Avon, Clearskin, Cleansing Scrub (Antybakteryjny peeling do twarzy)

Avon, Clearskin, Cleansing Scrub (Antybakteryjny peeling do twarzy)

Antybakteryjny peeling zostawiający niezwykle przyjemne uczucie świeżości, dzięki niezliczonej ilości drobinek ścierających czuć jak oczyszcza się cera. Jeśli ma się cerę suchą lub wrażliwą należy stosować naprawdę delikatnie, albo w ogóle nie próbować, gdyż ten peeling sprawdza się wspaniale, ale przy cerze tłustej.

Skład: Aqua, Polyethylene, Hydrogenated vegetable oil, Stearyl alcohol, Hydrogenated polydecene, Glycerin, Alcohol denat., Glyceryl disterate, PEG-40 stearate, Glyceryl stearate, Cetyl alcohol, C12-15 pareth-12, Menthol, Parfum, Sorbic acid, Cetylpyridinium chloride, Propylene glycol, BHT, CI 77510

Cena: 20,90zł / 100ml

Jedyny udany produkt Avonu,który został wycofany

Ten peeling w moim odczuciu był jedynym kosmetykiem wartym uwagi w ofercie Avon. Mogłam po nim dostrzec jakieś efekty i był wart zachodu z zamawianiem przez katalog.
-ostre, dobrze ścierające drobinki
-rewelacyjnie oczyszczał cerę
-bardzo fajna konsystencja
-zostawił skórę świeża i bardzo dobrze oczyszczoną
-dawał przyjemne uczucie chłodu
-stosunkowo niska cena, a w promocji tylko brać ;)

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobry peeling. Pozostawiał skóre bardzo gładką, nie podrażniał i dawał uczucie świeżości. Nie pamiętam już niestety zapachu, ale miał fajny kolor.
Szkoda że wycofano go ze sprzedaży bo był to naprawdę fajny kosmetyk.

Używam tego produktu od: Kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Najlepszy peeling, jakiego kiedykolwiek używałam. Teraz nie jest dostępny, jest dostępna jego nowa wersja, zielona, któa też daję radę, ale jest trochę gorsza od tego niebieskiego.
+super oczyszczenie
+zapach
+nie podrażnia, o co nietrudno przy stosowaniu peelingów
+skóra nie jest po nim zaczerwieniona
+przyjemne uczucie chłodzenia podczas używania
+skóra super odświeżona
Bardzo szkoda, że już go nie produkują, był najlepszy.
Ciekawe jaki jest powód.

Niezły był.

Używałam tego peelingu jakieś 10 lat temu razem z innymi kosmetykami Avon, nie tylko z tej linii.
Peeling jednak najbardziej ze wszystkiego przypadł mi do gustu.
Był dość ostry, ale nie za ostry, drobinek ścierających było naprawdę dużo.
Kolor był błękitny, zapach ostry, drażniący, alkoholowy.
Działanie naprawdę niezłe, czułam, że skóra jest naprawdę oczyszczona.
Myślę, że gdyby ten peeling był jeszcze w sprzedaży, to pewnie bym do niego czasem wracała.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

jeden z dwóch, którzy mnie uratowali

Ten piling naprawdę mi pomógł!

Strasznie zapaskudziła mi się skóra i postanowiłam wrócić do tego kosmetyku po latach nieużywania.
Stosowałam go dwa razy w tygodniu, dość intensywnie wcierając.
Skóra jest po nim wygładzona, daje efekt chłodzenia.
I ostatnio naprawdę zauważyłam, że mam mniej zapchane pory na nosku i mniej wągrów na czole.
A że używałam tylko tego + żelu, to raczej ich zasługa.
Teraz czekam, aż zużyję do końca opakowanie. Ale na pewno w sytuacji kryzysowej znowu do niego powrócę.

Polecam! :)

Używam tego produktu od: od kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

Koszmarek.

Kolejny z serii koszmarków Avon.
Mógłby przybić sobie \'piątkę\' z niebieskim tonikiem. Jeden z błędów moich młodzieńczych wybryków w walce z dwoma pryszczami. Bo wtedy myślałam, że dwa pryszcze to już koniec świata. Bo wtedy myslałam, że jak Avon to będzie wspaniały...
A więc:
- Wysusza skórę i przyczynia się do nadprodukcji sebum,
- Śmierdzi niemiłosiernie,
- Szczypie, piecze, drażni!
- Podrażnione oczy,
- Skład pozostawiający baaardzo wiele do życzenia!
- Pogorszył znacznie stan mojej cery!
- Cena - nie jest wart tych kilku czy kilkunastu złotych, szczerze mówiąc to nic nie jest wart....

NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: Nie używam od dawna
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Świetny

Używałam go dość dawno i chętnie bym do niego powróciła. Niestety nigdzie już nie mogę go dostać.

Najbardziej podobało mi się niesamowite uczucie świeżości, coś podobnego do uczucia po myciu zębów, tyle że na twarzy. Bardzo dobrze działał na moją skórę z krostkami. Chciałabym jeszcze do niego powrócić.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1.

TAK.

używam go od kilku lat, cały czas tego samego opakowania, jak się okazało. pewnie jest przeterminowany milion lat, ale nie odbiło się to na jego jakości. dobrze złuszcza naskórek, nie powoduje podrażnień, ewentualnie wysusza, ale zwykły krem nawilżający powinien to załatwić. po zmyciu jest uczucie, jakby się dostało w twarz wiadrem mięty z lodem, rewelacja.

Używam tego produktu od: kilku lat

Całkiem dobry

Używałam dawno. Jeszcze wtedy jak myslałam że kosmetyki Avon to cud natury. Wtedy byłam jednak strasznie niedoświadczona i dopiero teraz mogę dobrze ocenić działanie kosmetyków.

+ dużo ostrych drobinek
+ fantastycznie złuszczał martwy naskórek i oczyszczał, cera po jego użyciu była gładka i promienna
+ wydajny
+ zapach był ok
+ po nałożeniu go na twarz czułam takie uczucie świeżości, po zmyciu go też czułam taką swieżośc na twarzy
+ fajne opakowanie
+ pamietam że zanim został wycofany to był w każdym katalogu co dla mnie jest plusem
+ nie nasilał trądziku

- trudny do zmycia, lubił zostawac na twarzy, oj lubił...
- po zmyciu go cera skóra była zaczerwieniona, ale jak zaczerwienie znikło cera była gładka i promienna
- trochę podrażniał i wysuszał
- o ile dobrze pamiętam to do najtańszych to on nie należał

Używam tego produktu od: używałam 2 -3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno albo dwa nie pamiętam

Ulubiony peeling

Naprawdę dobry peeling.

+porządnie ściera naskórek
+pozostawia cerę oczyszczoną i odświeżoną
+super wydajny
+fajny niebieski kolorek

Dla mnie idealny, myślę że daje wszystko czego można oczekiwać od peelingu :D Polecam!

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

tragedia

Jak dla mnie totalna tragedia! Nigdy nie miałam problemów z cerą, nie jest wrażliwa. Skusiłam się, gdy byłam konsultantką i był w niskiej cenie. Użyłam go raz i nigdy więcej! Po użyciu skóra natychmiast się napięła, była czerwona i potwornie mnie szczypała. Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

spełnia swoją funkcję

Produkt pomaga głęboko oczyścić pory oraz zmniejsza ich widoczność. Skóra po jego użyciu jest gładsza, nieco rozjaśniona i odświeżona (zapach mentolowy). Zapach ten może podrażnić jeśli ktoś próbuje go nałożyć zbyt blisko oka, nałożony prawidłowo nie powoduje podrażnień.
Pamiętać trzeba aby po jego zmyciu użyć odpowiedniego toniku i kremu szczególnie gdy cera łatwo ulega przesuszeniu.
Raczej nie nadaje się do cer naczynkowych bo jest to peeling mechaniczny. Przy mojej mieszanej cerze spełnił oczekiwania.

+dobra cena
+dostępność