Lirene Dermoprogram, Krem półtłusty SPF 30+ immunoprotekcja do cery fotowrażliwej

Krem polecany dzienny do stosowania w okresie letnim i zimowym, do pielegnacji cery suchej i normalnej ze skłonnością do podrażnień, szczególnie dla osób ze skórą fotowrażliwą, pozwalając im na przebywanie na słońcu.
Zawarte w kremie bezpieczne i fotostabilne filtry UVA i UVB skutecznie chronią przed promieniowaniem słonecznym. Echinacea sprawia, że zwiększa zdolności do regeneracji skóry i podnosi jej odporność wobec działania czynników zewnętrznych takich jak wiatr, niskie temperatury oraz zanieczyszczenie środowiska. Dzięki alantoinie krem łagodzi i koi cerę wrażliwą. Skóra po użyciu kremu jest odpowiednio natłuszczona, głęboko nawilżona i wygładzona.

bardzo dobry krem

Mam mieszaną cerę, bałam się, że krem będzie za tłusty i będzie zatykał pory. Krem bardzo dobrze nawilża skórę, dobrze się wchłania i nie jest ciężki. Jest bardzo wydajny. Buzia nie robi się czerwona i wysuszona po wyjściu na mróz. Dla mnie idealny.

hmm

Właściwie to jest dobry krem z całkiem wysokim filtrem, bezzapachowy, ładnie się wchłania i nie jest tłusty. Niestety przesuszył moją mieszaną cerę... Po tygodniu używania miałam wiór na twarzy ....... A szkoda.

Używam tego produktu od:tydzień

super:)

jestem bardzo mile zaskoczona tmykremem:) nie jest tłusty, skóra nie lepi sie po nim i jest taka odświeżona, nawilżona ale jednocześnie lekko zmatowiona. Byłam uprzedzona w stosunku do kremów z filtrem bo strasznie natłuszczają buźke i zatykają pory ale ten jest idealny

Polecam na lato

Krem nie jest tlusty, szybko sie wchlania i nadaje pod makijaz. Nie tworzy lepkiej powloki, nie czuc go na twarzy! Zapach przyjemny, bardzo delikatny.
Ma wysoki filtr a nie jest to typowy krem do opalania. Dzieki niemu nie musze rezygnowac z makijazu latem.
I nie zauwazylam zmniejszenia dzialania kremu (zaczerwienien poslonecznych) pomimo, ze stosuje czasem puder z talkiem.
Bede uzywac caly rok. Po meczarniach z Avene 50 moja skora odetchnie z ulga.
Super cena (niecale 20zl), duzy plus za wydajnosc.

Używam tego produktu od: miesiaca

Dobry

Wchłania się dobrze, więc pasuje pod makijaż.
Bardzo ładnie natłuszcza i koi moją wyschniętą skórę na policzkach.
Wydajny - wystarczy nalożyc niewiele.

Dobrze chroni skórę przed chłodem i wiatrem. Plus za wysoki faktor - dobrze ratował przed słońcem. Spodobał mi sie bo nie zatykał mi skóry, nie daje uczucia obciązenia na twarzy - jak to miałam z wieloma innymi kremami (generalnie cięzko mi coś znaleźć dla siebie). Mam nadzieje ze na upalne dni też nie będzie za ciężki

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

OK na zime bogesto/tlusty

jako kremik na zime jesli potrzeba filtra sprawdza sie w 100% , nie widzialam juz na zime niczego z wiekszym faktorem,a musze caly rok uzywac faktorow,wiec kremik jets dosc dobry, gesty,troche tlusci-jesli ktos ma sucha cere to akurat w sam raz, i ten faktor rzeczywiscie chroni,przed sloneczkiem na jesieni i w zimie, tak wiec polecam tak na 4 * , dalabym i 5 ale..za niski faktor jak dla mnie,ach gdyby tak byla choc 50 ;) och marzenie...ale moze firma sie postara,myslac o zimie hihi;)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...2 i tej zimy kupuje kolejne
Recenzja: ...

jak kuracja

Uratował moją buzię latem gdy zmasakrowało mnie słońce. Po nałożeniu przyniósł momentalną ulgę, wykurował cerę. Później doskonale sprawdził się jako ochrona przeciwsłoneczna blokując promienie słoneczne :D .
Sprawdził sie również na wietrze i mrozie, zapewnia pełną ochronę.
Krem jest bardzo treściwy, głeboko odżywia, koi i natłuszcza. Bezzapachowy i wydajny. Jedyny minus jest taki, że trochę świecę się po nim.

Genialny na zime

Dobry krem na zime za nieduze pieniadze :) bardzo wydajny - wystarczy niewielka ilosc, zeby porzadnie nakarmic twarz :) Wysoki filtr tez jest na plus, dzieki temu krem pojedzie ze mna na narty :) Jedyny minus - swiece sie po nim okropnie, ale konia z rzedem temu, kto znajdzie mi krem poltlusty, po ktorym sie czlowiek nie blyszczy jak ksiezyc w pelni :P

Bez zastrzeżeń

Gęsty i bezzapachowy. Wchłania się dobrze, nie pozostawia tłustej warstwy więc bez problemu nadaje się pod makijaż. Delikatnie natłuszcza. Sprawdza się w chłodniejsze dni.