Decleor, Aromessence, Ylang Ylang Purifying Concentrate (Koncentrat oczyszczający do cery tłustej)

Aromaesencja Ylang Ylang, przeznaczona dla skóry tłustej i mieszanej, to antidotum przeciw tłustej skórze. Ta mieszkanka olejków aromatycznych posiada właściwości oczyszczające i regulujące. Pomaga regulować produkcję sebum, głęboko oczyszcza i rozjaśnia skórę.
Stosujemy rano i wieczorem pod krem pielęgnacyjny, bądź też tylko w dzień, zaś wieczorem nakładamy Balsam Aromaterapeutyczny Ylang Ylang.

serum
tłusta, mieszana
matujące, regenerujące, rozświetlające, wybielające / rozjaśniające
z pompką
lekkie
emulsja

CUDO !

Fenomenalny olejek, zrobil porządki z moją buzią.

Zastanawiałam się, czy zainwestować w ten produkt, na szczęście udało mi się kupić miniaturkę na Allegro.
Mam skórę mieszaną, trądzikową - mam 33 lata, trądzik pojawił się ok. 3 lata temu i trzymał do teraz, Do tego mam bardzo wrażliwą skórę, która wszystko podrażnia.
Produkt używam od tygodnia. Kupiłam go, bo na mojej twarzy naliczyłam 24 (!) miejsca zapalne i miałam do wyboru wydać 900 zl na lasery lub spróbowac tej ostatniej deski ratunku , Już po jednej nocy moja cera zrobiła się taka uspokojna i zupełnie przestała się świecić (moją zmorą była broda, ktora się zawsze świeciła i wyskakiwaly mi na niej takie bolesne gule :( Teraz po tygodniu mogę powiedzieć, ze nie wyskoczył mi ani jeden nowy pryszcz (!), poprzednie zmalały lub znikneły zupełnie, a cera się przestała błyszczeć. Jestem zachwycona i jak tylko skończę tą miniaturkę, to kupuję pełnowymiarowy kosmetyk, chociażby miał kosztowac i 500 zł - opłaca się !

Bardzo się cieszę, bo 2 dni wczesniej bylam u dermatolog, która przepisała mi Duac, Zineryt i zaproponowała lasery odkażające, a okazuje się, że problem mi znika od olejku :D

Olejek jest bardzo wydajny, wystarczą 3 krople na twarz.

najlepsza serum do mieszanej i tłustej cery

produkt jest bardzo wydajny, nie zostawia żadnej powłoki na skórze, szybko się wchłania, zwalcza zanieczyszczenia i zapobiega powstawaniu zaskórnoików

stosowałam rzaem z balsamem nocnym z tej linii i w miesiąc wyprowadziłąm swoją askórę na prostą :) skóa jest świeża i promienna, zarzuciałam uzywanie podkładu, co nie było proste i przeszłam na pudry prasowane matujace

moja skóra w tej chwili czuje sie znacznie lepiej, na pewno wróce do aromaesencji jeszcze

Używam tego produktu od: przez miesiac
Ilość zużytych opakowań: 3 miniatury

Jakieś czary..?

Na początku powątpiewałam, czy jakikolwiek kosmetyk w formie olejku może być dobrym pomysłem dla skóry problematycznej. Wątpliwości rozwiały się już po pierwszej nocy. Kosmetyk zaaplikowałam po toniku a przed kremem na noc - rano efekty były spektakularne! Skóra była miękka, rozjaśniona, pory zwężone. Skóra nie błyszczała, była ujednolicona i taka &quot;uspokojona&quot;. Jestem zachwycona efektami. Przeszły moje najśmielsze oczekiwania!!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, dużego

godny polecenia

swietny produkt, bardzo wydajny... stosuje tylko na noc bez kremu... pieknie nawilza i lagodzi cere... zmniejsza stany zapalne i krosty... calkowicie naturalny na bazie olejkow... mialam obawy ze moze zapychac... probka sie sprawdzila i teraz jestem posiadaczka pelnego wymiarowego produktu... :)
warto zainwestowac...Używam tego produktu od: 2 miesiace

masakra

Moja przygoda z tym kosmetykiem rozpoczęła sie wraz z próbką jaką otrzymałam od pani kosmetyczki. W zestawie był również krem na dzień i na noc. Bardzo wydajne. Po kilku razach uznałam, ze oto cudny kosmetyk spotkałam. Buzia była piękna gładka i miękka. Zakupiłam więc te produkty i stosowałam regularnie. MASAKRA na skórze pojawiły mi sie ropne wykwity, grube krosty i maleńkie krosteczki. Pory były tak zapchane że jeszcze jak walczę z trądzikiem przez pół swojego zycia czyli ok. 16 lat to nie widziałam. Zdecydowanie nie polecam - po odstawieniu skóra na twarzy powróciła do normy. teraz jestem po frakselu i powolutku skróra sie regeneruje.

Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

U mnie ten olejek sprawdził się doskonale. Mam cerę mieszaną, więc oczywiście używałam tylko w obrębie strefy T. Na początku miałam mieszane odczucia ponieważ pojawiło się dużo wyprysków, ale postanowiłam nie rezygnować i poczekać. I warto było. Olejek doskonale oczyścił mi cerę z wszelkich zaskórników i po tym początkowym &quot;wysypie&quot; mogłam na dobre zapomnieć o różnych przykrych niespodziankach. Przestały się też pojawiać zaskórniki. Jednak podkreślam, że jest to preparat dla cierpliwych. Osoby, które oczekują natychmiastowych efektów mogą się czuć zawiedzione.

I zdarzył się cud...

Sama bym sobie nie uwierzyła, walczę z cerą trądzikową od lat i nigdy nic nie skutkowało.
Teraz po 4 miesiącach stosowania moja kosmetyczka (od 10 lat ta sama...) prawie mnie nie poznała, powiedziała, że właściwie nie ma co oczyszczać!!

Poza tym - bardzo wydajny, używam codziennie wieczorem i zużyłam tylko 1/5 opakowania; wspaniale pachnie.
Kupiłam wersję profesjonalną (zdaje się, że 30ml), więc stosunek cena do ilości też był zadowalający.

Ilość zużytych opakowań: 1/5

dla mnie tez nie

Nie dla mnie. Mam tlusta cere z wypryskami na policzkach (kosmetyczka okreslila ten rodzaj jako &quot;tluszczaki&quot;). Mialam nadzieje ze olejek pomoze mi je zwalczyc. Niestety po kilku tygodniach stosowania - mimo ze spodziewalam sie wysypu na poczatku - stan skory znacznie sie pogorszyl. Nie tylko poajwilo sie MNOSTWO wypryskow - takze tych czerwonych - ale cera byla jakby zapchana, niezdrowa. Takze na czole - ktore z reguly jest &quot;czyste&quot; i bez pryszczy -po olejku stalo sie pelne zanieczyszczen. Pieniadze wywalone w bloto.. :-(

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Never again!

Dramat. Tak jednym słowem mogę opisać działanie tego olejku na moją skórę. Mam dość mocno przetłuszczającą się cerę. Koncentrat stosowałam samodzielnie na noc. Skóra rzeczywiście mniej się przetłuszczała, ale pojawił się wysyp zaskórników, także tych ropnych i bolesnych. Miałam wrażenie, że olejek mnie po prostu zapchał. Postanowiłam przeczekać, ale po dwóch tygodniach było coraz gorzej - ropne, niechcące goić się pryszcze, zaczerwieniona i przesuszona, łuszcząca się cera. Po prostu obraz nędzy i rozpaczy... Po odstawieniu olejku skóra stopniowo wróciła do siebie. Dziś już wiem, że najprawdopodobniej było to uczulenie na jeden ze składników olejku (podejrzewam ylang ylang). Przed zakupem radzę wypróbować.

Używałam tego produktu przez miesiąc (tylko na noc)
Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa buteleczki 15ml

Niezastapiony dla mojej cery

Podpisuje sie pod wiekszoscia wczesniejszych recenzji. Moglabym wystapic w reklamie tego olejku, mowiac z przekonaniem ze &quot;probowalam wielu preparatow, ale dopiero olejek Decleor sprawil ze moja cera stala sie idealna, bez niedoskonalosci&quot; - i to bylaby prawda.
Tak jak u poprzedniczek, olejek u mnie lekko rozjasnia, oczyszcza i rozswietla cere, regulujac przetluszczanie i wypryski. Nakladam go najczesciej na dzien i na noc, czasem tylko na noc gdy mam wrazenie ze skora mi sie &quot;zaolejkowala&quot; i potrzebuje troche oddechu. Czasem, choc nie zawsze, nakladam na niego krem.
Nie wiem o co chodzi z tym olejkiem, ale w moim przypadku potrafi uratowac skore nawet w najciezszych okresach. Jesienia mialam okropna cere - po letnim opalaniu i basenach przesuszona od srodka, a z wierzu przetluszczona z tysiacem wypryskow. Olejek wyprowadzil ja na prosta w ciagu 2 tygodni, czemu nie podolaly wczesniej zadne przeciwypryskowe kosmetyki - po nich wypryski znikaly ale ich miejsce blyskawicznie zajmowaly nowe. Olejek za to faktycznie leczy, reguluje i uspokaja skore, przynajmniej w moim przypadku.
Nie nalezy sie zrazac mala iloscia bo jest wydajny. Poza tym ja jestem sklonna kupowac go za kazda kwote (szszsz przed producentem). Zamierzam jednak jeszcze przetestowac odpowiednik Clarinsa.
Fantastyczny, aromaterapeutyczny zapach.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Wspanialay

Mysle,ze aromaterapia to krok w przyszlosc.To cudowne preparaty.Ten olejek wyregulowal moja mieszana skore,po uzyciu pol buteleczki,drugie pol uzywa moja siostra,bo chcialam,by spobowala tego specyfiku.Wiele osob po dwoch razach zraza sie,ale dziewczyny tego trzeba uzywac ok miesiaca,by widziec rezultaty.Ja na drugi dzien mialam skore jak nowa,gladka,matowa,rozjasniona,po paru dniach mialam wypryski,ale to skutek,ze skora zaczyna przyjmowac kosmetyk,po paru dniach wypryski zaczely znikac i bylo-jest do dzis idealnie.Kazdego preparatu trzeba uzywac ok 6 miesiecy,by dzialal jak ma dzialac.A i jeszcze jedna rzecz,bez odpowiedniego masazu twarzy nie warto go stosowac,masaz jest bardzo wazny.

Używam tego produktu od:6mies

super!

Dostałam ten produkt w prezencie na SPA ! Jest świetny, cudownie pachnie i bardzo dobrze nawilża moją cerę! Po jakimś czasie wyblakł, ale zachował swe właściwości ! Zachęcona produktem zakupiłam decleora aromasence nerolli i też jest godny polecenia! Jest też b. wydajny

Używam tego produktu od:roku