Schwarzkopf Gliss Kur, Intensywna 3- minutowa odżywka do włosów półdługich, długich i rozdwajających się

Intensywna 3- minutowa odżywka o długotrwałym działaniu, z olejkiem z orzechów makadamia. Zawiera też pantenol, modyfikowany hydrolizat protein pszenicy oraz silikony. Regeneruje od wewnątrz włosy półdługie, długie i rozdwajające się oraz chroni je przed skutkami codziennego czesania, suszenia suszarką oraz modelowania. Struktura włosów wzmacniana jest od nasady po same końce.
Odżywka zawiera Scan Repair Complex, rozpoznający potrzeby włosów, regenerujący je skutecznie i dokładnie.

Cena: ok. 10-12 zł / 125 ml

Zwykła

Odżywka niczym szczególnym sie nie wyrózna, czy ją zastosuje i czy nie , włosy sa takie same jeśli chodzi o wygląd czy wygładzenie.Jedyny plus to to że łatwiej sie rozczesuje ale tylko łatwiej a nie łatwo jak to bywa z innymi odżywkami

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

jak dla mnie rewelacja

Używam od dawna i jest to dla mnie najlepsza odżywka tej fimy, jeśli nie najlepsza w ogole ze wszystkich mi znanych. Nakładam ja na dłużej, czasem przykrywam folia i ręcznikiem :) Wlosy są po niej cudowne, przyjemnie pachną, są bardzo wygładzone i puszyste. Stosowana dłużej bardzo poprawia kondycję włosów, zapobiega elektryzowaniu się włosów w zimie. Naprawdę polecam!

Bardzo ją lubię

To bardzo dobra odżywka, podobnie jak balsam z tej serii. Jest bardziej "konkretna", gęstsza niż balsam i mam wrażenie, że jej zapach też jest bardziej skondensowany- uwielbiam go :) Stosuję ją co kilka dni, nakładam na całą długość włosów i trzymam trochę dłużej niż przepisowe 3 minuty.
Efekt- lśniące, miękkie, gładkie włosy, w dodatku pięknie pachnące. Moje włosy lubią się trochę puszyć, a Gliss Kur to, na szczęście, niweluje :) Włosy wyglądają zdrowo, są w dobrym stanie- wygładzone, bez rozdwajających się końcówek.

Daję 5 gwiazdek, choć nie nazwałabym jej Kosmetykiem Wszechczasów ( ta nazwa budzi we mnie jakieś obawy :D, jest zbyt szumna). Dla mnie to odżywka bez wad, na pewno będę ją kupować.

ilość zużytych opakowań: 2

ponownie zachwyt

Tak, tak, ponawiam zachwyty nad moim ulubionym GlissKurem. Jakość za każdym razem ta sama. Nie można nic zarzucić. Efekt: mocne włosy, gładkie, miłe w dotyku, wzmocnione, mniej rozdwojonych końcówek i łamliwych włosów. Zero problemów z rozczesywaniem, grzebień sam prześlizguje się po włosach. U mnie nic innego tak nie działa.

bdb

Mam zniszczone włosy w wyniku częstego farbowania. Zaczęcona pochlebnymi opiniami na temat tej odżywki zdecydowalam sie na zakup. Jestem zdowolona, już od pierwszego zastosowania włosy są błyszczące, nawilżone, łatwiej się rozczesują a po wyschnięciu układają. Niska cena, ładny zapach i wydajność to kolejne atuty teo kosmetyku. Polecam.

Podoba mi się

Mam włosy trochę za ramiona i ciągle je prostuje więc postanowiłam kupić sobie tę odzywkę. Ładnie pachnie, jest gęsta ale dobrze się rozprowadza, jest dzięki temu bardzo wydajna - na czym mi niestety osttanio b. zalezy, bo rodzice kasy nie dają :D Włosy po jej użyciu i zmyciu są takie gładkie, śliskie, miękkie, dobrze nawilżone. Bardzo ładnie się rozsczesują i nie elektryzują się po wyprostowaniu co jest dla mnie bardzo ważne, bo nienawidzę takiej szopy jaka mi się czasem robi, a tak to ładnie leżą na plecach nareszczie:) Cena ok jak na maseczke. Ja trzymam ją na głowie około 7 minut, bo uważam, że 3 minuty to troszkę za mało aby maseczka mogła wogóle rozpocząc jakieś swoje działanie.

najlepsza z popularnych

Moim zdaniem to najlepsza odzywka z tzw. "nieprofesjonalnych". Wyraznie zmiekcza moje grube, sztywne wlosy. Ulatwia ukladanie. Dlugo i slicznie pachnie, rowniez po wysuszeniu wlosow. Lepszej ze sklepu nie mialam. Czesto do niej wracam

świetna

Bardzo dobre odżywki, także te do innych typów włosów. Rzeczywiście długotrwale działają, co je wyróżnia pośród wszelkich odżywek, których działanie znika po krótkim czasie. Włosy są miękkie, gładsze, odżywione, świetnie się rozczesują, nabierają połysku. Produkt ich nie obciąża, nawet przy częstym stosowaniu. Dobrze się spłukuje. Ma dość intensywny, słodki, czasem mdlący zapach. Opakowanie poręczne. Szkoda tylko, że produkt jest bardzo niewydajny przy długich włosach - w przypadku moich do pasa starczy na kilka użyć. Będę na pewno je kupować.

mój kosmetyk doskonały

jestem w zachwycie po prostu. Mam włosy póldługie kręcone, latem z tendencją do wysuszania. Już po jednym uzyciu moje włosy przezyły niesamowitą metamorfozę. Loczki jak marzenie, piękne skręciki i do tego trzymaja sie kilka dni bez problemu i żadnego dodatkowego podkręcania, układania itp. Fryzurka puszysta, miękka, nic nie oklapuje. Takiego efektu szukałam. W ogóle produkty Gliss Kura sa jakby stworzone pod moje włosy(używam też termo-regulujacej odzywki i szamponu z jedwabiem-ale przezuce się na szampon z tej serii chyba.