Lirene Dermoprogram, Cera tłusta i mieszana, Krem matująco - nawilżający (stara wersja)

Krem polecany do codziennej pielęgnacji cery tłustej i mieszanej, do stosowania na dzień lub na noc. Stanowi doskonały podkład pod makijaż.
Znacząco ogranicza wydzielanie łoju, tak że suche partie twarzy są nawilżone i chronione, zaś tłuste stają się matowe. Zawarte w nim wyciąg z łopianu oraz specjalne drobiny pochłaniające sebum usuwają ze skóry ślady połysku nadając jej długotrwały matowy wygląd. Fitokolagen, biotyna oraz d-panthenol przyczyniają się do odpowiedniego nawilżenia skóry. Dodatek filtrów UV chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, opóźniając proces starzenia. Po zastosowaniu kremu skóra jest gładka i elastyczna oraz ma zdrowy wygląd.

Kolejny bubel ;/

-nie matuje, a wręcz powoduje świecenie
- podrażnia miejsca przesuszone mascią przeciwtrądzikową
-słabo nawilża
-drogi jak na taki bubel ;/

+nadaje się pod makijaż, nie roluje się ani nic takiego

Ogólnie nie spełnia tego co obiecuje producent, niestety nie polecam

nie,nie,nie

Nie robi ze skóra nic.

Nie matuje
Nie nawilza
NIe nadaje sie pod makijaz
Zle sie wchłania
Brzydko pachnie
NIe ładne opakowanie
NIe zwalcza trądziku,a wręcz przeciwnie
Nie uspokaja skóry

Beznadziejny.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek

Aż tyle złych opini??

Dziwi mnie że az tyle jest złych opini na temat tego kremu....
Mnie ten kremik bardzo odpowiada. Uzywam razem z żelem do twarzy z tej serii.

Plusy:
- lekka konsystencja,
- dobrze sie rozprowadza na twarzy,
- błyskawicznie się wchłania,
- nie pozostawia filmu na twarzy,
- ładnie matuje, ale nie na bardzo długo,
- przyjemny zapach,
- nie podraznia skóry.

Minusy;
brak

nieee

w ogole nie matuje, nawet mam wrazenie ze sie nie wchlania do konca pozostawiajac tlusta powloke:-/ uzywam tez zelu i toniku z tej serii i sa super ale kremu zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia

kiepski

Krem nawilża, ale nic a nic nie matuje. Nawet zaraz po nałożeniu cera się świeci. Nie jestem pewna czy to po nim , ale odkąd go stosuję częściej pojawiają mi się krostki wokół nosa. Jest wydajny i ładnie pachnie, ale to marne pocieszenie. Generalnie nie polecam.

Używam tego produktu od:ok. 2 miesięcy

1 gwiazdka to za dużo;/

W składzie jest cynk! Którego niestety nie toleruję, moja biedna cera reaguje histerycznie.
Konsystencja ok, aplikacja ok, zapach - co kto lubi... ale po co w kremie matująco - nawilżającym CYNK?
Nie każda cera skora do świecenia musi od razu mieć pryszcze. Z to wielki minus i dyskwalifikacja.
3 razy użyłam i wyrzuciłam. Napewno nie spróbuję wiecej

nie dla mojej buźki

Produkt może i dobry, ale na pewno nie dla mnie. Bardziej nadaje się dla tych, u których cera tłusta nie stwarza większych problemów. Przy mojej intensywnie przetłuszczającej się skórze, ten krem raczej przeszkadza, nie czuje świeżości, lecz mam wrażenie jakbym miała na twarzy bardzo ciężki fluid. Dodatkowo w moim przypadku, nie ma mowy o jakimkolwiek zmatowieniu, a wręcz gdy krem się wchłonie, efekt swiecenia jest silniejszy.
Jedynym plusem, jest to że dobrze nawilża i nie podrażnia.
Zakup tego kremu to pomysł pt. "wypróbujmy coś nowego", w tym przypadku, był to zły pomysł.

Podsumowując - jeśli masz bardzo tłustą cerę, nie kupuj.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:dopiero zaczelam pierwsze

no jak to?

Również nie wierzę, że tyle złych opinii. To mój ulubiony krem! Ma świetną, delikatną konsystencję i uwielbiam jego zapach. Nie mam dużych problemów z cerą, może dlatego mi odpowiada.

Dobrze matuje i daje uczucie takiej wiosenno-letniej świeżości. Zaufałam Irence i niech tak zostanie:)

co najwyżej przeciętny

Plusem jest to, że nie zostawia na twarzy lepkiej warstwy, lecz nie spełnia oczekiwań, gdyż słabo matuje i jeszcze słabiej nawilża. Myślę że Witaminowa Terapia Sorayi radziła sobie nieco lepiej. No nic, szukamy dalej...

Używam tego produktu od: kilku tygodni

wstrętny!!!

Najgorszy krem jakikiedykolwiek miałam:-) Wstrętny, duszący zapach, niemiłosiernie długo się wchłania, okropnie natłuszcza, zatyka pory. Po jego użyciu miałam wrażenie, że mam na twarzy smalec....

Używam tego produktu od:kiedyś tam w przeszłości
Ilość zużytych opakowań:połowa, po czym resztę wyrzuciłam

nie dla mnie

Kupilam go bo szukalam jakiegos kremu do twarzy na dzien, zeby nawilzyc, a jednoczesnie troche zmatowic, bo mam cere mieszana. Niestety krem ten jest jak dla mnie straszny. Dosc dziwna konsystencja, dlugo sie wchlania i pozostawia na twarzy film.

Ciezko mi stwierdzic jak dlugo matowil, bo nie zwracalam na to uwagi. Podejrzewam jednak, ze nie za dlugo matowil moja skore.

Od taki sobie krem.

Dla mnie ok

Zaskoczona jestem takimi negatywnymi opiniami. Ja jestem z tego kremu zadowolona. Mam wrazliwa skore, ale nie dostalam zadnego uczulenia. Rzeczywiscie matuje, nawilza, jest dobry pod makijaz. Wiem chyba skad te negatywy - po prostu tego typu kremow nie powinno sie stosowac, jesli ma sie tradzik. Ja uzywam go od czasu do czasu. Przyjemnie pachnie i jest wydajny. Nie wiem czy go kupie ponownie, ale jesli znikna mi problemy z cera, to pewnie tak:)