Ziaja, Aquina, Aromaterapia Energia, Żel pod prysznic

Ziaja, Aquina, Aromaterapia Energia, Żel pod prysznic

Aromaterapia - to linia, której działanie oparto na naturalnych olejkach eterycznych, które posiadają wyjątkowy wpływ na nasze samopoczucie.
W pomarańczowej Aquina Energia zarówno w żelu jak i peelingu znajdziemy olejek z owocu pomarańczy, który dodaje energii, orzeźwia i wzmacnia naturalną witalność.
Zapach świeżych, soczystych pomarańczy dodaje życiowej energii. Wyraźnie orzeźwia i stymuluje wzmacniając naturalną witalność. Intensywnie nawilża skórę zapobiegając nadmiernej utracie wody. Doskonale pielęgnuje i skutecznie wygładza naskórek. Tworzy delikatną, aksamitną pianę, która uprzyjemnia kąpiel. Działa łagodnie na skórę i nie powoduje podrażnień
Substancje aktywne:
olejek eteryczny, prowitamina B5 (D-panthenol), gliceryna, naturalne składniki myjące pochodzenia roślinnego.

Ziajkowy niewypał ;)

Używałam go baaardzo dawno temu, ostatnio w ręce wpadło mi 20 dużych próbek po 10ml każda, więc sobie o nim przypomniałam :) Nie widzę go zresztą ani w sklepach drogeryjnych, ani w aptece, ale i tak bym po niego nie sięgnęła :)
Gdybym nie znała masła pomarańczowego Ziai (pomarańczowe mydło pod prysznic w wielkiej butli), zapach tego żelu by mnie zachwycił. Teraz jednak mam porównanie i na tle tego masła, Aquina wychodzi blado. Zapach jest lekko chemiczny, lekko wyczuwalny, na pewno nie orzeźwi i nie uprzyjemni porannej kąpieli.
Dobrze się pieni, ma ładny jasno pomarańczowy kolor, acz jest żelowy a nie kremowy (za to plus).
Pozostawia idealnie miękką i nawilżoną skórę, nie używałam (i nadal nie używam) po nim balsamu, bo i nie ma takiej potrzeby. Gdyby jeszcze zapach był intensywny, albo utrzymywał się na skórze po myciu, byłby moim ideałem.

Używam tego produktu od: 2 lata temu przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: parę butelek i 20 próbek

dodaje energii

Rzeczywiście nie pieni się zbyt mocno, przez co nie jest zbyt wydajny, ale pachnie świetnie. Lubię świeże, cytrusowe wonie, które dodają energii i w przypadku tego żelu zapach też jest właśnie taki odświeżający, w sam raz na poranny prysznic. Przeźroczyste opakowanie pozwala ocenić ile żelu jeszcze nam pozostało. Przyjemny produkt za kilka złotych :-)

Używam tego produktu od: już skończyłam

Śliczny zapach

Na to co zwrócił moją uwagę przy wyborze żelu był jego zapach. Jest śliczny- taki odświeżający , pobudzający do działania. Cena także odpowiednia , więc kupiłam.
Jestem zadowolona z zakupu. Żel naprawdę ślicznie pachnie , dobrze się pienii i myje. Dodatkowo jest wydajny i ma niską cenę.

Polecam!

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w całości

taki sobie

Żelu używałam daaawno, ale pamiętam, że pachniał ładnie. Bardzo pomarańczowo, soczyście, dodawał energii. Za to ma u mnie dużego plusa. Konsystencja w miarę, pienił się słabo. Pamiętam, że był strasznie niewydajny jak dla mnie. Zużyłam go w bardzo szybkim czasie ;)

Używam tego produktu od: już nie używam

pomarańczowy

Jakością dorównuje droższym żelom pod prysznic.
Orzezwiający, pomarańczowy zapach, pod prysznicem tak samo intensywny jak w opakowaniu. Zostawia skórę gładką i nawilżoną.

Używam tego produktu od:..

no...niezly:)

ladnie pachnie, ma przejrzysty, pomaranczowy kolor, srednio wydajny. pieni sie baaardzo slabo (prawie wcale), ale mi to nie przeszkadza. skora po umyciu faktycznie jest calkiem niezle nawilzona. oczywiscie, balsamu po myciu nic nie zastapi...taki zel dobrze sie bedzie spisywac na wyjazdach, i pewnie w takim celu go kupie:)

Używam tego produktu od:kilkunastu dni
Ilość zużytych opakowań:..

Prześliczny zapach

Zapach śliczny, konsystencja zbyt rzadka ale z tym może sobie poradzić gąbka, słabo się pieni ale na ten problem również gąbka byłaby dobrym rozwiązaniem... Tylko że ten żel wysusza mi skórę:( Więc mimo zapachu raczej nie kupię więcej.

Używam tego produktu od:

cudny zapach, ale...

Kocham zapach tego żelu, jest po prostu powalający. I to jest jego główna zaleta, bo niestety nie pieni się (co jest dla mnie straszną wadą), jest za rzadki i jakis taki śliski. Skóra po użyciu jest moim zdaniem nieźle nawilżona, ale bez rewelacji. Na pewno nie wystarczy osobom o suchej skórze, natomiast jako lekki kosmetyk wakacyjny może być. Acha, nie jest zbyt wydajny - kończy się po 2 tygodniach - ale za to tani (ok. 5 zł).

godny polecenia

W tej kategorii cenowej jeden z faworytów. Zapach karmelkowej pomarańczy "do zjedzenia". Pozostaje po spłukaniu. Nie pieni się jakoś obficie ale dla mnie to akurat nie ma znaczenia. Nie zauważyłam wysuszania.

beznadzieja

Nie kupie go nigdy więcej! Ma zapach pomarańczy polanej kwasem siarkowym, wysusza skórę, nie pieni się WOGÓLE, zapachu także nie zostawia, jest bardzo rzadki, przez co niewydajny i podsumowaniem mojej recenzji będzie to że służy obecnie do mycia auta.

mniaaaam

Mój ulubiony żel pod prysznic :) Pięknie pachnie, jest gęsty, wydajny, dobrze się pieni, w ogóle nie podrażnia mojej atopowej skóry, nie wysusza jej ale delikatnie natłuszcza a do tego kosztuje grosze! :D Używanie go to sama przyjemność :D

Jak ja go lubię!

Lubie też żel strasznie :) Po pierwsze za cudny zapach który aż stawia na nogi, po drugie za to że nie wysusza mojej bardzo suchej skóry. Wydajność moim zdaniem jest średnia, ani duża, ani mała, ale nie wiem jak można zarzucac brak wydajności żelowi który kosztuje 5 zł ?! Moim zdaniem mógłby mieć ciut lepszą konsystencję, ale i tak szalenie mi się podoba i napewno spróbuję tez innych żelów (czy żeli?) Ziaji.