Lirene Dermoprogram, Cera Tłusta i Mieszana, Tonik odświeżająco - matujący

Lirene Dermoprogram, Cera Tłusta i Mieszana, Tonik odświeżająco - matujący

Tonik dba o doskonałą kondycję Twojej skóry, dzięki formułe o wyjątkowo skutecznych składnikach matujących i odświeżających. Idealny dla cery tłustej i mieszanej, w codziennej pielęgnacji oczyszczającej. Tonik zachowuje naturalne pH skóry.
Podstawa skuteczności:
- salicylan sodowy – stymuluje i wspomaga naturalny proces złuszczania naskórka,
- wyciąg z szałwii – działa antybakteryjnie, normalizuje gospodarkę tłuszczową skóry.

ok

Dla mnie za delikatny i za drogi
niepraktyczne zamkniecie

a poza tym
łatwo dostępny
wydajny
dośc ładnie pachnie i skutecznie odświeża ale sa lepsze!

Używam tego produktu od: raz kilka lat temu

przyjemnie odświeża

Jest bardzo przyjemny w użyciu i rzeczywiście odświeża cerę. Jednak brak mi w nim działania dla cery bardziej problemowej. Mam mieszaną cerę z lekkimi problemami skórnymi i niestety nie pomagał mi. Ale też nie szkodził, więc polecam dla osób z cerą bezproblemową. Jeśli chodzi o matowanie to daje efekt.

Używam tego produktu od: nie używam już
Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

No, no... :)

Dobry produkt :)

Plusy:
+ poprawia stan cery
+ lekko zwęża pory
+ ładnie pachnie
+ wydajny
+ nie wysusza skóry

Minusy:
- nie spełnił w pełni swojej roli, a mianowicie, słabo matuje

Jednak mimo wszystko, to chyba jeden z lepszych toników do cery tłustej , na jaki trafiłam. Jeżeli nie znajdę nic lepszego, na pewno do niego wrócę.

Porządny

Dobry tonik w dobrej cenie:)

Zalety:
* pozostawia skórę odświeżoną, oczyszczoną i miłą w dotyku
* nie podrażnia
* nie wysusza
* jest bardzo wydajny
* tani

Wady:
* mocny zapach, jak dla mnie trochę zbyt intensywny
* nie powoduje matowienia cery jak obiecuje producent (na co jednak nie liczyłam)
* w okolicach oczu powodował u mnie delikatne szczypanie więc dla osób z wrażliwą cerą się nie sprawdzi

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

OK

Dotychczas stosowałam wiele różnych toników,jednak ten jest zdecydowanie najlepszy. Miły zapach, wydajny,nie pozostawia skóry ani suchej ani ściągniętej ani tłustej,a co najważniejsze matuje! (bynajmniej na jakiś czas ;)) Tak więc polecam,bo uważam, że za taką cenę warto się na niego skusić.

Porządny dla tłustej cery

Naprawdę solidny tonik dla tłustej cery. Nie zauważyłam jednak jakiegoś spektakularnego efektu matującego, ale to nie jest rola zwykłego toniku, od tego są kremy, podkłady i pudry. Najważniejsze jest, że nie ściąga i nie wysusza skóry, ani jej nie natłuszcza. Daje przyjemne wrażenie czystości i odświeżenia. Zdecydowanie staje na wysokości zadania.Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań:5-6

Tak

Choć ten kosmetyk nie pozostawia mojej cery matowej to i tak daję mu 4 gwiazdki,za taka cenę to naprawdę nie wymagałam od niego zbyt wiele,a i tak mnie miło zaskoczył:
+pozostawia na twarzy uczucie świeżości,
+dobrze oczyszcza moją cerę(choć nic nie likwiduje),
+dość wydajny choć jakoś dużo mi się go zużywa,bo za taka cenę stosuje go bez ograniczeń(ok 10zł:-)
+ładnie pachnie(jak niemal wszystkie kosmetyki Lirene),

Na pewno pozostanie u mnie jeszcze długo,ale tylko jako kosmetyk zastępczy w przypadku braku środków na zakup mojego KWC wśród toników czyli Avene Cleanance.
Wart polecenia!

Używam tego produktu od:miesiąca

Najlepszy jaki miałam

Używalam wielu toników i do tej pory żaden nie sprawdził się tak dobrze. Ze względu na to że mam cere mieszaną potrzebuje dobrego zmatowienia twarzy bez efektu przesuszenia policzków co zazwyczaj miało miejsce przy innych kosmetykach tego rodzaju.
A więc plusy:
+ładny zapach
+nie wysusza, ładnie matuje
+poprawił znacznie kondycje i wygląd mojej cery :)
+moje (niestety)dobrze widoczne pory po jego zastosowaniu są nieco mniejsze

POLECAM!!:) :) Mój KWC wśród toników
Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie 1

Nie polecam

Na zakup toniku zdecydowałam się ze względu na świetne mleczko do demakijażu z tej samej serii. Spodziewałam się, że tonik będzie równie dobry, niestety zawiodłam się. Żadnych pozytywnych efektów, zamiast tego wypryski i podrażnienia. W połowie opakowania stwierdziłam, że nie zastosuje się do zasady zapłacone trzeba zużyć. Tonik wylądował w koszu.

Ilość zużytych opakowań:pół opakowania

bardzo dobry

Od jakiegoś czasu zauważyłam, że przy upałach i generalnie przy ciepłej pogodzie zaczyna mi się swiecic czolo i nos. Zimą mam sucha cere, a latem - mieszano-tłusta. Nie jest to typowo problemowa tlusta cera, ale nie lubie jak mi sie nos swieci. Potrzebowalam czegos matującego i pochlaniającego sebum. Odstawilam odswiezającego zielonego Garniera i postanowilam sprobowac Lirene. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - tonik jest świetny i juz zostanie w mojej kosmetyczce. A zazwyczaj unikalam Lirene jak ognia ;-)

+ pochlania sebum
+ matuje
+ odświeża
+ nie przesusza policzków
+ pozostawia twarz milą i delikatną
+ ladnie pachnie
+ poreczna butelka
+ wydajny - przez 3 tyg codziennego stosowania ubyla moze niecala 1/4

Bardzo go lubie i uzywam regularnie przynajmniej 2 razy dziennie rano i wieczorem.
polecam !

Używam tego produktu od: 3 tyg

super

bardzo dobry tonik. używam zawsze przed makijażem, ładnie matowi skórę, ma śliczny ziołowy zapach, czuć odswieżenie. nie wysusza skóry (mam mieszaną). opakowanie bardzo wygodne, a kosmetyk wydajny. nie używam go na tyle regularnie, aby ocenić jak działa na zaskórniki itp, ale uważam że dobrze oczyszcza i na pewno kupie nie raz :)

normalizuje cerę

Zakup tego toniku był strzałem w dziesiątkę!
Bardzo przyjemnie się go stosuje - ma fajny zapach kojarzący mi się z zieloną herbatą, z butelki nie wylewa się za dużo kosmetyku więc wygodnie się go dozuje, tonik szybko się wchłania.
Na początku byłam trochę rozczarowana, bo poza odświeżeniem cery nie widziałam żadnych plusów. Ale już po dwóch tygodniach stosowania (raz lub dwa razy dziennie) moja tłusta cera znacznie się uspokoiła, pozostaje na dłużej matowa, jest promienna i rozświetlona, wygląda na zdrową.
Używam tego toniku razem z musem matującym Lirene (z Bachledą-Curuś na opakowaniu) i nie wyobrażam sobie na dzień dzisiejszy lepszego połączenia dla mojej cery. Jest super!
Znalazłam swój tonik :)

Używam tego produktu od: 5 tyg