Perfecta, Clean & Care, Peeling drobnoziarnisty z mikrokryształkami bambusa

Perfecta, Clean & Care, Peeling drobnoziarnisty z mikrokryształkami bambusa

Wygładzający peeling drobnoziarnisty do twarzy z mikrokryształkami bambusa to doskonały sposób na idealnie oczyszczoną, świeżą i wygładzoną skórę. Polecany do pielęgnacji skóry normalnej i suchej bez ograniczenia wieku. Mikrokryształki bambusa delikatnie i jednocześnie bardzo skutecznie usuwają z twarzy zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki naskórka. Wyciąg z ziaren dzikiego ryżu bogaty w wielocukry, sole mineralne, witaminy z grupy B oraz witaminy A+E nadają skórze wyraźną miękkość i gładkość. Wyciąg z rośliny Tsao Ko o działaniu tonizującym i antybakteryjnym zabezpiecza skórę przed drobnymi infekcjami.

1,6 zł / 10 ml Dostępny również w tubie 60 ml - cena ok. 10 zł

Genialny

Jeden z najlepszych peelingów jakie używałam, które bardzo lubię.
Skóra po nim jest oczyszczona i złuszczona. Nie mam problemów ze zmyciem go późńiej, nie zostają grudki czy tam piasek na twarzy.
Jedyny minus jak dla mnie to fakt że czasem cieżo go kupić

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale dużo

Lepszy niż gruboziarnisty

Bardzo fajny peeling drobnoziarnisty. Pomaga w walce z suchymi skórkami. Wygładza skórę i dobrze przygotowuje ją do aplikacji kremu. Zapach nie powala, ale i tak jest lepszy niż w peelingu gruboziarnistym. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

rewelacja

najlepszy peeling jaki miałam !
dobrze ściera naskórek, drobinki są wyczuwalne, jedna saszetka starcza na 3-4 aplikacje. super pachnie :)
jedynym minusem jest to , że nie jest dostępny w większym opakowaniu : chociaż swojego czasu był w biedronce taki peeling w różowym opakowaniu - i to był ten sam ,tylko pod inną nazwą ;)

Ilość zużytych opakowań: oj, nie zliczę ;)

Najlepszy!

Najlepszy peeling jaki mialam.spelnia swoje zadanie w 100%.
Produkt zawiera prawie same plusy:
-dobrze sie pieni
-oczyszcza cere
-nie sciaga skory
-pieknie pachnie
-odswieza
-tani
Mam tylko jedno zastrzezenie: Produkt nie jest dostepny w Niemczech.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczona ilosc

fajny poreczny

Saszetka bardzo dobra, gdyz starcza na jakieś 3 aplikacje. Czuć peelingujace drobinki...dobrze masuje skóre i wszystkie chropowate grudki na twarzy znikają. Cena tej saszetki jest tez bardzo dobra, ja kupuje ją za 2 złote niecałe. Po umyciu jest cera bardzo gładka. Gruboziarnisty też jest dobry z tej serii i tak samo enzymatyczny. Zapach bardzo fajny...przyjemny. z saszetki da się wyjąć cały produkt:) Polecam, a mam cerę mieszaną:) jednak nalezy go uzywać nie czesciej niż dwa razy w tygodniu, bo może wysuszać.

Ilość zużytych opakowań: duuużo

Bez niego sie nie ruszam :-)

No i wymyślili:-) Coś dla mnie;-) Cera sucha i naczynkową ma w tym peelingu prawdziwego przyjaciela.
Poręczna saszetka której zawartość na pewno starcza na 2 razy (ja peelinguję twarz i szyję za jednym zamachem, jeszcze i na dekold zostaje;-). Piękny zapach ( żadne tam zmielone pestki).
Kolorek tak wyrazisty że aż chce się go zjeść.
Świetnie się rozprowadza na twarzy i ma znakomitą przyczepność do naskórka.
Nie podrażnia, nie drapie, żadnych negatywnych reakcji. Super odświeża i oczyszcza a potem kremy wspaniale się wchłaniają.
Można nawet stosować z rana ( w razie nagłej potrzeby ), na pewno twarz nie będzie wyglądała na podrażnioną.
A do tego ta śmieszna cena.
Nie, w żadną podróż nie ruszam się bez saszetki tego peelingu;-)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

bardzo dobry

Mam cerę naczynkową, więc teoretycznie nie powinnam stosować mechanicznych peelingów, ale te drobinkowe peelingi Perfecty są świetne! Nie mogę się powstrzymać, tak je lubię. Świetnie czyszczą i wygładzają skórę, pobudzają krew do krążenia, a masaż jest przyjemny. Zaczerwienienia od podrażnienia na szczęście szybko mijają.

Opakowanie jest wydajne, starcza na 2-3 peelingi.

Skuteczny, jak mało który.

Ten peeling jest po prostu wyśmienity:

- świeżo pachnie
- jest wydajny
- porządnie złuszcza
- dobrze oczyszcza
- pozostawia promienną cerę
- nie podrażnia mnie
- saszetka wystarcza na ok. 3 razy

Póki co, kupuję bardzo podobny w działaniu peeling Synergen, który wychodzi taniej (ech, ta finansowa zapaść), ale do Daxa jeszcze wrócę! Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: w sumie kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok. 10 saszetek

moj ulubiony peeling

Super dzialanie ;) iidealna, gladka cera.
Plusy:
*dzialanie - nie podraznia, zostawia cere idealna
*cena ok 1- 1,5 za saszetke, ktora starcza mi z reguly na dwa razy ;)
Polecam. Moj ulubiony produkt tej firmy

Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo

Super produkt

Super produkt, delikatny, nie podrażnia skóry, jest w niskiej cenie, spokojnie można go zużyć w razie gdyby komuś nie pasował, nie uczula, jest w podręcznym opakowania
wszystko na plus ;)

Ilość zużytych opakowań: ok 10

Świetny

Produkt wydajny- saszetka starcza na 2-3 uzycia. Miły zapach, nienachalny.Doskonale oczyszcza twarz, nie podrażniając jej przy tym. Skóra jest odświeżona i mięciutka.
Zawsze wracam do tego kosmetyku i dbam by miec zapas w torebce

CUKIERASEK!

Piszę na wstępie, bo póżniej zapomnę.......... zmienili szatę graficzną tej magicznej saszetki i jest ona teraz biała z odcieniami błękitu oraz fioletu, a dalej.........?
Dalej to napiszę tyle.......
- że to drugi po Vulcanicu mój ukochany peeling i tak się dziwnie składa, że również z Daxa....
- że cudownie "odsłania" nam cerę, bez obawy o podrażnienia, a sam zabieg jest niesamowicie przyjemny
-że konsystencję ma idealną, a duża ilość drobinek na milimetr kwadratowy tego specyfiku , zapewnia nam gruntowne oczyszczenie i dokładne pozbycie się starego naskórka
-że formuła jest lekka-żelowa, a na buzi nie zostaje żaden tłustawy film lub też inny "wynalazek", bo to w końcu kosmetyk oczyszczający
-i........ że nareszcie to doskonały wybór w tej kategorii
niedrogi, skuteczny, higieniczny z racji sprzedawania go w saszetkach (jedna starcza na 2-3 peelingi twarzy), ogólnie dostępny i miły w użyciu!
Czego chcieć więcej? Mi z pewnością to wystarczy!

Używam tego produktu od: od kiedy pojawił się na rynku, czyli szmat czasu z przerwami na "eksperymenty" po których wracałam do niego skruszona
Ilość zużytych opakowań: many many many!