Kolastyna, Active Body, Balsam brązująco - rozświetlający

Kolastyna, Active Body, Balsam brązująco - rozświetlający

Balsam o delikatnej, aksamitnej konsystencji polecany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. W balsamie zastosowano wyciągi z orzecha włoskiego i ekstrakt z kakao, które sprawiają, że skóra nabiera naturalnego, złocisto-brązowego koloru. Dodatek złotych drobinek nadaje skórze niepowtarzalnego blasku, podkreślając piękny kolor opalenizny.
Efekty stosowania: długotrwały efekt opalonej skóry, podkreślony piękny, złocisty kolor opalenizny, skóra intensywnie nawilżona i wygładzona, ogólna poprawa kondycji i wyglądu skóry.

Dno.

Plusy ;
+ zapach . Piękny lecz krótko trwały.
+ konsystencja.
+ wydajność.
+ dość szybko sie wchłania
+ nawilżona skóra.

Zapach piękny. Po regularnym stosowaniu małych ilości moja skóra teraz wygląda jakby była strasznie spieczona i wcale atrakcyjnie nie wygląda.
Lekko ciemny kolor wcale pięknie nie wygląda, gdyż skóra wygląda na niezdrową.
Moje ręce wyglądają jakbym opalała je na solarium.
: (

Używam tego produktu od: Pół miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Jedno, niecałe.

Taki sobie...

Kupiłam go, gdyz chciałam aby moje ciało nabrało kolorów. Zacznę od plusów:
+ ładnie podkreśla opaleniznę
+/- leciutko brązuje (prawie niewidocznie)
+ fajnie rozświetla

A minusy...
- niewydajny
- nieładny zapach
- nie nawilża
- zapycha! (zawsze na następny dzień po nałożeniu mam mnóstwo małych krostek)

Podsumowując- nic ciekawego.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy (sporadycznie)
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

:-)

+ładny zapach,ale bez przesady
+niska cena
+ładne rozświetlenie skóry
+fajne drobinki
+dość szybko się wchłania
-słabo brązuje
-nie podoba mi się konsystencja, ciężko się wsmarowuje,bardzo marze się na skórze..ogólnie okej:)

Używam tego produktu od:tygodnia

Rozświetlenie jest

Balsam świetnie się spisuje do skóry już opalonej wtedy ładnie ją rozświetla inaczej skóra jest rozświetlona, ale z tym brązowieniem bardzo kiepsko.Konsystencja bardziej wodnista i chyba, dlatego jest wydajny,trzeba troszkę poczekać zanim się wchłonie,zapach nawet przyjemny,skóra faktycznie nawilżona i wygładzona.Może jeszcze kiedyś się na niego skuszę.

kiedys super, ostatnio gorzej

Kiedys kupowalam go, bo pachnial slicznie kokosem (troche jk malibu) i nadawal piekna opalenizne skorze, nie kosztujac przy tym duzo. Ostatnio skuilam sie n niego i z przkroscia odkrylam, ze to juz nie to samo. Zapach jes mono orzechowo- samoopalaczoy, brazuje niby nadal calkiem niezle, ale ilosc drobinek jest mniejsza i mniej widoczna. Plus za cene i za to, ze nie pozostawia plam. Generalnie na tle innych tego typu produktow jak najbadziej ok. W porownaniu do tego jaki byl kiedys to raczej sredni.Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań:3-4

Świetny na lato!

Używałam balsamiku Kolastyny latem zeszłego roku i bardzo mile go wspominam. Zależało mi przede wszystkim na podkreśleniu opalenizny po powrocie z egzotycznych wakacji ;)
Dzięki rozświetlającym drobinkom skóra prezentowała się świetnie, zwłaszcza w promieniach słońca :)
Drobiny te są większe niż w balsamie rozświetlającym Dove Silk Glow i moim zdaniem lepiej akcentują opaleniznę.
Nie zauważyłam natomiast, żeby balsam dodatkowo przyciemnił skórę, a stosowałam go dość regularnie przez kilka miesięcy. Może na bledszej skórze efekt jest wyraźniej widoczny (?).
Konsystencja balsamu jest dość luźna i bardziej przypomina lotion. Balsam nie wchłania się błyskawicznie (trzeba go porządnie wmasować), ale nie ma tego złego, w końcu masaż też przyda się skórze, prawda? :)
Zapach trudny do zidentyfikowania (wyciąg z orzecha?), jak dla mnie przyjemny.
Nawilżenie w porządku. Średnio wydajny, ale tani. Opakowanie mało efektowne, nieco kiczowate, choć wygodne.
Jeszcze jedno - nie widzę sensu w stosowaniu tego balsamu zimą, za to latem, gdy odsłaniamy ciałko jak znalazł! :D

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy

Dobry, ale za wodnisty

Balsam kupiłamw promocji (+50ml gratis) ze względu na złote drobinki.Trochę się zawiodłam ze wględu na konsystencję.
Plusy:
+delikatnie opala
+rozświetla
+małe drobinki ładnie wyglądają na skórze
+jest wydajny(mam ok.3/4 jeszcze opakowania)
Minusy:
-ma tak wodnistą konsystencję, że wylewa się z
opakowania
-trudno się rozprowadza- trzeba go długo rozsmaro-
wuwać
-prawie w ogóle nie nawilża i muszę go stosować
z kremem nawilżającym-więc to raczej samoopalacz
nie balsam
Nie wiem czy go kupię drugi raz.Może, ale ze wględu
na konsystencję wolę inne balsamy brązujące.

Używam tego produktu od:paru miesięcy(nieregularnie)
Ilość zużytych opakowań:1/4 pierwszego

miernota

Kupiłam ten balsam jakieś półtora roku temu i do dziś stoi z tyłu na łazienkowej półce.Balsam absolutnie nie brązuje,ma leistą konsystencje,niemiły zapach.W ogóle nie nawilża skóry.Gorąco i serdecznie NIE polecam,ten produkt zaraził mnie do innych kosmetyków Kolastyny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 niepełne

OK

Dokładnie tak sobie wyobrażałam balsam brązujący do ciała - dlikatny w "brązowieniu" dzięki czemu używa się go równie wygodnie i bezpiecznie jak zwykłego balsamu. Jedyne o czym muszę pamiętać to nie smarować pięt i umyć bna koniec ręce ale nie trzeba bawić się jak z samopalaczem w idealne rozprowadzanie, pilingi przed itp. I nie śmierdzi się po nim jak po samopalaczu. Dla mnie idealny - o taki efekt mi chodziło.

Używam tego produktu od:kończę pierwsze
Ilość zużytych opakowań:

bardzo dobry

Jestem z niego bardzo zadowolona. Nie jest za gęsty, ani zbyt rzadki, jest treściwy, poranna aplikacja wystarcza na cały dzień, brązuje a raczej podkreśla opaleniznę, ma przyjemny zapach. Jedyną wadą jest to, że słabo rozświetla i nie chodzi mi o efekt fluorescencyjny ale o taki...miły dla oka na imprezce

Używam tego produktu od: 2 lat wiosną i latem
Ilość zużytych opakowań: kilka

Fajniusi

Świetny balsam. Z zachwytem patrzę na zdjęcia z wakacji :) na których mam pięknie opaloną i błyszczącą skórę :) Drobinki ślicznie rozświetlają skórę. Jak dla mnie konsystencja jest OK - łatwo można go rozsmarować. Nie pamiętam jaki miał zapach, ale widocznie skoro nie mam niemiłych wspomnień to mi nie przeszkadzał :) To mój pierwszy tego typu balsam, więc nie mam odniesienia do innych, więc na razie dam mu 4 gwiazdki :)

Kupiłam go ze względu na moje połowinki. No i bardzo mnie zachwycił. Nogi nabrały ładnego kolorku. Smarowałam też plecy, ramiona i dekolt. Mam delikatne blizny po krostach, które świetnie zakrył. Dobrze się wchłania, nie pozostawia smug. Zapach nie jest zły. Może te drobinki nie są zawsze potrzebne

Ilość zużytych opakowań:1 niecałe