Bebe (Young Care), Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana` (stara wersja))

Pojemność 4,9 g

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

świetna

skradła nie tylko moje serce ale całej mojej rodziny :) Podkrada mi ją już mąż a nawet córka ! Pomadka mocno nawilża spierzchnięte usta, jednocześnie nie zostawia żadnej wyczuwalnej warstwy na wargach. W końcu nie przyklejają mi się włosy do ust !

Świetna na dzień

Uwielbiam tę pomadkę na dzień. Spełnia moje oczekiwania, nawilża, wygładza i jest bezbarwna. Pięknie słodko pachnie! Może nie jest przodowniczką w nawilżaniu, ale do codziennej pielęgnacji wystarcza. Dla typowo suchych ust może być za słaba, bo ja na noc też smaruję usta czymś mocniejszym. Polubiłam ją za zapach i różowe opakowanie. Na co dzień najlepsza! Polecam!

Dobra na cały rok

Bardzo lubie te szminki , są ze mą cały rok . Używam je codziennie przez 365 dni w roku . Fajne jest to że marka ma duży wybór zapachów szminki. Szminka jest mega pachnąca , dobrze nawilża , dobrze działa. Fajna jest bo ma ładne kolorowe opakowanie i mieści się w każdej torebce . Lubię te szminki bo są tanie i działają .

Podobnie jak błękitny klasyk - poprawny "Średniaczek", o tożsamym zapachu

Ponieważ w ilościach hurtowych zużywam trzy kategorie kosmetyków codziennego użytku: mydła, kremy do rąk i balsamy do ust, kupuję je seriami, i tak też było tym razem.

Nie szaleję za różanymi aromatami, ale po pierwsze – byłam ciekawa pomadki, a po drugie – nie chciałam... hm... zaburzyć kolekcjonerskiego ciągu :-); skoro kupuję serię – kupuję serię, więc kupiłam także pomadkę różaną.

Pamiętam swoje ogromne zdumienie przy pierwszym użyciu pomadki, że – w zasadzie niczym się nie różni od klasycznej, błękitnej wersji.
Nawet zapachem, który jest nawet ładny, przyjemny, subtelny, ale absolutnie nie różany, i nawet nie szczególnie kwiatowy, tylko świeży, ze słodką waniliowopodobną nutką.

Parametry pomadka różana ma tożsame z tą klasyczną.
Witaminę E w składzie, stanowiącą bodajże największy plus kosmetyku, ponieważ poza tym pomadka nawilża przeciętnie, i należy często po nią sięgać.

Zostawia na ustach bardzo delikatny, srebrzysty film - ale bez połysku potwierdzającego nawilżenie, a sztyfcik jest twardy i niezbyt wilgotny – należy używać go często i trzeć dość mocno, żeby w ogóle poczuć jakikolwiek efekt nawilżenia ust.

To nie jest zła pomadka, nie uczyni krzywdy, i przy braku wyboru, prawdopodobnie bym ją kupiła, ale – parametry ma naprawdę niestety zaledwie przeciętne.

od lat :D

pomadka od lat jest niezastąpiona.
Nie dość, że dobrze, tregeneruje, wygładza skórę warg, pielęgnuje to jeszcze bajecznie pachenie.
Pozostawia delikatną różową poświatę na ustach. Rewelacyjna!

Nie w okresie zimowym

Trudno mi ocenić tą pomadkę. Ogolnie jest to fajny produkt. Bardzo przyjemnie pachnie. Ma idealną konsystencję, dobrze się ją aplikuje, usta zyskują piękny połysk oraz są przyjemnie nawilżone. Produkt nie podkreśla suchych skórek. Jednak u mnie był to efekt tylko chwilowy. Pomadka na dłuższą metę w ogóle nie radziła sobie z przesuszonymi ustami. Nie zauważyłam żadnej poprawy w ich pielegnacji.

Nie wiem czy kupię produkt ponownie. Być może dam jej jeszcze szansę w okresie letnim. Albo wypróbuję inne pomadki od bebe.

Miła

Poprawna pomadka do ust. Gęsta, kremowa, ma ładny słodki zapach i urocze opakowanie, które cieszy oko. Nawilża i zmiękcza usta na kilka godzin, jednak nie jest to długotrwałe nawilżenie. Aplikację trzeba często powtarzać, aczkolwiek przynosi przyjemne uczucie ukojenia.
Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ nie wyróżnia się niczym szczególnym. Na rynku jest już sporo dobrych pomadek ochronnych. Liczyłam na podbicie koloru ust na różowy, bo tak było napisane na opakowaniu, jednak pomadka praktycznie nie daje koloru, jedynie lekko je rozjaśnia.

Najlepsza na spierzchnięte usta

Ta pomadka to mój nr 1 od lat, jak dotąd nie znalazłam lepiej nawilżającej pomadki do ust. Jest niezastąpiona przy suchych ustach, jak tylko się ją nałóży czuć ulgę. Co najwazniejsze efekt nawilżenia utrzymuje się długo. Do tego ma bardzo delikatny i ładny zapach <3

Ślicznie pachnie, super ochrania usta

Pomadka sprawdziła się bardzo dobrze! Super chroni usta, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym jest to niezbędny kosmetyk w torebce. Pielęgnuje usta, jest tania i wydajna, a do tego cudnie pachnie. Polecam, na pewno kupię ponownie :)

Miłość od dawna!

Pierwszy raz zobaczyłam tę pomadkę jak byłam młodsza u swojej mamy. Jak to młoda osoba pierwsze co rzuciło mi się w oczy to bardzo ładny różowy kolorek opakowania. Później po otworzeniu zakochałam się w zapachu. Słodki, trochę waniliowy. Podkradłam ją mamie- zużyłam, tak mi się spodobała, że zawsze kupowałam tylko ją. Nawet znajome kojarzyły mnie z tą pomadką. Do tej pory zawsze mam gdzieś jedną sztukę. Kupiłam też kiedyś niebieską wersję ale nie podpasowała mi tak jak ta. Jest bardzo wydajna i kosztuje ok. 6zł!

Lubię bardzo

Pomadki Bebe to produkty, do których zawsze się wraca. Są tanie, dobre i ładnie pachną.

Ta pomadka tak naprawdę niewiele różni się od swojej niebieskiej siostry. Podobnie nawilża, jest wydajna, ma niemal ten sam zapach (choć powinien być podobno różany), nie nadaje ustom koloru. Więc co ja się będę tu rozpisywać, jest to porządna pomadka i tyle. Klasyk, do którego zawsze chętnie wracam po nieudanych eksperymentach z nowymi pomadkami.

Jest ok

Kupiłam z ciekawości, jednak po zużyciu raczej do niej nie wrócę. Wolę klasyczną z tej firmy. Wszystko przez zapach, który choć nie należy do intensywnych to jednak mojemu nosowi nie podpasował. Pomadka dobrze chroni usta przed spierzchnięciem, jest wydajna, dość długi czas zostaje na ustach, ma przyjemną konsystencję, która pozwala nałożyć odpowiednią ilość produktu. Ogólnie produkt jest w porządku i spełnia swoją funkcję.