Schwarzkopf Gliss Kur, Intensywna odżywka 3-minutowa do włosów farbowanych i po trwałej

Intensywna 3-minutowa odżywka Gliss Kur z Systemem Ochrony Koloru intensywnie pielęgnuje włosy dzięki kompleksowi Scan Repair. Uszkodzone miejsca są rozpoznawane i skutecznie regenerowane bez obciążania pozostałych partii włosów. Wygładzając powierzchnie włosa chroni cenne pigmenty farby. Zapobiega przedwczesnemu wyblaknięciu koloru.

była okropna ;/

Miałam ją kiedyś i nie wspominam dobrze :/
Okropnie przetłuściła mi włosy, zbiła je w brzydkie tłuste strąki już na drugi dzień rano, były nieładne i nieświeże.
Myślałam, że je wygładzi, ujarzmi, a uzyskałam brzydką, przylizaną szopkę. Za tak małą pojemność i tę cenę nie opłacała się.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

bez rewelacji

odzywka jak odzywka, moglaby byc lepsza...

wlosy sie po niej ladnie rozczesuja - i to wlasciwie jedyna zaleta

no i konstystencja...tez jest ok.

ale raczej jej nie kupie ponownie

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 opak

fatalna :(

Zachecona pozytywnymi opiniami postanowiłam po raz kolejny dać szansę kosmetykom tej marki i ... gorzko sie roczarowałam! Po jednokrotnym zastosowaniu maski dostałam koszmarnego łupieżu, a po drugim problem sie nasilił. Włosy przetłuściły sie dosłownie w ciągu kilku godzin (normalnie myję je co 2-gi dzień), były bardzo obciażone i zupełnie sie nie układały. Oddałam tubę koleżance, uprzedzając, że to na jej ryzyko i z tego o wiem, ona też tylko raz użyła produktu, a reszta wylądowała w koszu (miała podobny do mnie problem). Kosmetyk uważam za zupełnie nietrafiony i szczerze odradzam jego stosowanie wrqażliwcom, chyba, że macie ochotę przez dłuższy czas walczyć z łupieżem (zaznaczam, że nigdy wcześniej nie miałam tego problemu!).

Używam tego produktu od: użyłam 2x
Ilość zużytych opakowań: jw

Bardzo dobra.!

moje włosy są długie i gęste troszke wysuszone i zniszczone przez codzienne prostowanie i rozjaśnianie, dlatego nie obejde się bez odżywki. Odżywka gliss kur ma niezwykłą konsystencje i bardzo nawilża włosy. Są one do rozczesania palcami niezwykle miekkie i pachnące.

Używam tego produktu od:2006

BARDZO FAJNA

Przyznam się szczerze, że podeszłam bardzo sceptycznie do tej odżywki. Do tej pory używałam tylko profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów (zakupionych w hurtowni dla salonów fryzjerskich) ale bardzo się mile rozczarowałam. Odżywka ma działanie podobne do odżywek profesjonalnych a jej cena jest nieporównywalnie niższa. Świetny kosmetyk, włosy po nim są miękkie i odżywione.POLECAM każdemu.

fajnaa

Odzywka jest bardzo fajna,super pachnie,wlosy sie pieknie rozczesuja,sa gladkie,jednak mam bardzo suche wlosy i nie trafilam jeszce na odzywke po ktorej mam wlosy nawilzone pared dni-Mam geste wlosy krecone i nie myje codziennie wlosow gdyz nie mam takiej potrzeby.Aby zwiekszyc efekt nawilzenia i wygladzenia trzymam odzywke pod workiem foliowym ok 10-15 minut.Polecam zakup tej odzywki,na razie zostane przy jej zakupie ponownie.

BDB :)

Moje włosy byly baaardzo zniszczone farbowaniem, wypadanie, i w ogóle słaba kondycja. Skuszona pozytywnymi recenzjami kupiłam i tak samo jak moja poprzedniczka, nie zawiodłam się :D Ładnie pachnie, nawilża, zmiękcza włosy, sotosowanie jej to sama przyjemność. Włosy łatwiej się rozczesują, odzyskują witalność i blask. Po jej użyciu nie mam siana na głowie. Jednak jestem w kropce, po zastosowaniu tej odżywki włosy moje na drugi dzien rano już są przetluszczone !! ( a wczesniej owego problemu nie miałam ) jednak gdy odstawiłam odżywke to problem nie zniknął (więc może winowajcą jest szampon) zatem nie bede odejmować *

Świetna!

Zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami kupiłam i... nie zawiodłam się! Odżywka pięknie pachnie, świetnie nawilża i wzmacnia włosy. Teraz na pewno zajmie czołowe miejsce na półce z moimi kosmetykami :) :D

WSPANIAŁA!

Jedyna maseczka,po której naprawdę widać efekty i którą warto stosować-ożywia kolor,doskonale regeneruje,fantastycznie odżywia i wygładza włosy,a ponadto nadaje bardzo miły zapach-mi on się akurat podoba. ;) Dla mnie jest to odżywka doskonała!

Świetna!

Wspaniala odzywka o pieknym, slodkim zapachu i gestej, kremowej konsystencji. Naprawde dziala dluzej niz przecietne odzywki i za to nalezy sie piec gwiazdek. Wlosy sa miekkie, slicznie pachna, dobrze sie rozczesuja i to wszystko da sie wyczuc naprawde dlugi czas, dlatego wystarczy ja uzyc raz czy dwa razy na tydzien, na przemian z innymi odzywkami (ja uzywam Pantene). Co prawda troche ciezko wydobywa sie ja pod koniec i zawsze musze rozcinac tubke, no i nie jest zbyt wydajna (mam wlosy do pasa i musze jej duzo nakladac). Z trzech rodzajow tych odzywek (wersje czerwona, zolta i pomaranczowa) wariant do wlosow farbowanych najbardziej mi przypadl do gustu. Bardzo polecam!

Bardzo dobra

Jest to najlepsza odzywka jaka mialam.
Szczerze mowiac to nie widze zadnych minusow,same pozytywy:
-wspaniale nawilza wlosy
-zniszczonym wlosom nadaje miekkosci i sprawia ze sa gladkie,lsniace,lekkie
-nie ma mowy o klopotach z rozczesywaniem
-przepieknie pachnie i zapach utrzymuje sie dlugo na wlosach
-niska cena
Jest naprawde swietna. Jednak, czasem potrafi natluscic wlosy i obciazyc,ale mi sie to zdarzylo tylko wtedy gdy przesadzilam z iloscia. Naprawde wystarczy jej tylko troszke.
POLECAM

Porządna odżywka-kremik!

Naprawdę dobra rzecz, chyba pierwsza tak dobra po moich przejściach z "poyskiem jedwabiu":)))) i serią żóltą Gliss kura - seria "wrzosowa " jest zdecydowanie poza zasięgiem krytyki. Kilka minut, konsystencja kremu, nie przeciąża tak niemiłosiernie jak jedwabna, nie przetluszcza , obłędnie pachnie, po prostu ślicznie - ale na włosach krótko...Dobrze rozczesują sie po niej włosy - czego chcieć więcej? Bardzo polecam , choć już się boję - bo nowy szampon ma teraz taki czerwony kolor ( już go dziady zmienili!!!!!!Wrrrr...psem was poszczuć) - no i smierdzi jakoś perchydrolem czy czymś...Wszędzie te łapska wetkną i popsują, panie co mogą ;P,.Chyba sobie wykupię tej odzywki trochę , bo może jej już nie być ...albo będzie śmierdząca...