, to tego pozostawia okropnie nie przyjemną warstwę na skórze, takiej jeszcze nie dał mi żaden krem ! Nie nawilża dobrze, bardziej natłuszcza i bardzo lekko nawilża, po umyciu nie widać różnicy, skóra jest przesuszona. Nie podrażnił mnie, ale nie mam też specjalnie mocno wrażliwej skóry a z tego co czytałam dużo osób podrażnia. Wiem że za 15 zł można na pewno dostać lepszy krem niż ten.. ten nie robi prawie nic...
Nie polecam

Używam tego produktu od: niecałe dwa miesiące

Nie dla cery wrażliwej

Plusy:
+konsystencja
+zapach (raczej neutralny)
+szybko się wchłaniał
+nawilżał

Minusy:
- podrażniał (bardzo mocno)

Może i minusów jest mniej ale ważniejsze jest działanie niż "fizyczna" forma kremu. Miał być on nawilżający i łagodzący podrażnienia a tylko zaostrzał rumień na twarzy. Po zużyciu całego słoiczka, stwierdzam że tylko pogorszył stan cery.
Zdecydowanie odradzam osobom z bardzo wrażliwą cerą

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

rozczarowanie

to miał być krem antyalergiczny,
a moją skórę podrażniał,
wywoływał rumień i szczypanie tuż po nałożeniu oraz
kiepsko nawilżał i zostawiał tłustą warstwę

jedna gwiazdka za to, że rumień nie zostawał na stałe

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

bez zarzutów

Szukałam kremu pod makijaż i w przypadku mojej wrażliwej, mieszanej i skłonnej do rumienia cery sprawdził sie.

Plusy:
+dobrze nawilża (pozbyłam się suchych skórek)
+nie obciąża skóry i nie zapycha porów
+nie podrażnia i nie uczula
+nadaje się pod makijaż (podkład na nim się nie waży - sprawdziłam różne podkłady)
+skóra jest miękka i delikatna po użyciu
+lekka konsystencja
+szybko się wchłania
+nie wysusza (niestety niektóre kremy jakims cudem to potrafią)

Minus dla mnie jest jeden,a mianowice to,że krem jest w słoiczku (ja uwielbiam pompki i w kremach i podkładach),ale to taki mały minus,a sam krem jest naprawdę dobry i spełnia swoje zadanie.

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dobry

Kupiłam go, gdyż potrzebowałam kremu pod makijaż, a nie chciałam męczyć buzi kremami matującymi. Ten krem właściwie spełnił moje oczekiwania: ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie zapycha oraz nawilża. Na noc jest za słaby, wolę kremy o mocniejszym działaniu. Nie kupię ponownie, gdyż nie nadaje się on do mojej buzi - straszliwie po nim świecę, aż tak, że puder nie daje sobie rady, ale moja koleżanka z suchą skórą była zachwycona.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Nawilża

Dobrze nawilża, świetny dla cery suchej, ale raczej nie dla naczynkowej. Kupiłam go, bo trochę przesusza mi się skóra na policzkach - tu się sprawdził, niestety zauważyłam lekko drażniące działanie na naczynka. Musiałam odstawić.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

ok

Krem dobrze nawilża, przy pierwszym stosowaniu czułam jego działanie, po prostu "czuć" było że coś robi, a nie tylko jest maską na twarzy:), przez tydzień od rozpoczęcia słoiczka miałam nadal to wrażenie, czyli "coś pozytywnego dzieje się na mojej buzi:P", natomiast po jakimś czasie kremik stał się standardowym kremem do twarzy- co nie oznacza że złym, jest bardzo dobry, delikatny jeśli chodzi o konsystencję i okazał się być dobrym nawilżaczem. Na pewno do niego wrócę, wolę nie stosować tego samego kremu kilka razy pod rząd, dlatego obecnie eksperymentuję z innymi nawilżaczami:)

jeden z ulubionych

Wybrałam go trochę z przypadku, ponieważ nie było akurat nawilżającego Daxa na noc.
Kiedy odkręciłam słoiczek trochę przestraszyła mnie jego gęsta, zwarta konsystencja, która bardziej przypominała krem półtłusty niż nawilżający. Miał być kosmetykiem na noc, więc posmarowałam twarz i poszłam spać, obawiając się, że rano obudzę się z tłustą, świecącą skórą, na której znajdę kilka przykrych niespodzianek. Jednak kiedy spojrzałam w lustro, byłam zaskoczona: buzia była gładka, nawilżona, bez śladu krostek i podrażnień. Stosuję go już dwa miesiące i nie widzę, by coś się zmieniło na gorsze, dlatego pewnie będę do niego wracać jesienią i zimą, bo latem może się okazać za ciężki.
Krem rzekomo jest bezzapachowy, ja jednak wyczuwam lekki, typowo "kremowy" zapach, ale nie przeszkadza mi to. Dobrze się rozsmarowuje i wchłania.
Mam słabość do kosmetyków w słoiczkach, bo są wygodniejsze niż tubki, ten pod względem estetycznym niczym się nie wyróżnia - zwykłe białe opakowanie z pomarańczową zakrętką. Mimo to zawartość godna polecenia.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Bardzo fajny

Mam wysuszoną, ale dobrze natłuszczona cerę. W strefie T częste niedoskonałości. Mimo to krem pozytywnie mnie zaskoczył. Nie zatyka porów, nie błyszczy się, nie podraznia skóry wokół oczu... Nie ma zapachu ale to nie jest przecież wada.. Skóra jest miła w dotyku i naprawdę czuć że jest nawilzona.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

RACZEJ nie ...

Moim zdaniem nie warty polecenia dla osób z cerą przesuszoną.
Osobiście miałam 1 op. i już więcej nie będzie :) Nie sprawdził się ... cera była po nim świecąca ale wbrew pozorom wcale nienawilżona.

Z AA polecam ULTRA NAWILŻENIE

Używam tego produktu od: ...