Garnier, Komfort suchej skóry, Maseczka odżywcza z wyciągiem z miodu akacjowego

Garnier, Komfort suchej skóry, Maseczka odżywcza z wyciągiem z miodu akacjowego

Maseczka zawiera karite, olejek palmowy i ekstrakt z miodu akacjowego. Składniki te mają za zadanie nawilżać skórę przez 24 h, łagodzić ściągnięcie i podrażnienia, odżywiać, chronić przed czynnikami zewnętrznymi, regenerować. Po użyciu skóra ma stać się elastyczna, delikatna, dobrze nawilżona i odżywiona, a uczucie wysuszenia ma szybko ustąpić. Maseczka ma bogatą, kremową konsystencję i delikatnie pachnie miodem.

Cena: ok. 5 zł / saszetka 2x6 ml

W sytuacjach krytycznych

Długo szukałam tej maseczki w sklepach i dopiero po długim czasie znalazłam ją w Super Pharm i kupiłam. Chodziło mi o jej właściwości odżywcze, które rzekomo posiada. Miałam strasznie przesuszoną skórę i szukałam w niej ratunku. I miód w składzie mnie też zachęcił ;)

Co się okazało?
Maseczka jest bardzo podobna do zielonej GARNIERowskiej, nawilżającej chyba. Ta ma kremową konsystencję koloru białego. Jest jej dużo na twarzy, ale z czasem się wchłania i po 15 minutach gdzie nie gdzie został jeszcze ten kremik, ale przeważa tłusta warstewka po nim. Ciężko jej się potem pozbyć, nawet wieczorem, dlatego nie próbowałam jej stosować w dzień i nie mam zamiaru.
Jeśli zastosujemy ją na noc po kremie to pójdziemy spać z mega tłusta twarzą, ale jak się rano obudzimy to będzie ok ;)
Maseczka ( a raczej tłusty filmik po niej) nie roluje się
i nie łuszczy się na twarzy.
Po 15 minutach można ją zetrzeć wacikiem albo chusteczką, ale ja tego nie robię, wmasowuje ją albo czekam aż wsiąknie.

Co do właściwości maseczka jest bardzo dobra. Bardzo silnie natłuszcza skórę, daje natychmiastowe i długotrwałe uczucie nawilżenia i ulgi, szczególnie dla cery wysuszonej latem albo zimą. Skóra jest odżywiona i jej kondycja jest lepsza.
I o to mi chodziło, o ten opatrunek i ulgę dla skóry, które ta maseczka mi dała.

Uważam też, że nie nadaje się do stosowania ,, na co dzień" - jest za silna i może wręcz zapychać skórę.
Dlatego będę jej używać tylko w razie potrzeby.

Używam tego produktu od: 2 razy w sytuacji krytycznej

Świetna :)

Tej maseczki używam rzadko, głównie jesienią i zimą, ale to też przy okazji. Zawsze stosuje po peelingu. Skóra jest gładka, poprawia się jej wygląd. W moim przypadku nawet redukuje zaczerwienienia. Gorąco polecam :)

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:może 8 saszetek

A ja lubię :)

Ja ją muszę wybronić, bo to fajny kosmetyk i lubię go mieć w swojej łazience:)
Najlepiej używa mi się jej zimą ze względu na piękny miodowy zapach. I wtedy moja skóra najlepiej na nią reaguje, przesuszona od kaloryferów i zimnego powietrza. Czasem zdarza się, że naskórek się łuszczy, a ta maseczka sobie z tym radzi. Po zmyciu mam przyjemną, miękką, gładką skórę. Jeszcze do niej wrócę... zimą :D

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

:):)
bardzo dobra maseczka:) stosuje ja jako krem, gdyz szybko sie wchlania i skora od razu nabiera ladnego, zdrowego wygladu posiada tez sliczny zapach. jeden minus to swiecaca sie cera(ale zbieram pozostalosc po 15min kremu chusteczka)a drugi minus to cena.. wydac 6 zl raz na 4-5 dni to troche za duzo.. ale mam nadzieje ze wkrotce bede mogla uzywac jej rzadziej. jedank polecam ja jaknajbardziej:)

Używam tego produktu od:4dni

dla mnie super

Jako duży alergik mam spore problemy z kupnem maseczki, która mnie nie dobije, po której nie będę miała wizyty u dermatologa itd.
Jestem zdziwiona, że są osoby, które ta maseczka podrażnia, bo dla mnie jest to wzór cnót i ideał:-)
Maseczka jest silnie natłuszczająca, co jak mniemam, nie wszystkim się spodoba, ale dla mnie jest to tylko i jedynie zaleta. Podział na dwie dawki również uważam za jak najbardziej sensowny i uzasadniony.
Używam jej w okresie zimowym, albo latem- kiedy słonce wysuszy mi buzię. Polecam.

Używam tego produktu od:bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:wiele, wiele

trzy z minusem

Nie jest zła, co sugeruje tutaj większość recenzji- może po prostu mojej cerze podeszła. Fakt, piecze po nałożeniu. Nie jest to jednak mocne pieczenie, więc nie miałam z tym problemu. Dobrze nawilża, dobrze natłuszcza, zostawia skórę przyjemną, dobrze zregenerowaną, pachnącą, rozjaśnioną, przyjemną w dotyku. Nie mam do niej większych zastrzeżeń, poza tym że za tę cenę można kupić znacznie lepsze maseczki i nie wyróżnia się absolutnie niczym, a na dodatek może sprawić że dorobimy się pieczenia. Jest zupełnym średniakiem na 3 z minusem.

Używam tego produktu od: w przeciągu 2 ostatnich miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 2 saszetki

Porażka

Kupując myślałam, ok zaryzykuje jeszcze raz z tą firmą (po tam jak ich brązowa farba pokolorowała moje włosy na czerwono)... i juz znowu mam przerwę na dłuuuuugo. otóż za pierwszym razem jak zużyłam maseczkę byłam nawet zadowolona (stąd **, a nie *). Buzia wyglądała ładnie i gładko. Kupiłam opakowanie drugie i... musiałam zmyć to cholerstwo po jakichś 2-3 minutach, gdyż zaczęło piec niemiłosiernie, na szczęście szybka rekacja i buzia mocno nie ucierpiała. Uważam, że ta firma i ich produkty to jakaś pomyłka, kolejny produkt, gdzie można trafic na dwa różne działania tego samego kosmetyku.
Szczerze Wam nie polecam tego badziewia, chyba że ktoś będzie miał szczęście!

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:1,5

Warto przeczytać moją recenzję

Własnie przed chwileczką zmyłam tą meseczkę. Zauwazyłam super efekt, więc postanowiłam napisać recenzję ;)
Kiedyś już użyłam tej maseczki (1/2 opakowania) ale jakoś nie zauwazyłam zbytnich efektów. Mam skórę tłustą i staram się ją jak najbardziej wysuszyć. Czasami mam chęć ją nawilżyć. Ostatnio tak przesuszyłam skórę, że pod nosem zrobiła się ona czerwona.... Smarowałam kremem Nivea, ale ten mało dawał. Zrobiłam tą maseczkę (nawet nie myślałam o liszaju pod nosem) i przed chwilą spojrzałam w lustro, a liszaja nie ma!
To jest cud. Zapach ma bardzo ładny. Tyle, że ja zmywam tą maseczkę wodą....
Polecam- tak jak widać- nawet tłustej skórze, tyle, że raz na tydzień- dwa tygodnie.....Używam tego produktu od: 2 tygodni

Świetna

Maseczka jest super. Ma świetny zapach i doskonale spełnia swoją funkcję. Jedynie po wchłonięciu przecieram skórę tonikiem, abym nie miała jej żadnych pozostałości.

Za tłusta

Może rzeczywiscie ta maseczka odżywia ale jej użycie w moim przypadku mozliwe jest tylko na noc, gdyż twarz po niej niemiłosiernie się świeci! Maseczka pozostawia na twarzy bardzo tłusty film który nawet po dokładnym starciu utrzymuje się wiele godzin.
Polecam tą maseczkę osobom z bardzo zniszczoną i mega wysuszoną skórą, ale tylko na noc.

Używam tego produktu : 1 raz

Przyjemna :)

Kupiłam tę maseczkę w okresie, gdy miałam b.suchą skórę w strefie t. Maseczki użyłam dwa razy i było ok- już nie łuszczyła mi się płatami, ale wiadomo, że nie jest to drogi krem nawilżający, więc nie oczekujmy cudów ;) Zapach jest bardzo przyjemny.

ok

U mnie nawet się sprawdziła. W momencie użycia moja skóra byla lekko podrażniona i bardzo sucha i ta maseczka pomogła, choć faktycznie trochę się potłuściłam przy tym ;) fajny zapach.

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki