Herba Studio, Balsam do paznokci (stara wersja)

Herba Studio, Balsam do paznokci (stara wersja)

Pojemność 4,5 g

Naturalny krem zawierający wyciąg ze skrzypu, kopru i ostropestu, keratynę, witaminy E i C, D-panthenol, oleje: z oliwek i rycynowy. Regeneruje i wzmacnia łamliwe, rozdwajające się, giętkie, matowe paznokcie. Wcierać w paznokcie i otaczający je naskórek. Nie uczula, nie podrażnia skóry.

niezastąpiony

Niejednokrotnie uratował moje skórki po cążkowym manicurze (niestety, okazało się, że moje skórki bardzo się po nim zadzierają). Pomógł też przy słabych paznokciach. Obecnie stosuję doraźnie, gdy widzę, że zaczyna się dziać coś niepokojącego. Świetne działanie, niska cena i przyjemny zapach. Tylko czasem trudno go znaleźć.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3?

Nawilża zarówno paznokcie jak i skórki

Balsam do paznokci kupiłam, ponieważ Tisane - balsam do ust spisywał się znakomicie. Zużyłam dwa słoiczki tego balsamu i bardzo mocno nawilża paznokcie, są elastyczne, naturalnie błyszczące, a skórki w ogóle nie wymagają podsuwania lub wycinania bo są gładziutkie i nie narastają na płytkę.

Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

Świetny! :)

Moje paznokcie są z natury słabe, ale po tej odżywce się to zmieniło :))

PLUSY:
- przy stosowaniu 2/3 tyg daje efekty (na rozdwajanie, i utwardzenie)
- ładnie pachnie
- cena

MINUSY:
- po pomalowaniu paznokci po jakimś tygodniu i tak rozdwajanie powraca
- jeśli dostanie się pod paznokieć staje się on taki.. rozmoczony i ta końcówka robi się przezroczysta
- po ok. pół roku paznokcie się uzależniają i wtedy on nic nie daje, trzeba odczekać z miesiąc (najcześciej ściąć je) i potem od nowa...

Mimo wszystko i tak używam, stan paznokci i skórek się poprawił :) POLECAM, przy + minusy to pikuś :) PAN pikuś! :)

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże i 1 małe

Jedyny ratunek!

Od kilku lat (!) borykam się z rozdwajającymi się paznokciami. Próbowałam skrzypovity, odżywek w lakierach i nic nie pomagało, nie miałam żadnych szans, żeby zapuścić paznokcie.
Na początku grudnia postanowiłam odstawić zupełnie lakiery i regularnie smarować pazurki tym balsamem. Efekty:
-po kilku dniach paznokcie stały się mocniejsze, bardziej elastyczne i odporne na uderzenia
-nie rozdwajały się dalej, więc mogłam stopniowo pozbywać się rozdwojonej płytki
-balsam przyspieszył wzrost paznokcia:)
-w ogóle paznokcie sprawiają wrażenie zadbanych i nawet mnie, maniaczki lakierów nie było wstyd chodzić bez zrobionego manicuru.
Ja używam dalej i polecam wszystkim, których zawiodły inne sposoby:)

Używam tego produktu od:lipca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

doskonały

Kupuje go regularnie, bo ma zbawienne działanie na moje paznokcie. Niesamowity jest:
- utwardza płytkę paznokcie niemal natychmiast po aplikacji
- wybiela końcówkę, również bardzo szybko
- nadaje ładny zdrowy kolor
- zapobiega rozdwajaniu się i łamaniu paznokci
- u mnie przyspiesza wzrost
- łatwo sie go rozprowadza
- troche ciężko sie wydobywa z opakowania gdy paznokcie sa dlugie, ale biorac pod uwagę jak świetnie działa, nie jest to dla mnie problemem.

Trzeba go wypróbować! Niezbędny przy pielęgnacji paznokci!

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

KWC

Balsam jest świetny, wzmacnia paznokcie, nadaje im ładny wygląd i zmniejsza łamliwość oraz rozdwajanie. Balsam dba także świetnie o skórki wokół paznokci. Zapach i konsystencja jak dla mnie ok.Jest bardzo wydajny. Przy regularnym stosowaniu daje niesamowite efekty. Ja nie stosuje go non stop, ale okresami. Zwłaszcza gdy nie chcę by paznokcie mi się połamały gdyż np. zbliża się wesele, wtedy smaruje się nim kilka razy dziennie. Jeżeli chodzi o wydłubywanie go z pojemniczka to ja nie mam z tym problemu (jestem posiadaczką długich paznokci), po prostu wydłubuje go wierzchnią stroną paznokcia (wtedy nie włazi pod paznokieć) i zdejmuje go opuszkiem innego palca a następnie rozsmarowuje. Jedyną wadą produktu jest jego dostępność. Nie mogłam go dostać w żadnej aptece i musiałam zamówić przez internet co podniosło jego koszt (przesyłka). Ale kilkanaście złotych to nie majątek za takie cudo.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (15g)

fajny

bardzo dobry balsam mimo ze uzywam go nieregularnie utrzymuje moje paznokcie w dosc dobrym stanie
jedyne co moge mu zarzucic to sposob wydobycia go z pudeleczka raczej nie dla osob z dlugimi pazurkami
konsystencja sprawia ze jest bardzo wydajny bo uzywa sie go malutko

Używam tego produktu od:pare miesiecy
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Hej Dziewczyny nie będę tu się dużo rozpisywała nad zaletami tego balsamu on po prostu jest SUPER to każda z nas już wie i do tego taki tani.
Byłam dziś na stronie producenta Herba Studio organizują konkurs na nazwę Balsamu do paznokci - nagroda 1000 zł
Ja kilka swoich propozycji podesłałam i czekam na losowanie może będę miała szczęście.

Pozdrawiam Majka

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kila bardzo wydajny produkt

Dla mnie bomba:)

Fantastyczny produkt! Miałam rozdwajające i miękie paznokcie. Ten balsam po kilku tygodniach sprawił, że przestały się rozdwajać! A im dłużej go używam tym moje paznokcie są twardsze:) Zapach ma bardzo przyjemny, konsystencja także mi odpowiada. Problemem jest opakowanie, z którego ciężko wybrać produkt(przy dłuższych paznokciach), ale ja jestem bardzo zadwoloda mimo tego małego minusika- w końcu działanie jest najważniejsze:))Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:nadal pierwsze:)

Mała rzecz, wielki efekt :D

Dowiedziałam sie o tym balsamie właśnie z wizażu. Czytałam o nim zachęcające opinie i sie na niego skusiłam. Poszłam do apteki i kupiłam to coś xD Nie wiem czy to tylko moje takie odczucia, ale zaraz po nałożeniu już widać różnicę. Paznokieć jest lepiej odżywiony. Moje paznokcie zawsze były miękkie i sie rozdwajały, ale miały ta zaletę ze moje końcówki zawsze były białe. Po tym balsamie moje paznokcie sie wzmocniły, są o wiele twardsze, płytka mi sie wyrównała [ jest taka gładka w dotyku ] szybciej mi rosną, końcówki są jeszcze bielsze :D skórki ładniejsze [ jak je ładnie powycinam to w połączeniu z tym balsamem wyglądają cudnie ] paznokcie nie łamią mi sie oraz mniej rozdwajają. Chociaż całkowitego rozdwajania paznokci jeszcze nie wyeliminowałam, ale uważam że to moja wina, że mi sie rozdwajają, ponieważ źle je piłuje. Kolejnym plusem tego balsamu jest to, że wystarczy używać go sporadycznie a efekty i tak sie utrzymują. Oczywiście wiadomo, że na początek trzeba go troszkę poużywać. Ja używałam go codziennie tak przez miesiąc. Zrobiłam sobie przerwę z lakierami i zajęłam sie kondycją paznokci. Oczywiście opłaciło mi sie to, ponieważ teraz mogę sobie zapuścić długie paznokcie i myślę, że mi sie nie połamią. Jedyną wadą tego balsamu jest to, że skórki po nim szybciej odrastają oraz jeśli ma sie już dłuższe paznokcie to jest problem z wydobyciem tego z pojemniczka, ale zawsze można to zrobić patyczkiem ;D. Ja tam nawet sie z tego cieszę jeśli chodzi o skórki, ponieważ uwielbiam je wycinać i mam okazję często sie tym pobawić. Cóż można o nim jeszcze wspomnieć...Jest tani w porównaniu do odżywek typu Sally Halsen oraz starcza na bardzo długo.Ogólnie ten balsam jest ratunkiem dla słabych paznokci. Jestem zadowolona ze go odkryłam. Oczywiście polecam go moim koleżankom.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego
i z pewnością kupię ich wiecej

rewelacja

Balsam to istne cudo. Dla moich obgryzionych paznokci okazał sie ratunkiem, rozdwajały się i nie mogłam ich zapuścić.Balsam spisał się na medal, zamawiam w aptece, bo ciężko dostać i nie zawsze jest, ale naprawdę rewelacja i warto się go naszukać. Kupuję wieksze opakowanie, bo tak się bardziej opłaca , jest wydajniejsze. Paznokcie przestały się łamać i rozdwajać . Używam od kilku miesięcy codziennie i nie zamierzam przestać. Naprawde polecam. Zapach mi nie przeszkadza, a wręcz go lubię Zdecydowanie mój KWC używam od kilku miesięcy
zuzyto: 3 opakowania, zużywam duzo, bo lubie go stosować:)))

Działa

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam i nie żałuję. Dosyć długo czekałam z wystawieniem recenzji, ponieważ musiałam sprawdzić, czy ten specyfik naprawdę działa, także na dłuższą metę. No i działa!:D

- przed używaniem miałam okropnie rozdwajające się paznokcie - po 2 miesiącach (tak, tak, trochę to trwało) problem zniknął (no, może czasami zdarza się, że któryś paznokieć się rozdwoi, ale sporadycznie)
- najlepsze efekty daje stosowanie na niepomalowane paznokcie, ale na pomalowane też nakładam - stosuję go codziennie na noc
- trudno go wydobyć z pojemnika, ale nabrałam już wprawy :)
- zapach nie przypadł mi szczególnie do gustu
- wygląd raczej nie budzi przyjemnych skojarzeń,

ale jakie ma to znaczenie, jeżeli balsam NAPRAWDĘ DZIAŁA. I kosztuje 7 zł.
Polecam, polecam, polecam :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie