AA, Kiss, Ochronny błyszczyk do ust (różne rodzaje)

AA, Kiss, Ochronny błyszczyk do ust (różne rodzaje)

Błyszczyki nadają ustom subtelny kolor oraz pięknie pachną i "smakują". Nie tylko koloryzują i nabłyszczają usta, lecz również zapewniają poprawę ich elastyczności oraz zwiększają objętość i nawilżają (kompleks Maxi-lip). Pomadki ochronne gwarantują optymalną ochronę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych (promieniowanie UV, wiatr, mróz). AA KISS to kosmetyki specjalistyczne, bezpieczne również dla alergików.

Zawierają: składniki koloryzujące i nabłyszczające usta, m. in. mica; witaminy A, E, C - zapewniają poprawę elastyczności ust; kompleks Maxi-lip - zwiększa objętość ust i podkreśla ich kontur oraz nawilża usta do +60%;

filtry UV

Ujdzie

Produkt w porządku, jeśli lubimy mocno błyszczące usta, ma pełno świecących drobinek. Na pewno nadaje się na jakieś większe okazje, imprezy albo na kolorową pomadkę. Na co dzień się u mnie nie sprawdził. Dobry również na zimę, bo trzyma się długo i dobrze zabezpiecza usta przed mrozem, chroni i pielęgnuje. Ładnie pachnie :) Cena też ok, można go dostać w każdym Rossmannie i Superpharm.

Używam tego produktu od: już nie używam :)
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Najlepszy na świecie!

Najlepszy blyszczyk, nie rozumiem jak mogli go wycofac :( Zaczęłam go używać jeszcze w gimnazjum, później zapomniałam o nim na parę lat i ostanio sobie przypomniałam, ale niestety - nie sposób go już nigdzie dostać.
Uwielbialam smak grejpfruta - na ustach wyglądał obłędnie, nie spotkałam nigdy później tak świetnego błyszczyku, na dodatek był smaczny;)

Używam tego produktu od: używałam parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: dużo

CUDOWNY!!!

KUPIŁABYM TEN PRODUKT PONOWNIE, GDYBY BYŁA TAKA MOŻLIWOŚĆ!!!

niestety, wycofali te błyszczyki, i od około 3 lat nigdzie nie mozna ich dostać, w zamian za to mozna ochlapać swe usta sztucznymi błyszcztkami tej firmy o nienaturalnym smaku i zapachu, a do tego aplikowanych za pomocą pomaziania pędzelkiem. Jestem rozczarowana. AA kiss grejpfrut był moim ulubionym błyszczykiem, nie dość, że miał piękny zapach, cudowny smak do tego nadawał ustom wyrazistości, był produkcji polskiej i niedużo kosztował.

Nie ma już go; zaden go nie jest w stanie zastąpic.!

jeśli producent aa oceanic mnie słyszy - to proszę o wznowienie!!!!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Uwielbiam !

Mój ukochany błyszczyk ! Jestem w ostatniej klasie liceum, a po raz pierwszy dostałam go w podstawówce. Od tej pory mimo, iż miałam wiele błyszczyków to ten będzie zawsze dla mnie wyjątkowy. Ma najlepszy zapach pod słońcem - waniliowy :) Swietnie wygląda na ustach, niesamowicie się błyszczy. Mogłabym go wychwalać cały czas :D
Minusem jest to, że za szybko się kończy i coraz ciężej go dostać :( Jednak spotykam go w drogeriach \' Wispol\'.

Tak czy inaczej, ukochany błyszczyk ! ;)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie

Jeden z lepszych

Używałam go kilka lat temu, w sumie byłam bardzo zadowolona. Zależało mi wtedy na mocnym zaakcentowaniu ust czymś naprawdę błyszczącym oraz połyskliwym. Nie zawiodłam się. Miałam wersję grejpfrutową, której zapach mi się nie spodobał, ale to rzecz gustu. Pamiętam, że trzymał się dość dobrze jak na błyszczyk. Ale też nie łudziłam się, że będzie mega trwały. Opakowanie nie sprawiało mi problemów. Chciałam jeszcze później zakupić wersję waniliową, ale już nie mogłam go nigdzie dostać. Od tej pory nie widziałam go w żadnym sklepie. Kupiłabym ponownie, jednak zaznaczam NIE WIEM, bo najwyraźniej już go chyba nie spotkam, może go wycofali...

Używam tego produktu od: 2 miesiące kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Niewypał

Zawiodłam się na nim. Kolor bladozłoty o zapachu jakby kawowym wygląda okropnie na ustach. Jest zbyt blady jak dla mnie. Ale najgorsze jest to że po jakiś 15 minutach wysycha i na ustach zostają tylko duże cząstki brokatu, zbyt duże jak na mój gust. A więc mam obeschnięte usta z przylepionymi do nich wielkimi "brokatami". Przeleżał w kosmetyczce z dwa lata i się przeterminował, no i swój żywot zakończy w koszu :/

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

boski!!!!

tylko on i żaden inny mam ten waniliowy na usach wyglada tak...księżycowo??? jasne błyszczące usta pięknie pachnie i wszyscy pytają co to za błyszczyk :D

Używam tego produktu od:6miesiecy

Zwykły błyszczyk

Jako maniaczka błyszczyków i innych smarowideł do ust musiałam go oczywiście nabyć. Szczerze to nie ma w nim nic tak szczególnego, żebym nie mogła się bez niego obyć. Niedawno skończyłam tubkę z tym specyfikiem, nadawał ładny efekt błyszczących wilgotnych ust. Kompleks Maxi Lip, o którym zapewnia producent działał w 100%. Był naprawdę smakowity, ale miał jedną dużą wadę: średnio odżywiał (choć to podobno miał być błyszczyk odżywczy) moje usta. Nie pielęgnował.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

Faajny ;)

Błyszczyk ma naprawdę śliczny zapach, ja mam Cappucino :) ładnie się świeci na ustach,dobrze smakuje (nie jak jakieś chemikalia) jest dość trwały a po zastosowaniu sprawia, że moje usta są bardziej wygładzone :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Taki sobie

Miałam go dawno temu, wersję grejpfrutową, pamiętam że nie zachwyciłam się nim - co prawda pachniał bardzo ładnie, ale nie podobał mi się efekt jaki dawał na ustach. Był pełen brokatu, który niestety rozprowadzał się na ustach bardzo nierównomiernie, co nie wyglądało ładnie, a wręcz ujmowało mi urody ;) Może go kiedyś jeszcze kupię, ale raczej nie, bo jeśli miałabym kupować już błyszczyk z AA to wzięłabym raczej ten nowy Love&Kiss, jest niewiele droższy a o niebo lepszy.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań: pół

świetny

Najzabawniejszy w ocenie tego błyszczyka jest fakt, że tak bardzo go lubię,a kupiłam za 2.50 zł na przecenie w Rossmanie ;) jest świetny, zapach (waniliowy w moim przypadku średni, ale za to bardzo łatwo się go nakłada, i daje naprawdę piękny, trwały efekt. Drobinki wyglądają świetnie i ładnie podkreślają usta ;)Idealny do stosowania na co dzień.

Używam tego produktu od:miesiąca

świetny

mam wersję winogronową i jest to super zapach. kolor jest bardzo interesujący, bardzo mocno błyszczy. usta rzeczywiście wydają się pełniejsze, leciutko nabrzmiałe, bardzo ciekawy efekt. jest trwały, pozostawia po starciu leciutkie drobinki na wargach

Używam tego produktu od: prawie rok