Nivea, Sun, Samoopalający spray w areozolu

Nivea, Sun, Samoopalający spray w areozolu

Nowy samoopalający spray w areozolu NIVEA Sun zapewnia naturalną i równomierną opaleniznę. Działa w dowolnej pozycji, dzięki czemu możesz go nałożyć nawet na trudno dostępne części ciała. Specjalny mechanizm aplikacji oraz lekka i szybko wchłaniająca się formuła sprawiają, że kosmetyk pokrywa ciało idealnie i wysycha w ciągu kilku minut.

Samoopalający spray w areozolu wzbogacony został witaminą E i olejkiem z orzeszków Macadamia, dzięki czemu pielęgnuje skórę, zapewniając jej długotrwałe nawilżanie. Przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Skład: Aqua, Dihydroxyacetone, Paraffinum Liquidum, Isoceteth-20, Glycerin, Glyceryl Isostearate, Tocopheryl Acetate, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Macadamia Ternifolia, Parfum.

Cena: ok. 27 zł

Dość dobry

Mam średnią karnację, jednak zimą lubię użyć samoopalacza.

Opakowanie- nawet wygodne, produkt dobrze się aplikuje, ale przy rozsmarowywaniu trzeba uważać, bo lubi robić plamy

Zapach- niestety "samoopalaczowy", nakładam go zawsze na noc i jakoś wytrzymuje

Efekt- nie powstaje tandetny pomarańczowy kolor, wręcz przeciwnie opalenizna jest delikatna i naturalna, stopień "opalenia" można dozować

Trwałość- nie jest zbyt trwały, opalenizna trzyma się ok. 2 dni. Na szczęście przy zmywaniu nie powstają plamy

Wydajność- nie jest zbyt wydajny, zwłaszcza gdy lubimy "mocniejszy efekt" ;)

Cena- jak na taką pojemność i wydajność jest za wysoka

Używam tego produktu od: 1 roku

ok

Jestem z niego zadowolona.

Jest w miarę wydajny, przyjemny w użyciu, ładnie pachnie. Mam jasną skóre, a efekt nie jest pomaranczowy ani zbyt ciemny brazowy. Podoba mi się tłuściutka konsystencja. Nie wiem czy kupię ponownie, bo ogólnie lubię być bledziutka, ale ogólnie spodobał mi się jako samoopalacz. Skóra nie jest sucha, nie piecze.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

super

lepszego nie miałam.
+latwa aplikacja.
+super zapach.
+nie barwi za mocno, ale jak dla mnie też trzymał się dość długo.
+wyglada naturalnie.

- minusem jest cena, ale trafiłam dwa razy na super promocje. raz w hipernowej za 15 zł i za 13 zł w rossmannie.

myślę, że ten samoopalacz muszę mieć w łazience.

Używam tego produktu od: roku z przerwami

Nie polecam

Moim zdaniem nie warto:
+wygodna i równa aplikacja
+ładny kolor (koleżanki myślały że to naturalna opalenizna)
+dosyć przyjemny zapach
Alee:
-Nietrwały, szybko się zmywa, po prysznicu schodzi praktycznie płatami, pozostawia cętki i plamy.
-Drogi, szybko się kończy.
-Trochę oleista konsystencja.

Pomimo ładnego koloru jednak więcej minusów, bardzo nieciekawie wygląda gdy zaczyna schodzić.

mocna trojka

PLUSY

-fajny zapach zaraz po aplikacji
-ladny kolor
-ciekawa aplikacja
-szybko sie wchlania

MINUSY

- nierownomiernie schodzi
- nie jest trwaly

Używam tego produktu od: czerwca

rewelacyjny kosmetyk

Produktow samoopalajacych w przeroznych postaciach uzywam od ok 3 lat gdyz ze wzgledow zdrowotnych nie moge sie opalac, a nie lubie byc naturalnie blada ;)
Mam wiec pewne rozeznanie w tego typu kosmetykach.
Do tej pory moim absolutnym faworytem byl Dove - balsam brazujacy do ciala.
Z ciekawosci kupilam ten spray gdyz mialam problem z rownomiernym posmarowaniem plecow.
Uzylam go do calego ciala wlacznie z twarza (a mam cere mieszana sklonna do wypryskow, podraznien itp) i jestem baaaaaardzo milo zaskoczona.
Preparat tworzy delikatna mgielke tak wiec rzeczywiscie nie trzeba go rozsmarowywac. Jesli ktos ma ochote, nalezy poprostu wypsikac wieksza ilosc kosmyku i rozsmarowac. Szybko sie wchlania, nie tworzy smug, daje piekna, naturalna opalenizne. Uwazam ze jest rewelacyjny dla osob niedoswiadczonych gdyz naprawde trudno zrobic sobie ty sprayem plamy lub smugi, natomiast rewelacyjnie udaje sie przybrazowic takie miejsca jak stopy czy dlonie.
Jedynym minusem tego kosmetyku jest dla mnie dosc wysoka cena w porownaniu do wydajnosci, tak wiec uzywam go naprzemiennie z Dove.
Goraco polecam ten spray. Używam tego produktu od:miesiaca

Przeciętniak

To już moje drugie opakowanie (z przerwą na Lancome). Ogromnym plusem jest wygoda użycia- spray. Kolorek znośny, jednak po drugiej warstwie trochę wpada w żółć:( Cena przystępna.
Trzeba przyłożyć się do starannego rozsmarowywania, w przeciwnym razie pozostawia smugi w "kłopotliwych" miejscach (kolana, stopy) a np. z Lancome w spayu to się nie zdarzało. Wchodzi w pory...
Kiedyś wydawał mi się całkiem dobry, teraz myślę, że można "upolować"coś lepszego, nawet w podobnej cenie.

Edytuję i odejmuję gwiazdkę. Robi plamy! Nigdy więcej. Nie da go się dokładniej rozprowadzić bo b. szybko się wchłania!

niezły

Był ok-miam ten do jasnej karnacji. Opalenizna jest raczej blada, ale przynajmniej równomierna. Dobrze się ozprowadza i nie jedzie aż tak strasznie. No i nie daje pomarańczowego odcienia!

Używam tego produktu od:...

Hmmm...

Mam mieszane odczucia co do tego samoopalacza.
W zeszłym roku używałam Sun w atomizerze - był świetny, więc ten spray nie uniknął porównania.
Jednak na tle tamtego wypada równie blado, co moja opalenizna na nogach ;-).
Forma spray jest wygodna - łatwo sie rozprowadza i można psiknąc nawet na plecy. Jednak preparat za szybko wsiąka i trudno jest starannie go wetrzeć.
Druga rzecz to kolor oplenizny - samoopalacz łapie tak naprawde po 3-4 dniach solidnego wcierania. Jeśli jesto to jednak wersja dla skóry jasnej (taka mam), to kolor jest zdecydowanie zbyt żółty. Schodzi równomiernie, ale bardzo szybko - po 2-3 dniach.
W pewnym momencie skóa jest jakby przesycona samoopalaczem i nawet codzienne używanienie daje mocniejszego koloru.
Zapach - początkowo sympatyczny, po kilku godzinach zmienia się w typowo samoopalaczowy.
Ogólnie - więcej minusów, niż plusów. Wątpię, żebym go jeszcze kupiła. Aczkolwiek dla niewymagajacych będzie ok. Tylko trochę za drogi.

Używam tego produktu od:miesiąc

Dobry

Kupiłam ten samoopalacz pod wpływem KWC i tak:

- na początku zapach ma nawet ładny, taki owocowy
- później już czuć niestety ten samoopalaczowy zapach, ale nie
jest bardzo nachalny, miewałam dużo gorsze
- ciekawa postać- spray, jadnak ja po psiukaniu tym na ciało,
rozsmarowuję go jeszcze rękami
- troche sie lepi i chwile to trwa zanim się do końca wchłonie
- ogólnie byłam zadowolona z efektu i może kupie go jeszcze
kiedyś, jednak uważam że jest troche za drogi

fajniutki brązik

Uzyskałam bardzo ładny, nienachalny kolor brązu. Skóra nie wygląda jakby została potraktowana jakims samoopalaczem, tylko była "musnięta" przez słońce. Łatwo się rozprowadza, nie zostawia nierównych plam na skórze. Niestety nie jest jakis supertrwały, wię nie mogę mu dać wszystkich gwiazdek. Plusem tez jest jego cena

b dobry