Ziaja, Aretina Q, Krem na szyję i dekolt

Ziaja, Aretina Q, Krem na szyję i dekolt

Lekki, nawilżający krem do pielęgnacji skóry szyi i dekoltu. Zawiera bogaty w fitohormony selektywny wyciąg z kwiatów koniczyny oraz retinol, koenzym Q10, witaminę E, prowitaminę B5 (D-Panthenol). Wygładza, delikatnie napina skórę oraz zapewnia jej optymalny poziom nawilżenia. Stymulując pracę komórek sprawia, ze drobne zmarszczki znikają, a głębokie stają się płytsze, mniej widoczne. Skóra odzyskuje elastyczność. Wskazania: polecany do cery dojrzałej, ze skłonnością do zmarszczek.

polecam

Bardzo dobry krem, używam go na szyję, dekolt i biust, a także czasem na twarz, nie muszę więc kupować innego kremu z tej serii specjalnie do twarzy, bo nie zauważyłam by się znacznie różniły w zawartości czy działaniu.Po sprawdzeniu, zaopatrzyłam się od razu w kilka opakowań, ze względu na dłuższy wyjazd. Zużywam już drugą tubę i nie żałuję zakupu. Krem wygładza skórę, nawilża i pomaga przy lekkich zmarszczkach. Dobrze się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Jest tani (kupiłam go za ok.10zł), a objętościowo duzy (75ml) tak więc nie szkoda by było użyć go nawet do ciała. Daję mu 4 gwiazdki, za to, że za tak małe pieniądze daje stosunkowo dobre efekty, jednak gdybym miała go oceniać w kategorii kremów z retinolem dałabym mu niższą ocenę. Nie jest to najlepszy krem z retinolem, dlatego jeśli szukam konkretnie preparatu z retinolem do twarzy wybieram wtedy skuteczniejsze kremy, w aluminiowych opakowaniach, które zapewnią lepszą ochronę wrażliwemu na światło i tlen retinolowi oraz zawierające większe stężenie tego sładnika. W kategorii kremów z retinolem jak narazie moim faworytem jest krem z firmy ST. Ives.

bardzo dobry

Zaskakująco dobry krem za małe pieniądze.

Zmarszczek na dekolcie jeszcze nie mam więc z tej obietnicy producenta rozliczyć nie mogę ale wszystkie pozostałe zostały spełnione:
krem bardzo dobrze nawilża i odzywia skórę, szybko się wchłania, włosy nie kleją się nam do szyi i dekoltu jak to czasami bywa. Skóra na dekolcie wygląda na idealnie nawilzoną, elastyczną i zadbaną. Stsowałam go juz jakis czas temu ale jeśli go spotkam w sklepie to do niego wrócę.

ŚWIETNY! bardzo dobrze odżywia dekolt i biust!

Kupiłam całą serię Aretina. Krem na dzień i na noc ZUPEŁNIE mi nie pasują (napiszę w ich recenzjach dlaczego) - ale ten lekki w konsystencji krem do dekoltu jest świetny! Mam 31 lat i mój dekolt zaczyna już niestety wiotczeć ...

+ konsystencja
+ zostawia delikatną w ogóle nie tłustą warstewkę, długo odżywia skórę
+ świetnie się wchłania
+ ładny zapach
+ uelastycznia skórę
+ likwiduje drobne zmarszczki

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie w trakcie

Bardzo dobry produkt, ale nie rewelacja

Kupiłam poszukując produktu dedykowanego szyi i dekoltowi, oczywiście kierując się ocenami P.T. Wizażanek i ceną;)

Produt w jako taki ma w zasadzie same zalety, z jedynie dwoma małymi \'ale;:

+ pięknie nawilża

+ tak samo odżywia

+ obie rzeczy czyni nie tłuszcząc i znakomicie się wchłaniając

+ nienachalny, miły zapach zapach

+ wygodna, choć siermiężna tubka

+ efekt jest widoczny od razu - piękna, nawilżona, świetlista skóra

+ tani

ale:

- jest niewydajny, w ciągu miesiąca musiałam kupić drugą tubkę

- efekt nie jest trwały, czyli działa dokąd działa;) - po kilku dniach przerwy widać różnicę:/

Niemniej polecam, jako tanie rozwiązanie, bo stosowany codziennie, nawet raz dziennie znacząco poprawia stan skóry:)

Używam tego produktu od: 6-7 tygodni
Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Nawilża!

Co prawda jeszcze nie należę do kategorii wiekowej, dla której przeznaczony jest ten krem i nie posiadam zmarszczek na szyi i dekolcie, ale potrzebowałam kosmetyku, który nawilży te partie ciała i nie zawiodłam się. Krem bardzo przyjemnie pachnie. Zamknięty jest w wygodnym opakowaniu tubce. Po aplikacji kosmetyk szybko się wchłania. Skóra jest intensywnie nawilżona, gładka i rozświetlona. Krem jest bardzo wydajny. Świetny kosmetyk za nieduże pieniądze - ja za ten krem zapłaciłam niecałe 10 zł.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

Bardzo bardzo dobry!

Miałam bardzo przesuszoną skórę na szyi - po operacji długo nosiłam plaster. Skóra była jak pergamin, cienka, pomarszczona. Widać było każdą zmarszczkę.

Od 3 tyg używam tego kremu i szyjka jest napięta i wygładzona, zmarszczki może nie zniknęły ale tego nie oczekiwałam.

Jestem zadowolona i polecam.

ani tak,ani nie

Kremu uzywalam dosc dlugo- ponad pol roku. Przeczytalam pozytywne opinie o jego skladzie na wizazu, wiec stwierdzilam ze warto.
Wrazenia z pierwszych tygodni uzywania byly pozytywne- zapach bardzo ladny, cena- super niska, sklad- podobno nieszkodliwy dla cery,czyli tak jak powinno byc, nawilzanie ok. Nie przeszkadzalo mi, ze zle sie wchlanial, bo wazne zeby nie szkodzil skorze twarzy.
Jednak ile mozna chodzic z buzia jak naoliwiona patelnia? mam cere mieszana, wiec i tak sama sie nieco swieci, a po nalozeniu kremu..ech. Myslalam ze to wina mojej cery i cieplych pomieszczen,i pory roku, ale zmienilam krem..i problem minal, cera swieci sie odrobine-naturalnie. To duzy minus tego kremu, konsystencja i wchlanialnosc.
Poza tym po odstawieniu zniknely mi krostki, ktore czasem pojawialy sie tu i owdzie na szyi i linii brody- to tez moze byc jego zasluga. Takze ja juz do niego nie wracam, ale mozna probowac, moze inni go polubia :)

Używam tego produktu od: pol roku

niby jestem na tak...

jest jedno ale... ale o tym na końcu.

najpierw pozytywny - skóra szyi po użyciu tego kremu jest naprawdę jedwabiście gładka. zdarza mi się aż samej po niej dotykać, żeby czuć tę przyjemną gładkość. likwidacji zmarszczek nie zauważyłam, ale w cuda nie wierzę, więc wybaczam :) to, że nawilża i wygładza mówię z ręką na sercu.
do tego jest wydajny, bo opakowanie dość spore.
nawet nie pamiętam, jak pachnie, co chyba oznacza, że zapach nie jest zbyt intensywny - to plus tylko.

i teraz to jedno małe ale, przez które nie wiem, czy zakupię go ponownie. po rozpoczęciu ostatniego opakowania z tubki razem z bialutkim kremem wyślizgnęła mi się czarna smuga. wyciskałam krem aż do momentu, aż cale to czarne "coś" z niego się wydostało, co sprawiło, że pozbyłam się w szybki sposób około 1/4 opakowania... :/
nie wiem, co to było to czarne, miało taka samą konsystencję jak krem, ale czarny kolor. może w trakcie produkcji coś wpadło do kremu... w sumie wolę się nad tym nie zastanawiać. ale świadczy to niezbyt dobrze o producencie. mnie z lekka zraziło.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Naprawdę dobry!

Zużyłam prawie cały ten krem i mogę przyznać-jest naprawde dobry! Swietnie sie wchłania,dobrze nawilża ,ma delikatny zapach.Oczywiscie w likwidacje zmarszczek nie wierze bo kremy maja zapobiegać a nie likwidowac,wiec napweno bedę go długo używac .

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Bez różnicy do droższych

Dokładnie - lubię stosować odpowiednie specyfiki na odpowiednie kawałki;) ale jeszcze chyba nie muszę inwestować grubej kasy w szyję (zacznę około 30tki). Póki co, używałam ostatnio kremu ROC, a teraz Ziaji. Różnicy żadnej -skóra dobrze nawilżona, w dobrej kondycji,acz po Ziaji chyba trochę bardziej...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:malutko bo wydajny

ulubiony:)

Jak dla mnie ideał, nie spodziewam się po nim likwidacji zmarszczek bo nie oszukujmy się zlikwidować je może tylko lifing albo inny zabieg medycyny estetycznej, a teraz przejdźmy do sedna, zużyłam prawie całe opakowanie i nie mam sie do czego przyczepić, krem idealnie nawilża, wygładza i pojedrnia skórę, ma piękny zapach, normalnie same ochy i achy:) a kosztuje tylko 8 zł!!!!, uzywałam juz chyba wszystkich górnopółkowych kremów przeznaczonych do szyji i dekoldu i zaden z nich nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak ziaja za 8zł!!, Clarinsy, Diory, nie dorastaja mu do pięt, jak dla mnie to jest to moje odkrycie roku:), gdyby nie przypadek nawet nie wiedziałabym że mozna kupić takie cudo za 8zł.

EDIT: tylko skład jego jest inny niz w zgłoszeniu.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończe pierwsze.

dwa i pół

Niestety, zmarszczek to on nie rusza... Dobrze nawilża skórę, delikatnie ją napina i zapobiega wysuszaniu, ale ja szukałam kremu na pierwsze zmarszczki na szyi i niestety muszę szukać dalej. Cóż, jest niedrogi jak cała Ziaja, ale nie spełnia swego najważniejszego zadania. Może komuś innemu będzie odpowiadał.Używam tego produktu od: pół roku

nic specjalnego

dobrze nawilża i natłuszcza, nic poza tym; mimo że retinol ma w nazwie, z retinolem nie ma wiele wspólnego, więc efektu odmłodzenia nie ma się co spodziewać. Skóra jest po nim miła w dotyku, ale to może zapewnić nam każdy balsam do ciała. Ten krem to naprawdę nic specjalnego, ale za te pieniądze nie można się też było wiele spodziewać.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1