Perfecta, HydroMax VitaMarine System 24h, Maseczka na twarz, szyję i dekolt maksymalnie nawilżająca

Błyskawicznie nawilżająca maseczka, dostarcza wilgoci i odświeża skórę. Polecana do codziennej pielęgnacji skóry, szczególnie odwodnionej lub zmęczonej, bez ograniczenia wieku. Wykazuje właściwości odżywcze oraz regenerujące. Nawilżający VitaMarine System 24h działa dwufazowo: dostarcza skórze maksymalną porcję wilgoci oraz dodatkowo zatrzymuje ją w naskórku przez 24 godziny. w skaład kompleksu wchodzą m.in. witaminy A, E, F, B6, wyciąg z ostryg oraz magnez, wapń, sód, jod i potas. Wyciąg z Perły Japońskiej wnika w głąb skóry i przyspiesza odnowę komórkową dzięki czemu utrzymuje ją w dobrej kondycji. Pozostawia przyjemne uczucie komfortu i doskonałego nawilżenia.

Jestem na tak:)

Pomimo,że mam dopiero 17 lat,mam bardzo suchą i wrażliwą cerę.
Miewa ona zarówno lepsze,jak i gorsze dni.
Ostatnio jednak przeważały te gorsze,dlatego postanowiłam kupić tą maseczkę.
Zadowolona z zakupu,wieczorem,przed kąpielą,nałożyłam to cudo na buźkę.
Po odczekaniu 15 minut,zmyłam ją(nie zastosowałam się do zaleceń producenta,który twierdzi,że resztki maseczki należy wmasować w skórę)tak,jak inne maseczki.
Muszę przyznać,że moja cera była naprawdę odżywiona.
Odzyskała swój naturalny blask i koloryt.

Co do maseczki,to ma ona prawie same zalety!
No,ale prawie robi wielką różnicę....

O co dokładnie chodzi?
Już wyjaśniam.
Otóż maseczka ma fajną konsystencję,piękny zapach,dobrze się wchłania,nie uczula,nie wywołuje podrażnień ani wysypu krostek,doskonale nawilża i wygładza cerę.
Efekty jej działania widać gołym okiem,ale...tylko przez najbliższe 3-4 godziny po jej zastosowaniu.
I to właśnie jest najgorsze.
Kiedy rano się obudziłam,nie było śladu po tym niesamowitym efekcie odżywienia i nawilżenia twarzy.
Moja buzia wyglądała tak,jak zwykle.
Myślę,że lepiej by się sprawdziła,kiedy np.mamy w planach jakieś ważne wyjście i chcemy się doskonale zaprezentować.
Na taką okazję ta maseczka jest ok,bo gwarantuje wygląd ala hollywoodzka gwiazda:)
Mimo tej jednej wady,(krótkotrwałego efektu)warto ją kupić:)
Kosztuje niewiele,a efekty są wspaniałe.
Naprawdę polecam.Używam tego produktu od:2 tygodni

fajna

fajna, tania maseczka..

skóra po niej nie jest sciągnięta a za to fajnie nawilżona
nie uczula (przynajmniej mnie a to juz spory sukcer)
przyjemnie pachnie

można spotkac lepsze ale jak za taką cene to efekt naprawde super :)

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

:D

Udało mi się kupić w tubce. Gwiazdkę odjęłam w zasadzie za mizerną dystrybucję -jest ciężko dostępna ( w tubce). Zwykle po zmyciu twarzy muszę z prędkością światła gnać do sypialni celem nałożenia kremu - póki twarz się tak nie ściągnie,że nie będę nic widziała ;) Natomiast po tej masce moge spokojnie wykonać jeszcze szereg innych czynności, nie martwiąc się,że twarz mi "odpada". Efekt jest super, cudnie nawilża i ma boski zapach.

Używam tego produktu od:uuuu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiej tubki

przeciętna

Maseczka mnie raczej rozczarowała.
Konsystencja OK, nie podraznia i nie szczypie. Jednak efekty sa średnie.
Bezpośrednio po jej zmyciu skóra jest miekka i gladka w dotyku, ale bardzo szybko ten efekt znika.
Zapach dziwny, taki sztuczny i chemiczny.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

zupełnie przyzwoita

Zupełnie przyzwoita maseczka nawilżająca. Ładnie się wchłania, daje uczucie ukojenia, nie szczypie mnie, mimo że mam uwrażliwioną po retinoidach i kwasach buźkę. A to już duży plus :) Zupełnie przyzwoity produkt, za przyzwoitą cenę.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ładnie nawilża :)

Nawilża bardzo fajnie, ale ma jakąś dziwną konsystencję i średnio przyjemny zapach... Swoje zadanie spełnia, porów nie zapycha ani nie podrażnia cery.
Jest tania, wydajna - na pewno jeszcze kiedyś kupię :) Ale na razie chcę wypróbować inne maseczki, więc nieprędko do niej wrócę...

uczulil mnie :(

Kupilam zachecona fajnym dzialaniem maseczki z migdalami a tu okazalo sie, ze po kilku godzinach od nalozenia maseczki skora zrobila sie czerwona i opuchnieta, zwlaszcza tam, gdzie przedtem byla sucha! Na szczescie na nastepny dzien wszystko zniklo. Zaznaczam, ze jeszcze ZADEN kosmetyk mnie tak nie uczulil... nigdy wogole nie mialam nawet najmniejszego uczulenia. Moze to tylko na mnie tak dziala, ale nie polecam!!

szczypie !!!

Chwilke po nałożeniu maseczki cała twarz zaczęła mnie szczypać, pomyślałam, że może tak na początku musi być i za chwile to minie. Nic z tego! Było coraz gorzej, nawet zmycie i nałożenie kremu łagodącego nie pomogło :( najdziwniejsze jest to, że nie mam jakoś super specjalnie wrażliwej cery.
Nie polecam i sama wiecej nie kupię.

naprawde dobra

Delikatna kosystencja, przyjemny zapach (mojej kumpeli przypomina wakacje we Wloszech) :) Maseczka porzadnie nawilza, nie obciaza skory, nie uczula, nie powoduje zadnych niezpodzianek. Godna poelcenia. Ja na pewno nie raz do niej wroce.

Bardzo porządna maska

Przygodę z saszetkowymi maskami Daxa rozpoczęłam od miodowej z migdałami, którą uwazam za totalny niewypał i knot, tak więc do tej się trochę obawiałam. A tu zaskoczenie , oczywiście pozytywne:)

- maseczka bardzo ładnie pachnie - morsko-wodnie, choc zdaję sobie sprawę , ż e nie każdy lubi taki zapach
- ma przyjemną konsystencję, bialy kolor i dość dobrze sie wchłania
- bardzo porządnie nawilża i natłuszcza, choć po jakichś 20-30 minutach już zalepia i wtedy nalezy ją zmyć, nie zetrzeć.
- ładnie rozjasnia skórę
- niesamowicie wygładza

Jako włąsciciel skóry suchej, wrazliwej moge ją szczerze polecic wrazliwcom.:)

Mam tłustą cerę, ale ostatnio wysuszyła się pod wpływem silnych maści (typu acne-derm) i musiałam ją czymś nawilżyć. Wybrałam tę maseczkę. Dosyć ładnie pachnie, ale już nigdy nie nałożę jej na twarz - miałam takie nieprzyjemne uczucie lepkość i też odniosłam wrażenie, że zatyka pory. Resztę zużyłam na szyję i dekolt i tu sprawdziła się nieco lepiej, bo przyjemnie nawilżyła i nie pozostawiła tego uczucia lepkości, ale są lepsze maseczki i tej już na pewno nie kupię.

ach, co za nawilżenie!

Bardzo, bardzo polecam :)) Opakowanie zmienili, ale na szczęście zawartość została ta sama. Pięknie nawilża, niepiękne pachnie. Wybaczam z uwagi na to pierwsze :) Nieco za tłusta dla cery tłustej, ale po starciu wacikiem wszystko jest ok.

ilość zużytych opakowań: ...saszetka