Lirene Dermoprogram, Cera tłusta i mieszana, Beztłuszczowe mleczko matujące do demakijażu

Mleczko przeznaczone jest do oczyszczania i demakijażu twarzy i oczy. Polecane dla cery tłustej i mieszanej. Skutecznie usuwa makijaż oraz zanieczyszczenia zamykające ujścia gruczołów łojowych. Doskonale nawilża naskórek. Zawarta witamina E pełni rolę naturalnego czynnika przeciwrodnikowego. D-pantenol i alantoina działają kojąco i łagodząco. Po zastosowaniu mleczka skóra staje się matowa, gładka i elastyczna.

dobrze sobie radzi, ale tylko ze skórą twarzy

Używałam tego mleczka dość długo, ze względu na przepiękny zapach :)

+ zapach, zapach i jeszcze raz zapach
+ bardzo wydajne, mimo codziennego stosowania wystarczało na bardzo długo
+ po procesie demakijażu faktycznie zostawiało skórę zmatowioną i miłą w dotyku

- mimo, iż producent zapewnia, że jest to mleczko do demakijażu twarzy i oczu to z oczami zdecydowanie sobie nie radzi. W trakcie jego używania cały mój makijaż oka składał się z tuszu do rzęs (który nie był wodoodporny) i kreski płynnym eyelinerem. Mleczko dość ciężko usuwało te kosmetyki, albo usuwało je pozornie - wieczorem, zdawało mi się, że moje oczy są oczyszczone a rano budziłam się w czarnej obwolucie

Użyłam go więc do twarzy, oczy zmywając dwufazowym płynem do demakijażu z Ziaji. Ale w związku z tym, że jestem leniwcem i nie chciało mi się tuż przed snem bawić w używanie dwóch kosmetyków na raz przerzuciłam się na chusteczki do demakijażu :)

Także polecam tylko do zmywania twarzy, nie oczu.

Używam tego produktu od: używałam około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: cztery całe

Całkiem nieżle sobie radzi

Używam tego mleczka już spory kawałek czasu, mam cerę tłustą, mleczko ładnie ją oczyszcza z makijażu (z makijażem wodoodpornym radzi sobie średnio) .
Nie podrażnia, zmniejsza wydzielanie sebum , ma przyjemną konsystencje i zapach. Nie jest to jakaś rewelacja kosmetyczna ale sprawdza się. Jest wydajne i nie kosztuje dużo.

Ilość zużytych opakowań: 6 x 200ml

OK

Jak dla mnie mleczko jest odpowiednie - nie podrażnia, skutecznie usuwa makijaż,jest wydajne i ma przyjemny zapach. Jednak wszystkie dotychczas stosowane przeze mnie mleczka do demakijażu (różnych firm) były na podobnym poziomie,więc to niczym szczególnym się nie wyróżnia. Aczkolwiek myślę,że warto spróbować tego kosmetyku:)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Przyzwoite

Na mojej półce w łazience stoi to mleczko, lecz w nieco innym opakowaniu, ale skład jest bardzo podobny.

Mleczko bardzo dobrze zmywa makijaż oczu - wystarcza jeden wacik na oczy i są już oczyszczone z pozostałości makijażu. Czasem wywołuje u mnie efekt zamglenia oczu, ale uczucie to mija po kilkunastu sekundach, więc nie mam zastrzeżeń... Z fluidu też oczyszcza przyzwoicie pozostawiając świeżą, czystą i pachnącą cerę.

Wydajność jest wspaniała i adekwatna do ceny: maluję oczy codziennie lub prawie codziennie, a jedno opakowanie wystarczyło mi na jakieś dwa miesiące, może dwa i pół.:)

Jedynym minusem tego produktu jest... isopropyl palmitate. Jego głównym celem jest miękka i elastyczna skóra, dobrze radzi sobie w kontakcie z cerą suchą, ponieważ jest sklasyfikowany jako środek zmiękczający, ale nie rozumiem czemu znajduje się w mleczku matującym do skóry tłustej i mieszanej na drugim miejscu? Ten związek chemiczny może zapychać pory i znany jest z wywoływania trądziku...

Ja mam cerę tłustą, ale mnie nie zaszkodził, jednak zanim ktoś zdecyduje się na kupno tego mleczka, niech uważnie przejrzy skład. U osób z dużym kłopotem z trądzikiem raczej się nie sprawdzi, ale dla tych, którym niespodzianki na twarzy dokuczają okazyjnie (tak jak mi), może spokojnie wypróbować.

Używam tego produktu od: wrzesień 2010
Ilość zużytych opakowań: ćwiartka drugiego opakowania

bywało lepiej

Zacznę od tego, że opakowanie kosmetyku zmieniało się kilka razy i informacje na etykiecie również. Jednak ponieważ nazwa jest cały czas taka sama, a i skład podobny, oceniam całokształt.

Mam wrażenie, że mleczko kiedyś lepiej zmywało makijaż wodoodporny (była taka informacja na etykiecie), teraz robi to fatalnie. Dodatkowo podrażnia oczy. Przyjemnie pachnie, jest wydajne, delikatnie nawilża, jednak nie zauważyłam, żeby matowało (ale też nie przyspiesza świecenia).

Za demakijaż twarzy (i kiedyś oczu) daję 4, za obecny demakijaż oczu 2+. Wychodzi więc mocna trójka.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, długo
Ilość zużytych opakowań: conajmniej trzy

bardzo go lubiłam

Zużyłam chyba z pięć opakowań tego mleczka i bardzo je sobie chwalę. Doskonale oczyszcza, odświeża i nawilża skórę. W szybkim tempie można pozbyć się makijażu i zanieczyszczeń. Bardzo wydajne jest to mleczko, nie podrażnia skóry. Jeden z lepszych kosmetyków tej firmy za bardzo rozsądną cenę. Obecnie przerzuciłam się na wody miclearne ale z pewnością jeszcze kiedyś do niego wrócę:)) polecam

Używam tego produktu od:bardzo bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:kto by zliczył

Przyjemny kosmetyk

Bardzo chwalę sobie to mleczko do demakijażu. Dokładnie zmywa makijaż, nie szczypie w oczy. Nie wiem czy to efekt placebo, ale faktycznie skóra podczas używania nie przetłuszczała się tak bardzo. Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie ten kosmetyk, ponieważ na razie przerzuciłam się na szare mydło, ale gdybym miała wrócić do mleczka, to najprawdopodobniej byłoby właśnie to.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań:2-3

nie polecam

Niestety wielkie roszczarowanie! Po 1-szym opakowaniu byłam zadowolona dlatego kupiłam drugie, nie mając też pomysłu na inne mleczko. Obietnica mleczka matującego i bezalkoholowego chyba przeważyła.Niestety.
Wady:
- podrażnia,podrażnia, podrażnia!
-nie radzi sobie ze zmyciem nawet delikatnego makijażu,
- źle się wchłania,
- jego lepka konsystencja zostaje na twarzy.
Zalety:
hmmm...chyba brak...ewentualnie do przyjęcia cena.

podrażnia!

Kupilam to mleczko zachęcona waszymi opiniami, ale dla mnie okazalo sie fatalne. Mimo, ze moja skora potafi wiele zniesc, juz od pierwszego uzycia tego mleczka byla podrazniona i wyskoczyla mi zapomniana (dzieki mleczku AA Help) egzema. Zdecydowanie nie polecam osobom o wrazliwej skorze.

Używam tego produktu od: dwa razy
Ilość zużytych opakowań: mala czesc jednego

rozczarowana

Żałuję, że spośród tylu mleczek do demakijażu, które są dostępne wybrałam właśnie to. Skusiło mnie opakowanie, na którym napisane jest, że mleczko jest beztłuszczowe i matujące.

:( mój makijaż jest zazwyczaj bardzo lekki (tusz + podkład), jednak mleczko w ogóle sobie z nim nie radzi. nie potrafi zmyć zwykłego tuszu, który nie jest wodoodporny. Rano budzę się z efektem pandy.

:( piecze i podrażnia. Niby mleczko do demakijażu oczu, a podrażnia je i szczypie

:( używając go mam wrażenie, że moja twarz jest po prostu brudna. Mleczko miesza się z makijażem

:( buzia po nim jest tłusta i napięta

Bardzo żałuję, że kupiłam to mleczko. Nie polecam go, wręcz odradzam.

Używam tego produktu od: wrzesień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale chyba pójdzie do kosza :/

Świeetny

Cudowne mleczko. Nie zauważyłam jakichkolwiek mankamentów tego kosmetyku. Dobra konsystencja, przyjemny zapach, bardzo wydajny i niedrogi, dokładnie usuwa makijaż. Matuje tak jak zapewnia producent, zwłaszcza przy regularnym stosowaniu. Podsumowując polecam:)

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:3-4

Mleczko ma świetny zapach. Doskonale zmywa makijaż i nie oczy nie pieką. Niestety po pewnym czasie uczuliło mnie i skóra wokół oczu stała się czerwona i spuchnięta. Gdyby nie to byłby moim KSW.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1