Vichy, Thermal Fix 1

Vichy, Thermal Fix 1

Lekki krem dogłębnie nawilżający do skóry odwodnionej lub bardzo odwodnionej zawiera Filladyn - aktywny składnik zdolny do odtworzenia czujników wiążących wodę w skórze, zwiększenia ich rezerwy pobudzając syntezę filagryny. Po zastosowaniu kremu uwalniają się cząsteczki Filladynu, które mogą być wykorzystywane przez cały dzień Gdy skóra traci zbyt wiele czujników wiążących wodę, zaczyna działać wspomagający ich wytwarzanie Filladyn. Przez 24 godziny wyrównuje on spadek produkcji czujników i utrzymuje nawilżenie na najwyższym poziomie. Rezultaty :

* + 45 % wody zatrzymanej w komórkach zaraz po zastosowaniu, tym samym uczucie ściągnięcia ulega zmniejszeniu

* skóra jest odpowiednio nawodniona przez 24 godziny, staje się elastyczna, gładka i delikatna w dotyku. Pozostaje miękka i sprężysta

* po tygodniu stosowania Thermal Fix skóra staje się mocniejsza, mniej się odwadnia, a podrażnienia ulegają zmniejszeniu.

zapycha, podrażnia ale nawilża

+ładne, szklane opakowanie
+rzeczywiście nawilża, jest środek sezonu grzewczego i moja skóra ma sie dobrze, zlikwidował suchość skóry po preparacie na trądzik
+wchłania sie szybko i do matu a mam mieszaną skórę
+wydaje sie gęsty w słoiczku, na skórze rozprowadza się ładnie, tak jakby sie na niej roztapiał

-w miejscach gdzie skóra była szczególnie sucha albo podrażniona czuć pieczenie i dziwne ciepło - a to przecież krem do skóry wrażliwej, z wodą termalną
-niewydajny - 50ml zuzyłam w 1,5 miesiąca używając 2 razy na dzień
-zapycha - moje czoło i broda przeżyły w czasie jego uzywania najazd małych ropnych krost, potem troche się to uspokoiło (po preparacie punktowym na trądzik)dla mnie ta cecha jest dyskfalifikująca w kremie, dlatego nie kupię ponownie
-przy tej jakości jest drogi, dla mnie to kolejny słaby kosmetyk tej firmy

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

nawilżający, bez rewelacji

klasyczny lekki krem nawilżający do skóry mieszanej, nie podrażnia, jest delikatny, ale niczego szczególnego nie robi ze skórą, myślę, że można znaleźć jakiś fajniejszy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Nawilżacz średniej mocy

Nawilża umiarkowanie mieszaną cerę, zbyt mało odżywczy po 30-ce i skóra nie wygląda tak dobrze, jak po innych kremach. Kupiłam go przy nasileniu alergii, nie podrażnił mi skóry, ale ogólnie działa słabo- zwykły przeciętny nawilżacz w zawyżonej cenie. Na plus- wydajność.

Używam tego produktu od:ok. 1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:nadal 1

dobry

Dośc długo, chyba trzy albo cztery lata go używałam i mile go wspominam. Dobrze nawilżał, wchłaniał się bez śladu, nie ściągał skóry i był ok pod makijaż. zbilżjąc dię do 30tki wypróbowałam bardziej treściwy TFix2 i dziwne... wogóle mi nie leżał...
Teraz wolę LRP Hydrapase Riche.
Vichy uważam za dobry, wręcz idealny krem przed 30tka, potem raczej na zmianę z innym bogatszym.
Bardzo miły, polecam!Używam tego produktu od: przez dłuższy czas
Ilość zużytych opakowań: kilka

godny polecenia

Bardzo dobry do cery suchej. Jest lekki więc nie powoduje uczucia ciężkości po nałożeniu, nie nabłyszcza i nie zapycha porów. Sądzę, że wśród kremów nawilżających w tej kategorii cenowej to jeden z lepszych produktów. Jednak jedyną faunkcję jaką faktycznie spełnia jest właśnie nawilżenie - nic ponato.

Dobry.

Otrzymałam ten krem w prezencie. Inaczej bym się o nim nie dowiedziała, gdyż nigdy nie zwracałam szczególnej uwagi na kosmetyki firmy Vichy i ogólnie nie lubię za bardzo kosmetycznych eksperymentów. Stosuję krem od wielkanocy dwa razy dziennie: rano i wieczorem i stan mojej cery polepszył się. Jest bardziej gładka w dotyku, mniej się przetłuszcza. Nie jestem jednak w 100% pewna czy to wyłącznie zasługa tego kremu, czy innych zabiegów towarzyszących – stosuję dwa razy w tygodniu pilling zwężający pory firmy Clinique „Pore Minimizer thermal active skin refiner”. W każdym razie oceniany krem Vichy na pewno nie szkodzi mojej skórze i będę go nadal stosować. Również konsystencja jest dla mnie bardzo fajna – bardziej kremowa, niż żelowa (jak to ostatnio jest w modzie). Szkoda, że Thermal Fix 1 nie ma żadnych filtrów UV, ale wtedy jego cena byłaby z pewnością wyższa.

Używam tego produktu od: wielkanoc 2007
Ilość zużytych opakowań: 1 używam

super :)

Mam mieszaną, skłonną do podrażnień skórę, czasami bywa przesuszona, więc zdecydowanie potrzebuje nawilżenia. Krem ma bardzo miły zapach i delikatną konsystencje (choć kremową a nie żelową), szybko się wchłania (czasami mam wrażenie, że moja skóra łapczywie go przyciąga), nie pozostawia żadnej tłustej warstewki na skórze. Spawił, że pozbyłam się uczucia ściągnięcia, a moja skóra wydaje sie być bardziej promienna. Doskonale nadaje się pod makijaż (nie wałkuje się). To chyba jeden z najlepszych kremów z jakimi się zetknęłam.

Bardzo przyzwoity nawilżacz

Rownież kupiłam go po przetestowaniu przypadkowo otrzymanej próbki. Jest bardzo fajny, lekki, dobrze nawilża, niesamowicie wydajny, cena przyzwoita. Z tego co obserwuję raczej nie zapycha porów, mam jednak wrażenie, że na lato może być za ciężki ale obym się myliła. Do tej pory w nawilżaniu moim faworytem jest chanel hydramax i narazie jestem w rozsterce, jeżeli jednak Vichy przez lato będzie działał tak jak teraz (dobre nawilżenie, zero błyszczenia) to wybiorę ten krem na stałe. Jedyne co mi się nei podoba to, że jest w słoiku a nie w postaci fluidu ale jeżeli się spisze dobrze latem (wtedy bardziej się błyszczę i potrzebuję mocniejszych kremów)zostanę przy nim.

Używam tego produktu od:miesiąca

ulubiony !

zachęcona próbką, postanowiłam go kupić i nie zawiodłam się. mimo swojej lekkiej konsystencji dobrze nawilża, a skóra jest po nim gładka przez cały dzień. kiedyś często miałam bardzo wysuszoną skórę, ale teraz, przy regularnym stosowaniu Thermal Fix 1 już nie mam tego problemu. zdecydowany faworyt !

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

pomyłka

ten kremik uratowal moja silnie podraniona i wysuszona twarz przez kremy niby nawilzajace. przyniosl mi ulge juz po 1 aplikacji. skora juz nie jest tak wysuszona, nie powoduje zadnego uczulenia ktore niestety mialam p innych kremikach. tylko chyba powinnam kupic thermal fix 2 bo niestety mja cera jest strasznie sucha jak juz wczesniej wspomnialam. ale ogolnie i tak sobie super poradził!!! polecam!!
a jednak pomyliłam sie co do niego. juz od dawna go nie uzywam. nic na stałe nie zrobił z moja sucha skóra... niestety pmylilam sie co do niego i za wczesnie wystawilam wysoka ocene. nawet fix 2 nie dziala dobrze

Używam tego produktu od: ok 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

lubię go

ma spore doświadczenia z kremami Vichy, ten jest naprawdę świetnym kiedy mamy skórę odwodnioną. Sprawdza się zawsze po spotkaniach w miejscach klimatyzowanych, podróży samolotem.
Ja zawsze nakładam go w formie maski, grubsza warstwa i zawsze zdziała cuda. skóra po nim jest jędrniejsza i dobrze nawilżona/

Używam tego produktu od:czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: ok. 3 opakowań

a lubię

Bardzo dobry, komfortowy krem. Doskonale się wchłania, nie zauważyłam zatykanie porów (inna sprawa że porów nie mam albo niewidoczne;-), świetnie nawilża i pięknie pachnie. Dobry podkład pod makijaż. Zmieniłam go wyłącznie ze względów snobistycznych ( i strachu przed pojawianiem się pierwszych zmarszczek=pęd do używania "czegoś lepszego"). Niemniej polecam, moja ocena to 3 i pół *.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:zużyłam pół słoiczka