Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany (stara wersja)

Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany (stara wersja)

Puder prasowany. Delikatny i lekki o jedwabistej konsystencji. Wzbogacony witaminą C i E. Zapewnia doskonały efekt kryjący i naturalny wyglad. Dzięki niemu skóra wydaje się gładka i świeża. Stanowi doskonałe wykończenie makijażu.

Jeden z ulubionych

Puder sensique jest moim ulubionym pudrem, który stosuje już od paru lat . Cena to tylko 7 zł a matuje on idealnie moją cerę . Nie zamierzam w najbliższym czasie z niego rezygnować gdyż nie raz już rozczarowałam się innymi nawet droższymi pudrami . Serdecznie polecam bo jakość jest bardzo duża w porównaniu do ceny !

Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo

jakość adekwatna do ceny

za taką cenę nie spodziewałam się cudów. Puder mocno matuje, faktem jest to, iż posiada za małą gamę kolorystyczną i ciężko jest dobrać odpowiedni odcień.
Osobiście używam go głównie w okresie wakacyjnym zamiast podkładu, nałożony \'puszkiem\' idealnie zastępuje mi podkład a przy tym nie zatyka porów. niestety po pewnym czasie niezbędne są poprawki, gdyż skóra zaczyna się świecić.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: ok.10

zdecydowanie NIE

Najgorszy puder jaki miałam w rękach..
\\n
\\n+ cena
\\n+ łatwo dostępny
\\n
\\n- tworzy efekt maski
\\n- obsypuje się
\\n- jest nietrwały
\\n- matuje, a po godzinie buzia znowu się świeci

Spodziewałam się czegoś lepszego.

Skusiłam się na ten puder ponieważ jest tani. Stosowałam różne odcienie. Nie zadowolił mnie. Matuje, ale na krótko; nie tworzy efektu maski; podkreśla suche skórki; w ciągu dnia potrzebuje kilkukrotnych poprawek. Polecam ten puder osobom które nie wymagają od tego kosmetyku zbyt wiele.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2-3

swietny

puder jest naprawde fajny a w dodatku tani. Nakladam go pedzlem,czasem gabeczka, i tak i tak wyglada na buzi fajnie. Ladnie matuje, dosc dlugo utrzymuje sie.niczym nie rozni sie od innych, drozszych pudrow.starcza na dosc dlugo.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Dobry i kryjący.

Stosowałam puder punktowo, świetnie kryje i służył mi wręcz za korektor.
Ladnie matowił, buzia po nim gładziutka, w zimie nosiłam go bez podkładu- nieźle krył jak na puder ale nie był zbyt trwały.

Dodatkowo opakowanie- tragiczne, niezbyt solidne, puder "miękko" sprasowany i często robił mi się z niego sypki.

Znalazłam inny, który zostaje na twarzy cały dzień, więc ten nie jest najlepszym z najlepszych ale daje radę :) Za tą cenę- można by było nawet rzec, że jest znakomity. Zauwazyłam, że ładnie wygląda na buzi (naturalnie) i super wychodzi na zdjęciach, nie zapycha, nie robi krzywdy, należą mu się prawie 4 gwiazdki!

Używam tego produktu od: dwa lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Super!!!

Puder który kupiłam jako pierwszy i do dziś nie zmieniłam.
Plusy:
Matuje
Nie tworzy efektu maski
Tani
Bardzo dobrze jak i łatwo się go nakłada
Nie widoczny na twarzy
Przy końcówce można przerobić go na sypki i również w tej wersji spełnia swoją rolę
Minusy:
brak

Używam tego produktu od: 3,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Taki sobie.

Kupiłam go tylko po to, żeby stosować punktowo, bo nie mam problemów z cerą i nigdy nie maluję całej twarzy, ale...
Nadaje się idealnie do przykrywania pojedynczych wyprysków na punktowo użyty podkład. Nie wyobrażam go sobie na całej twarzy, bo gdy się go nakłada na malutką powierzchnię skóry, to już wtedy czuć jego obecność.
Gdybym miała stosować takie kosmetyki na całą buzię, to z pewnością bym tego produktu nie kupiła, no ale tak jak piszę - punktowo się nadaje, by zakryć jakiegoś pryszcza. Jest bardzo tani i nie szkoda pieniędzy, gdy się przeterminuje. ;)

Koszmarek

Nie, nie i jeszcze raz nie. Mam dwa odcienie. Jeden kupiłam, drugi dostałam w prezencie. Oba koszmarnie bielą i to bez względu na nałożoną ilość i odcień. Co do trwałości itd. itp. to się nie wypowiem, bo z tym pudrem na twarzy lepiej się nikomu nie pokazywać. Parę razy do niego podchodziłam i za każdym razem zmywałam, bo za każdym razem wyglądałam jakbym akurat wyszła z piekarni - cała biała ;)

Nie polecam, chyba, że na bal przebierańców, jak chcemy z siebie zrobić koszmarne, blade zombie z mąką na twarzy ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Katastrofa!!!

Jak dla mnie ten puder to tragedia. Kupiłam go skuszona jego niską ceną. W tym przypadku cena adekwatna do jakości. Puder ten widać na twarzy z odległości kilometra. Stwarza okropny efekt tzw. "pudernicy". Matuje maksymalnie na godzinę. Użyłam go dosłownie kilka razy i wylądował w koszu na śmieci. Jeśli ktoś chce dobry puder w niskiej cenie to polecam Synergen z rossmann\'a, jest o niebo lepszy od tego dziadostwa z Sensique. Jestem zawiedziona, ponieważ uważam, że ich cienie do powiek i lakiery do paznokci są całkiem fajne, a tu takie rozczarowanie tą firmą.

Używam tego produktu od: już nie używam i nigdy nie użyje
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie go używać, więc odrobina jednego

Taki sobie :)

Matuje (nie na długo) i ładnie pachnie. Szybko sie nie kończy. Jednak nie kupie już drugi raz za to ci się z nim dzieje po jakimś czasie gdy dasz go na jakiś dany podkład. Wygląda jak tapeta!

Używam tego produktu od: Dawno. Chyba z 4 miesiące temu kupiłam

Dobry ale nie rewelacyjny

Puder ogólnie dobry, ładnie naturalnie wygląda na twarzy, ale pod warunkiem że mamy dobrze nawilżoną skórę. Ja mam epizodycznie łuszczącą się skórę i zamiast to korygować jeszcze bardziej to uwidaczniał.
Do tego opakowanie - bardzo słabe, wszystkie mi się łamią a już kilka ich było.
Cena atrakcyjna.

Używam tego produktu od: ok 3 lat