Lirene Dermoprogram, Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory

Maseczka szybko i w widoczny sposób ściąga rozszerzone pory oraz normalizuje gospodarkę tłuszczową skóry.
Maseczka zawiera:
- białą glinkę - usuwa zanieczyszczenia i nadmiar łoju, sprawiając, że skóra jest napięta i gładka,
- wyciąg z lipy i kwiatów arniki - działają oczyszczająco, ochronnie i łagodząco na skórę; kondycjonują i odpowiednio napinają skórę,
- glicerynę - poprawia elastyczność i miękkość naskórka.

rewelacyjna! Efekt na miarę drogiego zabiegu u kosmetyczki

Efekt spektakularny, natychmiastowy, twarz przemiła w dotyku, wyraźnie wygładzona, naprawdę wyraźnie, nie tak, że trzeba tej gładkości szukać z lupą ;) Pory zwężone, więc przy okazji skóra naprężona, mamy i lifting, promienna, dużo młodsza, świeża. Po tej maseczce makijaż leży wprost idealnie, cera jest jakby bez skazy. Cudownie matowi! Strefa T nie ma nic do gadania, tej maseczce nie podskoczy :D

Ideał

To najlepsza maseczka z wypróbowanych przeze mnie. Mam cerę mieszaną z zanieczyszczoną strefą T a jednocześnie wrażliwą. Żadna inna maseczka nie oczyszczała jej tak dokładnie. Po zmyciu tej maski, pory były oczyszczone i niewidoczne. Mimo skuteczności, działała delikatnie i łagodziła podrażnienia. Idealna więc dla wrażliwców z zanieczyszczonymi porami. Produkt w 100% spełniał obietnice producenta i moje oczekiwania. Wysoka jakosć w przystępnej cenie to teraz rzadkosć.
Od jakiegoś czasu nie mogłam jej znaleźć i kupiłam Ziaji z mikrodermabrazją ale nie radzi sobie tak dobrze jak Lirene. Teraz przeczytałam, że została wycofana. A szkoda. Nie wiem czy znajdę drugą, która dawałaby tak dobre efekty a jednocześnie miała przystępną cenę. Może jednak producent zmieni zdanie.

Nie znalazłam lepszej

Kompletnym nieporozumieniem jest dla mnie, że producent wycofał tak dobry produkt. Mam olbrzymią nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci go do oferty, bo moim zdaniem (a z opinii widzę, że nie tylko moim) to była najlepiej oczyszczająca maseczka EVER. Mimo wielu poszukiwań nie udało mi się znaleźć równie dobrego odpowiednika, mam już jej dosłownie resztkę i z żalu nie zużywam, bo naprawdę ciężko pożegnać się z takim cudem kosmetycznym.
Maska oczyszcza skórę FAN-TA-STY-CZNIE! Ja trzymałam ją na twarzy ok. godziny spryskując twarz co 5 minut wodą w sprayu, żeby maska nie zaschła. Pod koniec zostawiałam do pełnego zaschnięcia, zmywałam letnią wodę i - za każdym razem przecierałam oczy ze zdumienia - skóra czyściutka, a pory - NIEWIDOCZNE! Żadna inna maska nie dała mi podobnych efektów. Żadnych wyprysków, żadnego przesuszenia albo innych efektów ubocznych.
Prawdziwe CUDO kosmetyczne.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Cudowna, gdzie jesteś?

Najlepsza maseczka jaką miałam!
Idealnie oczyszcza, matuje, wysusza co trzeba i ściąga.
Może zostawia trochę bladą cerę, ale mywa się normalnie, kosztuje i pachnie ok, tylko gdzie jest?
Po długim czasie stosowania, nigdzie nie mogę jej znaleźć. Ani w drogeriach ani w aptekach. Nie ma też ma allegro.

Nie produkują już?

DZIAŁA

Ta maseczka faktycznie działa.
Używałam już wielu maseczek oczyszczających w saszetkach i porównując Lirene do tamtych ta zdecydowanie wygrywa.
Po zmyciu na prawdę widać efekt. Skóra jest taka oczyszczona , matowa, pory widocznie zwężone.
Dodatkowym plusem jest to, że jest w tubce, lubię takie maseczki.
Jedynie co mi przeszkadza to zmywanie jej. Czasem muszę się sporo natrudzić,żeby ją doskonale zmyć.

Bardzo dobra

Meseczka rzeczywiście zwęża pory (przynajmniej na jakiś czas - wiadomo cudów nie ma). Skóra po użyciu jest jaśniejsza, bardziej matowa i wydaje się zdrowsza.

Fajna, gęsta konsystencja, zasycha na skorupę (ja akurat lubię to uczucie).

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Dobra

Uważam, że jest to dobra maseczka.
Po jej zastosowaniu skóra od razu wygląda lepiej.
Jest wygładzona, oczyszczona, bardziej matowa, a pory są mniej widoczne.
Wszystko byłoby świetnie, gdyby nie fakt, że trzymanie tej maseczki na twarzy jest okropnie nieprzyjemne. Skóra jest wtedy naciągnięta, gdyż maska zastyga, tworząc wręcz gipsową konsystencję,
Zmywanie też jest dosyć ciężkie.
Myślę, że warto to jednak wytrzymać, bo efekt po zastosowaniu maseczki jest świetny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

najlepsza

Z nieznanych przyczyn producent wycofał tę maseczkę. Szkoda, bo była naprawdę świetna, z całą pewnością najlepsza w kategorii maseczek oczyszczających.
Miała gęstą konsystencję, nałożona cienką warstwą całkowicie zasychała na twarzy niemalże "wyciągając" z porów wszelkie zanieczyszczenia.
Po jej zmyciu skóra była dogłębnie oczyszczona, rozjaśniona, z prawie niewidocznymi porami, doskonale przygotowana do nałożenia kremu. Nie powodowała podraznień, a nawet trochę łagodziła zaczerwienienia np. po zbyt mocnym peelingu.
No ale coż, trzeba szukać jakiego zamiennika.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok.5

Nie polubiłyśmy się

Kupiłam tę maseczkę za naprawdę niewielkie pieniądze. Inaczej pewnie żałowałabym. Na początku byłam zachwycona - maseczka rzeczywiście wygładza i matuję buzię, zmniejsza pory i zaskórniki. Używałam jej, gdy miałam nieduże problemy z cerą. Potem jednak nadszedł cera mi się pogorszyła (czasem niestety tak mam) i maseczka sobie nie radziła. Na pryszcze praktycznie nie działa, a ze zwiększoną ilością zaskórników nie dawała sobie rady. Poza tym ma paskudną, gipsową konsystencję, którą tragicznie się zmywa. Więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: Trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Fajnie ..

Dość porządny produkt, wyglądem, kolorem i konsystencją przypominający glinkę w kremie. Maseczka ma nawet taki glinkowy zapach. Jest dość gładka i kremowa, łatwo rozsmarować ją na twarzy. Po posmarowaniu lekko zasycha. Bardzo dobrze wpływa na cerę i skóra po użyciu jest faktycznie gładka, szkoda, że jest to krótkotrwałe odczucie bo po kilku godzinach cera zaczyna się znowu tłuścić. Maski z prawdziwej glinki potrafią o wiele lepiej zadbać o taka cerę jak moja.

Zalety:
wygładza
glinkowy zapach i kolor

Wady
wygładzenie jest krótkotrwałe
zbyt kremowa konsystencja, mam wrażenie, że nieodpowiednia dla tłustych skór

Używam tego produktu od: rok

cudowna

Miałam ją jakieś dwa lata temu i zupełnie nie wiem dlaczego nie kupiłam kolejnego opakowania :D

Jak obiecuje producent świetnie zwęża pory!
Skóra po niej jest naprawdę gładziutka i świeża :)
dobrze się nakłada tylko gorzej jest ze zmywaniem :/
i cena tez przystępna :D

przy następnej wizycie w drogerii na pewno ja zakupie :)

Używam tego produktu od: dawna :)

w miarę Ok.

Nawet fajna maseczka, wydajna, z glinką, zabawnie wygląda na twarzy. Trochę słabo zasycha, ale to o niczym złym nie świadczy przecież. Pory są trochę zmniejszone, i skóra jest gładsza, ale trochę lepszych efektów oczekuję po maseczce, więc mojej wybranki do oczyszczania cery mieszanej będę szukać nadal. Chyba, że lepszej nie znajdę, to do niej powrócę.

Używam tego produktu od:2-3 miesięcy