Bioderma, Node Shampooing Fluide (Delikatny szampon do częstego mycia włosów)

Bioderma, Node Shampooing Fluide (Delikatny szampon do częstego mycia włosów)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Node Fluide to delikatny szampon, który przywraca włosom blask. Może być także stosowany jako produkt podtrzymujący działanie szamponu leczniczego - Nadaje się do mycia włosów po keratynowym prostowaniu włosów - Formuła perfumowana. Nodé Fluide zachowuje podstawowe składniki filmu hydrolipidowego skóry głowy, dzięki czemu nie powoduje jej łuszczenia się.

wygładzające, wzmacniające, łagodzące, oczyszczające
bez SLS i SLES, zapachowa
Skóra głowy
problemowa, sucha i wrażliwa
do włosów przetłuszczających się

Szampon Node

Szampon Node delikatnie oczyszcza włosy,mimo dość rzadkiej konsystencji dobrze się pieni.Moje cienkie i delikatne włosy polubiły ten kosmetyk.Włosy po umyciu są miękkie, puszyste odbite od nasady.Ogólnie fajny delikatny szampon do codziennego użytku.

Delikatne mycie włosów

Szampon nadaje się do codziennego mycia włosów i skóry głowy. Delikatnie myje - oczyszcza włosy i pielęgnuje wrażliwą skórę głowy. Nie zawiera substancji drażniących, przez co nie narusza równowagi biologicznej włosów i skóry. Nie powoduje łuszczenia się skóry głowy. Może go stosować cała rodzina zarówno dzieci jak i dorośli.

Rewelacja

Szampon poleciła mi koleżanka i jestem nim absolutnie zachwycona . Pozostawia miękkie w dotyku włosy , łatwe do rozczesywania , a skóra głowy jest po nim fajnie nawilżona

Rozczarowana

Jak zawsze byłam zadowolona z produktów bioderma to niestety tym razem pełne rozczarowanie.
Szampon o płynnej konsystencji bardzo słabo się pieni a przy moich długich włosach muszę go dużo użyć żeby je umyć. Poza tym włosy po nim stają się szorstkie i ciężko się rozczesują i ma specyficzny zapach nie do końca przyjemny.
Uważam że jak za cenę która kosztuje a nie jest to mało niestety ale nie jest wart takich pieniędzy tym bardziej że efekty kiepskie.
Napewno go więcej nie kupię.

Specyficzny produkt, nie dla każdego

Zamówiłam szampon dla delikatnej skóry głowy córki, ale chyba nie zdał egzaminu, trudno jej było domyć nim skórę głowy i szybciej się przetłuszczała, a włosy po umyciu miała oklapłe.
Natomiast u młodszego syna, 10 latka, szampon idealnie się sprawdził. Po umyciu włosy (do ramion) miał puszyste, miękkie i nie odczuwaliśmy nieprzyjemnego zapachu, który czuć podczas mycia.
Konsystencja szamponu jest dość lejąca i przez to może szybko się zużywać.

Rozczarowanie

Po tym szamponie spodziewałam się czegoś lepszego, zwłaszcza, że jego cena nie jest zbyt niska. Szampon dobrze oczyszcza włosy i ma ładne opakowanie i na tym koniec jego zalet. Szampon jest bardzo wodnisty, mało wydajny, prawie się nie pieni. Mam średniej długości włosy i żeby je umyć muszę użyć znacznie więcej produktu niż innych szamponów. Może sprawdzi się na krótkich włosach... Najbardziej jednak nie podoba mi się zapach tego szamponu. Dobrze, że używam odżywki, która ładnie pachnie, bo zapach jest okropny, jest taki bardzo chemiczny... Moim zdaniem w tej cenie można znaleźć dużo lepsze szampony.

Bardzo łagodny szampon

Jest to mój pierwszy szampon, który jest wodnisty. Niestety przez to, że ten szampon sprawdził się fatalnie z wielką niechęcią wrócę do tego typu produktu. Miałam wrażenie, że dany produkt nie mył dokładnie skóry głowy przez bycie właśnie wodnistym co jest niestety bardzo dużym minusem, gdyż często miałam wrażenie że moje włosy były niedomyte i tłuste. Mimo to, szampon nie podrażniał, nie oklapywał włosów oraz ich nie obciążał.
Co ciekawe podczas pierwszych chwil z tym szamponem miałam wrażenie, że pachnie jak detergent do mycia okien. Za taką cenę, raczej spodziewałam się czegoś lepszego.

Szampon nie dla wszystkich

Lubię produkty od Bioderma bo uważam je za dobre. Z takim samym nastawieniem sięgnęłam i po ten szampon do włosów tym bardziej że opis brzmi zachęcająco. Niestety tym razem przyszło rozczarowanie. Przynajmniej dla mnie. Zamiast miękkości i delikatności włosów były one po prostu umyte, chociaż mniej się przetłuszczaly co jest akurat plusem . Konieczna była odżywka lub maska. Jednak pozostałe osoby w rodzinie stwierdziły że szampon jest ok. Przyjemnie pachnie i dobrze się pieni. Więc z pewnością warto po niego sięgnąć, i przekonać się samemu czy to propozycja dla nas, czy też nie.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Specyficzny szampon

Bioderma Node to szampon do częstego mycia włosów o zupełnie innej bardzo płynnej konsystencji i dość intensywnym zapachu.

Trzeba bardzo uważać przy wylewaniu go na dłoń ponieważ część przecieka przez palce na podłogę. Mimo tej płynnej konsystencji szampon się pieni ale ciężko się rozprowadza i nie jest wydajny.

Nie polecam go osobom z burzą włosów ponieważ opakowanie 200ml starczy jedynie na kilka razy.

To nie jest produkt odpowiedni dla osob które lubią dobrze zapienić włosy ale muszę mu przyznać dobrze oczyszcza włosy z resztek produktów stylizujących i nie przetłuszcza.

Fajny

Szampon jest bardzo delikatny dla skóry głowy, nie podraznia nie uczula jest bardzo wydajny, cena jest niska. Wart swej ceny. Konsystencję ma fajna. Zapach tak samo przyjemny

Świetny produkt

Używam tego szamponu od lat i jest idealny do moich cienkich włosów. Włosy się nie przetłuszczają i są bardzo lekkie po myciu. Długo utrzymują świeżość. Szampon mimo, że jest mega wodnisty to wystarcza na bardzo długo.

Zbyt wodnisty

Zwróciłam uwagę na ten szampon, ponieważ spodobała mi się butelka i brak SLS. Zgrabna, zielona buteleczka przyciąga wzrok i kusi. Łagodnie myje i oczyszcza skórę głowy, najlepiej stosuje mi się go nakładając prosto z butelki na włosy. Jego zbyt wodnista konsystencja sprawia, że jest mało wydajny, ucieka przez palce i spływa z dłoni. Zapach ma świeży, nie drażniący, zamknięcie na zatrzask, które łatwo otworzyć jak i zamknąć. Niestety zauważyłam, że moje włosy dosyć szybko po nim robią się nieświeże, potrzebują częstszego mycia. Nie wiem jak z rozczesywaniem po myciu, bo zawsze na koniec używam odżywki/maski.
Myślę, że drugi raz nie sięgnę po ten produkt, są o wiele lepsze i tańsze.