Lirene Dermoprogram, Cera naczynkowa, Krem półtłusty

Lirene Dermoprogram, Cera naczynkowa, Krem półtłusty

Krem polecany do cery suchej i normalnej z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami krwionośnymi tzw. "pajączkami" oraz skłonnością do rumienia, do stosowania na noc, a zimą jako krem ochronny na dzień.
Dzięki ekstraktowi z mirtu krem zmniejsza naczynka krwionośne zapobiegając ich kruchości i pękaniu. Fitokolagen i składniki aktywne oleju winogronowego stanowią skuteczną ochronę przed niskimi temperaturami oraz wpływem zanieczyszczenia środowiska. Krem natłuszcza, lekko nawilża i wygładza skórę.

Może być

Wydaje mi się, że jak za taką cene to krem jest w porządku. Kupiłam go w promocji za jakieś 13 zł, więc generalnie nie oczekujmy cudu!
Po użyciu kremu rumieńce w zasadzie się niwelują, cera jest gładka i dość dobrze nawilżona.

SUPER

Rok temu używałam całej tej serii kosmetyków. Były idealne. Używałam ich trochę ponad rok i mój rumień ulegl znacznemu zmneijszeniu! Krem ma świetną klonsystencje, dobrze się wchłania, ślicznie pachnie.
Przesatałam, bo bałam się, że moja cera się przyzwyczai do tego kremu, ale niedługo na pewno spróbuję na nowo :)

Używam tego produktu od: 1 rok

Nie dla alergokow

Nie polecam tego produktu.

Krem powinnien byc dla skory wrazliwej a u mnei po nim jakies plamki powyskakiwaly.
Skora zamiast sie uspokoic bardzo zle zareagowala .
Po kilku razach musialam go oddac ...
strata pieniedzy

Mily zapach ale zbyt mocny

Używam tego produktu od:tygodnia

Bubel!

Z pewnością go nie kupię ponownie, zawiodłam się na firmie Eris używając tego kremu.
Po pierwszym użyciu cerę miałam spiętą, zaczerwienioną, ale pomyślałam, że to może być wina czegoś innego, bo krem jest niby do cery naczynkowej, półtłusty w dodatku. Ale po kolejnych kilku użyciach problem nie zniknął, wręcz nasilił się, a krem wylądował w koszu, gdzie jego miejsce.
Chciałam tym kremem podratować moją podsuszoną przez zimowe warunki skórę twarzy, ale chyba tylko ją dobiłam... Stanowczo odradzam kupno tego produktu.

Używam tego produktu od:kilka dni

Świetny dla suchej cery!

Krem kupiłam kiedys przypadkiem,kiedy zauwazyłam na twarzy kilka naczynek.Teraz uzywam z przyzwyczajenia, bardziej ze względu na jego własciwosci nawilzające i natłuszczające.

Cerę mam suchą,żaden krem nawilżający nie spełniał moich oczeiwań. Krem Erisa natomiast jest dla mojej cery idealny-nawilża inatłuszcza skórę,odzywia ją, ma piękny,delikatny zapach, świetną konsystencję.Nie tworzy tłustej powłoki,momentalnie się wchłania. Skóra wygląda świeżo i promiennie.W okresach,kiedy skórę miałam bardzo przesuszoną-uzywałam go nawet na dzien-idealny pod podkład.
Mam wrazenie ,ze i naczynka stały się mniej widoczne.

Szczególnie polecam do cery suchej.Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

taki sobie

Jak na krem na noc to powinny być po jego stosowaniu widoczne efekty. Ja takowych nie zauważyłam, jedynie skóra rano była dobrze nawilżona, ale rumień i naczynka się nie zmniejszyły.

calkiem calkiem

na noc. w moim przypadku przy cerze mieszanej budzilam sie swiecaca jak bombka choinkowa ;/ ale krem kupila mi mama przez przyadek i nie chcialam wyrzucac. mimo tego nie zapychal!!!! buzia odzywiona, szybko sie wchlania, na pewno nie rozjatrzyl naczynek, buzia uspokojona, nie pojawilo sie nic nowego. cena ok, wydajnosc podobna.

Używam tego produktu przez 5mcy

Może być

Sporo mu brakuje do ideału. Dobrze nawilża(wydaje mi się że jest najodpowiedniejszy przy suchej skórze), jest delikatny, co na pewno jest korzystne przy cerze naczynkowej. Niestety nie obkurcza naczyek. Nadaje się pod makijaż.

Używam tego produktu:rok temu

podrażniał...

co tu dużo pisać podrażniał szczypał... nie nawilżał w ogóle...

nie taki powinien być krem do cery naczynkowej
stoi teraz na półce i nie wiadomo co z nim zrobić...

do tego zapach ma jakiś taki sobie mocno średni...

Używam tego produktu od: używałam krótko
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

słabo nawilża

Na opakowaniu producent napisał "krem półtłusty" - w rzeczywistości krem ma gęstą, treściwą konsystencję, ale po nałożeniu na twarz właściwości natłuszczające czy nawilżające prawie żadne, czuję nawet lekkie ściągnięcie skóry na policzkach (mam cerę mieszaną).
Kojącego działania na naczynka nie zauważyłam, wręcz przeciwnie skóra jest zaróżowiona (jak kolor opakowania kremu).
Ładny zapach, estetyczne opakowanie. Działanie marne.
Kolejny raz zawiodłam się na kosmetykach Eris.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań: miesiąc

Calkiem calkiem :)

Uzywam co prawda od niedawna ale jak na razie jest calkiem dobry :) ,
mimo ze poltlusty nie powoduje wypryskow na mojej skorze, fajnie koi i lagodzi, stosuje na noc i rano cera wyglada zauwazalnie lepiej,
jak do tej pory najlepszy krem na noc jaki mialam

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:niepelne jedno

za tę cenę- WARTO

Stosuję ten krem od ponad pół roku i muszę powiedzieć, iż w tej półce cenowej jest godny polecenia. Oczywiście nie należy spodziewać się spektakularnych efektów, bo tych żaden krem nie dostarczy. Niemniej jednak krem ma przyjemną konsystencję, chłodzi twarz, nie powoduje zaczerwienienia na mojej twarzy (co czyniły właściwie wszystkie inne tego typu kremy) i, co najważniejsze, po kilku godzinach koloryt twarzy wyrównuje się i obecny na niej rumień gaśnie. A to dla mnie ważne. POLECAM!