Ziaja, Aquina, Aromaterapia Anty-Stres, Żel pod prysznic

Ziaja, Aquina, Aromaterapia Anty-Stres, Żel pod prysznic

Aromaterapia - to linia, której działanie oparto na naturalnych olejkach eterycznych, które posiadają wyjątkowy wpływ na nasze samopoczucie.
Fioletowa Aquina Anty-stres zawiera głęboki aromat paczulowy (otrzymywany z Indonezyjskiej rośliny - brodziec palczatki) o działaniu kojącym, łagodzącym objawy stresu oraz wyraźnie poprawiającym nastrój.
Delikatny zapach łagodzi objawy stresu oraz wyraźnie poprawia nastrój. Wpływa uspokajająco i zapewnia uczucie kojącego relaksu. Intensywnie nawilża skórę zapobiegając nadmiernej utracie wody. Doskonale pielęgnuje i skutecznie wygładza naskórek. Tworzy delikatną, aksamitną pianę, która uprzyjemnia kąpiel
Działa łagodnie na skórę i nie powoduje podrażnień.
Substancje aktywne:
olejek eteryczny, prowitamina B5 (D-panthenol), gliceryna, naturalne składniki myjące pochodzenia roślinnego.

Zwykły

No po prostu żel pod prysznic. Gęsty, lekko kremowy, dobrze się pieni, całkiem wydajny. Trochę wysusza skórę. Osobiście nie przepadam za zapachem lawendy, ale ten jest (na szczęście dla mnie ;)) raczej delikatny.
Buteleczka na zdjęciu wygląda fajniej, w rzeczywistości kolory są bardziej wyblakłe. :-p Płaska zatyczka, na której można pod koniec stawiać butelkę, to dobry pomysł.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

ładny kolor:D

Do zakupu tego żelu skłonił mnie jego kolor - taki fioletowy:D Sam żel posiada delikatny lawendowy zapach, który jednak bardzo ulatnia sie z ciała. Ma dość gęsta, "twardą" konsystencje. Mimo, że zawiera SLS pieni się raczej słabo (nie używam myjek, gąbek itd). Wysuszył mi trochę skórę. Przeciętnie wydajny. Nie wiem czy kupię ponownie, nie przywiązuję sie do produktów pod prysznic. Używam tego produktu od: kilku tygodni

oj tak!

lubię produkty firmy ziaja, są bardzo tanie i w większości dobrej jakości. czasem nawet zdarzą się perełki wypuszczane na rynek za grosze i aquina do tych perełek, bez wątpienia, należy :D
żel ma śliczny, delikatny zapach, który faktycznie pobudza zmysły. już niewielka jego ilość wystarcza, aby namydlić całe ciało. bardzo odpowiada mi też jego konsystencja i opakowanie. nie zauważyłam też wysuszenia skóry, przeciwnie, leciutko ją nawilża.
polecam gorąco.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

też lubię

Fajny głęboki zapach do pływania w wannie, paczulowo-lawendowy, i mężczyźni będą zadowoleni. Nie wysusza. Nie posiada "kioskowej" nuty Ziai. Za taką cenę naprawdę dużo, razem z pomarańczowym moje ulubione.

Od teraz mój ulubiony:)

Kupiłam przypadkiem za niecałe 5 zł czyli bardzo tanio, nie spodziewałam sie rewelacji ale bardzo miło mnie zaskoczył, zapach ma po prostu cudny, na mojej skórze utrzymuje sie dosc dlugo w przeciwienstwie do innych mydełek, dobrze sie pieni a konsystencja to bardziej olejek niz żel naprawde super:) pozostawia skóre gładką nawilżona jakby bo uzyciu olejku do kapieli, to wszystko tak mnie dobrze nastraja ze stres calego dnia znika a oto włsnie chodzi:)naprawde polecam:)

miłe zaskoczenie

Kupiłam zupełnie przypadkiem i jestem zachwycona! Jest gęsty, dobrze się pieni i nawilża skórę. Ma również wspaniały zapach, naprawdę odpręża po całym dniu w pracy. Do tego ma zgrabną buteleczkę, jest wydajny i bardzo tani ( 5 zł ).

sama przyjemność

To drugi żel Ziaji, którego używam, przedtem używałam, "Harmonia". W porównaniu z poprzednim, wypada o niebo lepiej. Przede wszystkim zapach, nie wiem jak to określić, ale poprostu sprawia mi ogromną prezyjemność kiedy go poczuje, może w ten sposób wpływa na zmysły i odstresowuje?
Konsystencja kiesielowata, chyba wszystkie żele Ziaji takie są. Pianę bez problemu uzyskuję przy pomocy myjki, samą ręką idzie oporniej.
Jest delikatny, nie podrażnia, mogę przy jego pomocy spokojnie ogolić nóżki, paszki i okolice bikini.
Tani, kosztował ok. 5 zł.
Polecam, z pewnością kupię następny :)

Niestety nie mogę dać wiecej niż **. Żel kupilam bardzo taniutko (ok. 5 zł.) Jednak sam kosmetyk nie jest tak atrakcyjny jak cena :( Po pierwsze bardzo kiepsko się pieni :( Bardzo ciężko zrobić z niego pianę. Na dodatek jest mało wydajny. Zapach ma bardzo delikatny, prawie go nie czuć (i gdzie ten anti-stress ?? :P - ja go nie czuję) Dobrze myje, czuję się po nim odświeżona :D ale przy tym ciut podrażnia i wysusza mi skórę. Mimo to jeszcze da się nim umyć :D i do tego jest taniutki.

Na początku było super...

Na początku było super. Żel kupiłam za 4 zł z haczkiem. Fajnie pachnie i na skorze pozostawia film. Ale nie pieni się zbyt obficie, więc jest też mało wydajny. Poza tym po jakimś czasie (około w połowie opakowania) podrażnił mi skórę i oczywiście trochę wysuszył. Nie kupię go więcej niestety mimo, że zapach i cena są kuszące.

super

kolejny udany produkt ziaji. swietny i tani, do tego bardzo wydajny, duzo wydajniejszy niz np. st yves. niewielka ilosc wystarcza na cale mycie, zapach jest przyjemny, zmyslowy, przypomina mi perfumy angel;) nie ma co kupowac drozszych, skoro jest taki tani i swietnej jakosci.