Lirene Dermoprogram, Cera Wrażliwa, Krem nawilżający na dzień DUO-C

Lirene Dermoprogram, Cera Wrażliwa, Krem nawilżający na dzień DUO-C

Krem DUO-C łączy w sobie unikalną kompozycję składników nawilżających i podwójną dawkę witaminy C.
Podstawa skuteczności:
- podwójna witamina C - unikalny system aplikacji zapewnia jej wyjątkowo skuteczne działanie antyrodnikowe na skórę; pierwsza postać działa bezpośrednio po aplikacji, druga zamknięta w mikrokapsułkach, działa dłużej i skuteczniej w głębszych arstwach naskórka,
- Glucam - powoduje rehydratację; doskonale wiąże i trwale utrzymuje wodę w naskórku, przywracając skórze utraconą jędrność i elastyczność,
- witamina E - wbudowuje się w lipidy naskórka i tam pełni funkcje naturalnego czynnika przeciwrodnikowego,
- alantoina - działa łagodząco i kojąco.
Idealna formuła dla cery delikatnej, wrażliwej i przesuszonej, w codziennej pielęgnacji. Krem doskonały również pod makÄłaż.

Słabo

Nie mogłam znaleźć w Hebe kremu z bielendy (młodzieńczy blask) i pani poleciła mi Lirene, ponoć testowany dermatologicznie, coś na zasadzie Dermedic.

Jednym i jedynym jak dla mnie plusem jest wydajność, bo jest faktycznie gęsty.

U mnie się nie sprawdził.
Minusy:
-zapycha
-fatalny zapach, aż pieką oczy mimo że nie kremuję powiek
-słabo nawilża
-dając grubszą warstwę kremu na noc, rano miałam zaognione policzki i nos
-krem zachowuje się jakby był tłusty a nie nawilżający

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 ledwo zaczęte

Całkiem dobry :)

Kupiłam ten krem zachęcona opinią o nim pewnej youtubowiczki :)

Bardzo podoba mi się w nim gęsta (ale nie kleista) konsystencja. Ma prawie niewyczuwalny zapach. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu.
Sprawdził się zarówno u mnie (skóra normalna/mieszana) jak i u mojej siostry (skóra tłusta, trądzikowa). Jest wydajny.

Jedynym minusem jest to, że po pewnym czasie nie nawilżał mi już skóry tak dobrze.. Uzywałam go zarówno na dzień jak i na noc i lepiej się sprawdzał w dzień pod makijaż.

Raczej nie kupiłabym go jeszcze raz - lubię próbować nowe rzeczy :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

bardzo dobry produkt

jest to krem, który poleciła mi dermatolog,
gdyż mam cerę mocno problemową, czyli mieszaną z trądzikiem, a do tego nadwrażliwą i co dziwne z tendencją do przesuszania :(
ten krem jest cudowny, nawilża, szybko się wchłania,
nie podrażnia, można nawet powiedzieć, że łagodzi,
używam go gdy moja skóra ma bardziej tłusty okres,
gdyż jest to krem bardzo lekki, a kremy matujące zazwyczaj źle wpływają na moją skórę,
z czystym sumieniem mogę go polecić

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

Rewelacyjne odkrycie!

Muszę przyznać, że nie obiecywałam sobie "bóg wie co" po tym kosmetyku, Lirene to dobra marka na przeciętnym poziomie, nie droga, w zdecydowanej większości przypadków spełniająca postulaty zawarte na opakowaniach swoich produktów ;-)

W przypadku tego, konkretnego, kosmetyku decyzję o jego zakupie podjęłam świadomie, szukając kremu z wysoką zawartością witaminy C, mocno nawilżającego skórę zmęczoną słońcem, delikatnego i niepowalającego ceną - UDAŁO SIĘ!

Konsystencja: super! krem bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy
Wydajność: wydajny
Zapach: neutralny, nie przeszkadza, nie zachwyca
Działanie: bardzo dobre, gładka i świeża skóra która nie poddaje się uczuciu "ściągnięcia" nawet do kilkunastu godzin od aplikacji, wydaję mi się nawet, że krem delikatnie rozjaśnił przebarwienia po-słoneczne, jedyny minusik to obiecane nawilżenie, tu mogło by być nieco lepiej, tak więc 5-
Mimo wszystko zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: chwilowo brak ;-(
Ilość zużytych opakowań: 1 x 50 ml

doskonały

Zdecydowanie jeden z najlepszych kremów Lirene, i jeden z lepszych w ogóle. Uzywam DUO-C od lat, i mimo tego, że skora z czasem się zmienia, i producent kilka razy majstrował cos w składzie, ten krem ciagle sprawdza sie świetnie.
Doskonale nawilża, ma lekką konsystencję, błyskawicznie się wchłania, nie podraznia. Nie przyspiesza przetłuszczania się skóry, nie powoduje zaskórników. Ogromny plus za brak zapachu, który w kremach do twarzy jest po prostu zbędny. Bardzo miły kosmetyk, po dluzszym stosowaniu naprawdę likwiduje wiele problemów z cera.
Polecam szczególnie na dzień dla cery mieszanej, wrażliwej.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Przeciętny

Kupiłam ten krem razem z innym z tej samej serii, do cery wrażliwej. Oczekiwałam po nim przede wszystkim dobrego nawilżenia, rozjaśnienia i wyrównania kolorytu cery (witamina C). Niestety, okazało się że niekoniecznie jest on przeznaczony dla mnie. Niezbyt dobrze nawilża, już po pół godzinie miałam uczucie ściągnięcia skóry mimo, że na skórze miałam tłustą powłokę. Bardzo dziwne uczucie..Nie zauważyłam też żadnego wyrównania kolorytu cery..być może dlatego, ze brakło mi cierpliwości do jego dalszego stosowania. Zrezygnowałam po miesiącu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąć

Mój KWC

Moim zdaniem najlepszy krem jakiego używałam:) Sprawdza się o każdej porze roku, bardzo dobrze nawilża, jest delikatny, nie zapycha, idealny dla wrażliwej cery, przy mojej mieszanej z tłustą strefą T też świetnie się spisuje, bardzo dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej warstewki, której nie znoszę:)
Jest to krem który obowiązkowo musi stać na mojej półce. Nie raz uratował moją cerę po eksperymentach z innymi kremami, leczy podrażnienia i nawilża nawet mocno przesuszoną skórę..

Ilość zużytych opakowań: dużo:)

Super !!

Kupiłam ten kremik bo moja cera mieszana bywa kaprysna bo nadwrazliwa, szukalam kremu zeby ukoil moja zaczerwieniona skore dlatego padl wybor na ten kremik bo byl akurat w promocji, i jestem naprawde zadowolona swietnie sie wchlana nie pozostawia tlustego filmu jak w przypadku innych kremow do cery wrazliwej, nie mam po nich zadnych wypryskow, lagodzi koi skore, jedyna wada zbyt niski filtr na dzien dlatego stosuje go na noc, napewno kupie go znowu

Używam tego produktu od 2 mc

taki sobie

plusy

-nawilza ale bez rewelacji
-dobry dla skóry nirmalnej
-przyjemny zapach
-opakowanie
minusy:
-za lekki jak dla skry suchej
-po nalozeniu skora mnie piekla przez chwile
-malo wydajny
-zapycha

nie dla mnie.

Używam tego produktu od:juz nie uzywam

Taki sobie

Kupilam ten krem ze wzgledu na zawartosc witaminy C. Oczami wyobrazini widzialam juz swoja cere piekna i rozpromieniona. Niestety bardzo sie zawiodlam, krem nie robi nic, jedynie delikatnie nawilza. Moze byc dobry dla normalnej skory ze sklonnoscia do suchej ale nie dla mojej mieszanej z tendencja do przetluszczania. Krem delikatnie natłuszcza! przez to nie nadaje sie pod podklad. Tzn. uzywam go pod podklad bo nie mam innego kremu, ale efekt jest taki, ze podklad zle sie rozprowadza i szybko splywa z twarzy.
Jedyny plus,ze nie zapycha, ale dla osob o podobnej do mojej cerze nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiaca

bardzo dobry

Bardzo dobry dla alergików takich jak ja:)
- nie podrażnia
- lekka konsystencja
- dobrze się wchłania
- rozsądna cena

Jedno małe "ale" - słabo nawilża w stanach kryzysowych, gdy skóra jest trochę bardziej przesuszona.
Do tej pory a i chyba narazie zrobię przerwę bo skóra za bardzo się do niego przyzwyczaiła, ale napewno jeszcze kiedyś kupię.

Używam tego produktu od:ok 1 roku

przyjemny

Podoba mi się, ponieważ:
- lekki, nietłusty
- szybko się wchłania
- dobrze nawilża
- stosunkowo wydajny
- dobry pod makijaż

Polubiłam ten krem, na pewno za te pieniądze warty polecenia.
Minusem jest jest trochę niski filtr.

Używam tego produktu od: 2 może 3 miesiące