Lancome, Effacernes Longue Tenue (Korektor do twarzy)

Lancome, Effacernes Longue Tenue (Korektor do twarzy)

Effacernes Longue Tenue to korektor o właściwościach pielęgnacyjnych. Zapewnia trwały i wyrównany efekt, chroniąc skórę przed wolnymi rodnikami. Bogactwo substancji nawilżających korektora nie powoduje przesuszenia skóry. Produkt idealny do maskowania cieni pod oczami. W swoim składzie zawiera m. in. wyciąg z rumianku oraz miód.

do twarzy
kryjące
hipoalergiczna
w kremie

Świetny korektor

Korektor w małym opakowaniu - standardowo dla tego typu produktów.

Sam korektor ma lekką, kremować konsystencje. Świetnie aplikuje i nie tworzy smug.

Jeśli chodzi o działanie świetnie zakrywa cienie pod oczami, ale co najważniejsze nie wysusza i pozostawia skórę miękką nawilżoną.

Korektor dobrze kryje, nie wchodzi w załamania, rozświetla okolice oczu.

Produkt mega wydajny - wystarczy niewielka ilość żeby uzyskać efekt zadowalający.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

ideał

Ten korektor to korektor idealny. Nie wysusza, nie wchodzi w zmarszczki, rozświetla, zakrywa niedoskonałości. Wart swojej ceny. Mając go pod okiem, wyglądam, jakbym miała 10 lat mniej. Jest bardzo wydajny. Ładnie stapia się ze skórą, nie ciemnieje. Wybrałam ocień 01 - bardzo jasny beż. Mam zamiar jednak dokupić jeszcze ciemniejszy kolor, na lato. Polecam, bo efekt, jaki ten korektor robi, jest spektakularny.

Pięknie rozświetla bez drobinek

Korektor przepięknie rozświetla okolice oczu. Nie zawiera drobinek, co jest jego niewątpliwą zaletą. Doskonale ukrywa cienie. Nie wchodzi w zmarszczki. I co dla mnie ważne, nie wysusza mojej skóry pod oczami. Lekka konsystencja dobrze rozprowadza się na skórze. Aplikacja jest przyjemna.

Wybitny

Nie bez powodu produkt na rynku jest 15 lat.
Czasami marka zmienia opakowanie ale zawartość pozostaje ta sama.

Korektor niezależnie od koloru posiada lekko brzoskwiniowe podtony co pomaga niwelować zasinienia pod okiem.
Ma gęstą konsystencję i dobre krycie ( dobre średnie)
Jest diabelsko wydajny a do tego ma dużą pojemność.
Półmatowe wykończenie pod okiem sprawia że wyglądamy bardzo naturalnie i świeżo. Korektora pod okiem po prostu nie widać. Mimo że nie jest to produkt rozświetlający to wspaniale nadaje się nawet dla skóry która pod okiem nie jest już idealna.
Lekko zastyga ale nie obciąża skóry.... No rewelacja

Co bardzo ciekawe produkt dopiero od jakiegoś czasu jest rekomendowany pod oko.

mój do torebki

Korektor kupiłam do zakrycie cieni pod oczami oraz przebarwień cery. Pod oczy jest bardzo dobry, ładnie się rozprowadza, ma delikatną konsystencję, niestety kiedy chcę "dołożyć" go nieco, wchodzi w zmarszczki. Przebarwień niestety też nie zakrywa jak inne korektory. Ale znalazłam dla niego "drugie życie", używam mianowicie do poprawek makijażu w ciągu dnia i tutaj sprawdza się rewelacyjnie:). Nawet w duży upał i po ciężkim dniu potrafi uratować mój wygląd i dobre samopoczucie. Mam go zawsze przy sobie:)

Lubiłam się z tym korektorem, tylko niestety miałam zbyt jasny odcień. Polecił mi go konsultant w Douglasie, że nie wchodzi w zmarszczki pod oczami i jest lekki. Kupiłam go z myślą stosowania tylko pod oczy. Faktycznie, wtapiał się bardzo ładnie. Wydajność jest nieziemska! Produkt, który warto wypróbować i do niego wracać.

Lekki, a jednocześnie dobrze kryjący

Bardzo dobry korektor, który stosuję nie tylko pod okolice oczu, ale również na twarz, by przykryć niedoskonałości. Duża pojemność pozwala cieszyć się produktem przez długi czas. Bardzo dużym plusem jest dla mnie wysoki filtr przeciwsłoneczny - aż SPF30. Latem pomaga mi on dodatkowo zapobiegać przebarwieniom słonecznym. Korektor ten bardzo dobrze kryje już przy cienkiej warstwie, a przy okazji jest bardzo lekki. Kremowa konsystencja, która idealnie stapia się z cerą, dzięki czemu produkt nie jest widoczny na skórze. Nie zauważyłam żadnych wad tego produktu.

Zaskakujące jest to że korektor jest bardzo lekki a mimo to ma super działanie kryjące. Idealne kryje wszelkie moje niedoskonałości. Ma bardzo dobrą wydajność, niewielka ilość potrafi skutecznie zakryć np. wypryski. Zaletą jest bardzo duża gama kolorystyczna oraz filtr UV. Cena jest dość wysoka, ale adekwatna do jakości i skuteczności.

Korektor prawie idealny

Lancome to klasa i elegancja sama w sobie począwszy od przepięknych minimalistycznych opakowań po formuły. W liceum dostałam do cioci zestaw cieni tej marki i zakochałam się w tej marce, choć wtedy o jej produktach mogłam pomarzyć. Dziś tez zniechęca mnie skutecznie cena, która jest kolosalna, jednak jakość produktów jest zniewalająca. Podobnie jest z tym korektorem. Mam próbkę o pojemności 5 ml, dzięki czemu mogłam przetestować możliwości tego produktu. Mogę stwierdzić w jednym słowie: wow!

OPAKOWANIE

Jako, że jestem posiadaczką próbki to ma ona nieco inny wygląd niż opakowanie pełnowymiarowe, ale jest bardzo do niego podobne. To mała tubka z zakrętką. Zdobi ją w dużej mierze logo marki z charakterystyczną różą oraz nazwa produktu w języku francuskim i angielskim. Z tyłu znajduje się informacja o odcieniu oraz przydatności do zużycia. Takie opakowanie jest praktyczne, a jako, że jest bardzo małe to wszędzie można je ze sobą zabrać.

KOREKTOR

Posiadam kolor w odcieniu 02 warm beige. Na początku sądziłam, że ten kolor będzie dla mnie zbyt ciemny, gdyż jestem posiadaczką jasnej cery, jednak się myliłam. Kolor ma ciepły odcień, ale jest dosyć jasny i nie wpada w żadne pomarańczowe tony. Stosuję go głównie pod oczy oraz do ukrycia niedoskonałości na twarzy. Pigmentacja i krycie są wspaniałe – kolor pozwala na ukrycie wszelkich niedoskonałości. Z jego pomocą spokojnie ukrywam spore cienie pod oczami jedną, cienką warstwą, gdzie przy innych produktach zwykle są to 2 lub 3. Spojrzenie wygląda na świeże. Z niedoskonałościami radzi sobie równie dobrze – drobne blizny i ślady po pryszczach znikają ekspresowo i cera wygląda nienagannie. Produkt ma dość rzadką konsystencję, więc tym bardziej zdziwiło mnie tak dobre krycie. Konsystencja jest lekka i przyjemna, bardzo komfortowa w noszeniu i praktycznie niewyczuwalna na twarzy. Wystarczy dosłownie odrobinka na całą twarz, co przekłada się na świetną wydajność. Produkt współpracuje z podkładami różnych marek, nie roluje się, nie ściera i nie znika w ciągu dnia. Nie wchodzi w zmarszczki i załamania, trzyma się swojego miejsca aż do demakijażu a po nałożeniu wystarczy go lekko utrwalić pudrem. Jest bardzo wydajny – próbki używam od pond 2 tygodni a zużyłam może minimalną ilość. Bardzo dużym plusem jest obecność wysokiego filtra. Cena regularna jest kolosalna, jednak produkt jest jej wart, to świetna jakość za którą trzeba zapłacić.

PLUSY:
+ idealne krycie wszelkich niedoskonałości
+ bardzo dobra wydajność
+ jasny kolor
+ lekka konsystencja
+ współgra z innymi kosmetykami
+ filtr SPF 30

MINUSY
- cena

Dobry korektor

Na początku zaznaczę, że nie mam wielkich wymagań wobec korektorów. Nie mam też większych niedoskonałości. Ten doskonale spełnia moje potrzeby delikatnego krycia.
Plusy:
PLUSY
-bogata baza kolorów
-bardzo lekka formuła
-duże opakowanie
- dostępność
- delikatne krycie - dla mnie to plus, myślę, że dla niektórych może to być minus. Dzięki temu jednak korektor nie odznacza się na twarzy i daje naprawdę ładny efekt.

Nie

Ładne opakowanie. Korektor nawet w najjaśniejszym odcieniu nieco dla mnie za ciemny. W pierwszym momencie wydawało mi się, że to strzał w dziesiątkę, jednak szybko zorientowałam się, że absolutnie nie. Mam lekkie cienie pod oczami, ale nie dawał sobie z nimi rady. Odrobinę za ciemny, zaraz jeszcze bardziej oksydował. Nawet dobrze zagruntowany pudrem zbierał się w załamaniach i trudno było zrobić z nim cokolwiek niż zmyć. Lekko podrażniał mi oczy, dlatego nie nadaje się na powieki.

Dla mnie warto!

Używam go prawie od roku. Mam lekkie cienie pod oczami i radzi sobie dobrze z nimi. Ja mam najjaśniejszy kolor. Posiada filtr SPF 30. Wyrównuje koloryt. Ma lekką fajną konsystencję, ale wystarczającą do zakrywania tego co ma u mnie zakryć. U mnie nie zapycha i nie przesusza skóry. Nie lubię aplikacji "pędzelkowych" bo mam wrażenie, że jak dotykam nimi twarzy wszystkie bakterie wkładam je z powrotem do opakowania. Dlatego ta forma aplikacji mnie bardziej odpowiada.