Lirene Dermoprogram, Cera wrażliwa, Tonik nawilżająco - łagodzący (stara wersja)

Tonik polecany do odświeżania zmęczonej cery w ciągu dnia lub do zakończenia demakijażu.
Dzięki zawartości alantoiny i D-panthenolu tonik skutecznie łagodzi podrażnienia. Arnika wzmacnia ukrwienie skóry i działa łagodząco. Preparat bardzo dobrze wchłania się i nawilża naskórek. Utrzymuje prawidłowe pH skóry.

Nawilża i łagodzi

Niektórzy spodziewają się, że tonik zrobi czary-mary i zdziała cuda. Moja oczekiwania nie są wyszukane:
*jak sama nazwa wskazuje, ma tonizować skórę (myję wodą i żelem)
*odświeżać (rano)
*nie ściągać, nie wysuszać, nie szczypać, nie zawierać alkoholu - bo to go dyskwalifikuje na starcie
*nie pozostawiać lepiącej warstwy.

Ten tonik spełnia wszystkie powyższe warunki. Oprócz tego jak obiecuje producent: nawilża i łagodzi. Używany w kilka godzin po mikrodermabrazji nie szczypał i ładnie koił skórę.

Bardzo dobry produkt

Edit:
odejmuję jedną gwiazdę: zaczął mnie podrażniać, szczypać

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Sama nie wiem...

Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o ten tonik.
Z jednej strony fajnie odświeża buzię i przygotowuje ją do nałożenia kremu, a z drugiej - czy on naprawdę nadaje się do cery wrażliwej? Po zastosowaniu tego toniku zdarza się, że twarz zaczyna mnie po prostu piec! Po chwili co prawda pieczenie przechodzi, ale to chyba nie powinno się zdarzać... Dlatego prawdziwym wrażliwcom zalecam ostrożność...

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

świeżość i komfort

Lubię ten tonik - tak przypadł mi do gustu, że kupuję go już od kilku lat. Zapewnia przyjemne uczucie odświeżenia i komfortu. Przemywam nim całą twarz, również powieki. Jest łagodny i odpowiedni do różnych rodzajów cery, jakie występują na mojej twarzy ;) Nie jest może silnym nawilżaczem - jego działanie polega raczej na odświeżaniu.

Drobna uwaga dla czytelniczek zachęconych pozytywnymi recenjami i przymierzających się do zakupu:) - opakowanie wygląda obecnie inaczej niż na zdjęciu. I nie pomylcie go z innym, bardzo podobnie wyglądajacym tonikiem Lirene! Zawsze muszę chwilę pomyśleć w sklepie, który jest "ten mój".

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Pasuje

Kupilam do kompletu, wczesniej mialam juz mleczko z tej serii ktore jest dla mnie idealne i niezastapione.
Tonik mam od tygodnia, i jest ale...
Nawilza super
Odswierza ekstra
Oczyszcza mocno
Ale... szczypie... i tu moje buu, bo mleczko nigdy mi tego nie zrobilo, a tonik taki sam mial byc i co?
Troszke sie zawiodlam, chcialam miec taki cudny komplecik a tonik nie pasuje. Nie mowie ze rezygnuje, jak na razie jeszcze czekam, uzywam co dzien, rano i wieczor po mleczku, szczypie juz mniej niz na poczatku, moze nie bedzie taki zly, moze sie przyzwyczaje, ale i tak buu... dlaczego tak jest?
Pouzywam sobie jeszcze, oprucz szczypania nie mam zaczerwienienia wiec moze nic mi nie bedzie, bo naprawde fajnie nawilza i czuje sie po nim czysta i taka swierza, naprawde poza szczypaniem to mi pasuje:)

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w zyciu

super!

Jest łagodny, idealny dla wrażliwych cer (jak moja) - ma krótki skład - i jest niedrogi. Nie szczypie, nie zostawia lepkiego filmu, nie wysusza ani nie podrażnia. Można nawet nim zmywać makijaż (co ja robię) chociaż dla oczu to raczej bym może nie radziła.
Nie powoduje wysypek, przyjemnie odświeża cerę :-)

Jedynym minusem może być to że nie jest bardzo wydajny, no ale jak się nim zmywa makijaż to zrozumiałe :-)

Ilość zużytych opakowań: 1 1/2

taki jaki powinien być

1 z nielicznych toników po którym nie szczypie mnie twarz gdy nakładam go na podrażnioną twarz.
Jest łagodny. odświeża
nie lepi się
a do tego nie ma zapachu więc nie ma mnie co drażnić..
Nie powoduje przetłuszczania się cery ani pojawienia się wyprysków.
Do tego wydajny i nie za drogi.
nic dodać i nic ująć - ja nie mam się do czego przyczepić. Na pewno do niego nie raz wrócę jak skończę to co mam w domu.
Polecam osobom o wrażliwej cerze..

Używam tego produktu od:2 miesiące

Dobry produkt za dobrą cenę

Lubię ten tonik, bo mnie nie uczula, nie ma składników zapychających, ma bardzo mało alkoholu, mogę swobodnie zmywać nim nawet oczy. Delikatnie łagodzi skóre i doskonale odświeża, nie pozostawiając tłustej powłoki. Bardzo wydajny.

Przeciętniak

Skusiła mnie promocja i ładnie prezentujące się opakowanie. Nie oczekiwałam od niego cudów i ich nie dostałam. Zwykły tonik lekko nawilża i przyznam dobrze oczyszcza. Łagodzi podrażnienia skórne. Po miesiącu regularnego stosowania zauważyłam, że wcześniejsze niedoskonałości znikają i nie powstają nowe rozkwity. Skóra ładnie promieniała i była delikatna w dotyku. Bardzo wydajny. Nie wiem czy kupię go ponownie. Będę dalej szukała idealnego kosmetyku, który będzie mi odpowiadał i przy nim zostanę. Ale ten kosmetyk nie ma dla mnie żadnych zastrzeżeń. Polecam.

Nie dla mnie

Niestety nie zauważyłam ani efektu nawilżenia, ani tym bardziej łagodzenia. Po aplikacji tonik po prostu szczypie, a nie mam cery wrażliwej. Po chwili skóra jest nieprzyjemnie napięta.
Zapach przypomina mi nieco naftalinę i z lekka odrzuca.
Zużyłam 1/3 opakowania i wrażenia tylko się pogorszyły.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie i następnych nie będzie

Tonik przeciętny, szkód nie wyrządził, ale wielce pozytywnych efektów raczej też nie zauważyłam. Jest to produkt bezzzapachowy, wydajny, w dużym, ale poręcznym opakowaniu. Ładnie odświeża twarz, może nawilża, nie uczula i tyle. Nie mam nic do dodania, bo myślę, że tonizowanie tymże tonikiem staje się zbędną częścią pielęgnacji twarzy.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

nieszczególny

Tonik niczym specjalnym mnie nie zachwycił - ani nie jest zły, ani dobry tak naprawdę. Nie podrażnia okolic oczu, nie uczula, ale też jakoś szczególnie nie odświeża czy nie łagodzi. Ot, wszystko na poziomie średnim. Plusa ma u mnie za delikatność i brak zapachu, choć z drugiej strony chyba jednak wolę, jak tonik ma przyjemniejszy aromat. Wtedy jakoś chętniej go używam. Ale ten tak czy siak zużyłam, tyle że powrotu nie planuję.

ot taka woda

Nieciekawy - nie robi nic zlego, ale nie ma zadnego dobrego dzialania, zupelnie jakby uzywac zwyklej wody. Zero efektu wygladzenia, skora wydaje sie nawet bardziej szorstka. Nie ma zapachu kosmetycznego, ale czuje sie cos lekko chemicznego. Plusem jest ladne i wygodne opakowanie, ale wracam do tonikow Sorai lub bio-toniku Lirene. Ten tonik nie ma sensu.