KillyS, Gąbeczki roślinne do demakijażu

KillyS, Gąbeczki roślinne do demakijażu

Naturalne gąbki roślinne do łagodnego demakijażu twarzy i szyi. W 100% naturalne.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 2

Mnie nie urzekły

Dostałam te gąbki w prezencie na jesień. I próbuję je używać: owszem widzę, że są trwałe, nie niszczą się, ładnie wyglądają cały czas ale nic więcej. Przynajmniej mi lepiej robi się demakijaż zwykłym wacikiem niż tym czymś. Obecnie bardziej je używam do zmywania maseczki. Osobiście nie widzę w nich żadnych zalet no może, że maseczkę wygodniej się zmywa bo nie zużywa się kilku wacików. Z pewnością żadnych gąbek do twarzy nie kupię. A te? Postaram być cierpliwą i zużyję je.
Daję im 2 gwiazdki za trwałość i że niby są naturalne.

Świetne do zmywania maseczki.

Gąbeczkę znalazłam przypadkiem na wyprzedaży w małym sklepie, podczas wakacji nad morzem. Od razu pomyślałam sobie że będzie świetna do zmywania maseczek z twarzy i nie myliłam się. Świetnie zmywa zwłaszcza te z glinką. Po samym zmyciu ich woda i rękami, zostaje na twarzy taka nieprzyjemna warstewka. A po użyciu tej gąbki tego problemu nie ma. Polecam każdemu.

dobre

Były to moje pierwsze gąbeczki do demakijażu, które kupiłam na zajęcia z kosmetyki. Bardzo dobrze zmywa się nimi makijaż, jednak czasem drapały mimo stałego zmoczenia.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 2 sztuki

Przydatne ale nie konieczne.

Zalety:
- świadomość, że są to gąbeczki w 100% naturalne (niestety/stety należę do dziewczyn, które zwracają na to szczególną uwagę)
- wysoka trwałość (gąbeczka nie rozdziera się, nie łamie w żaden sposób, nie widać śladów użytkowania przy używaniu przez 2 tygodnie (2-3 razy dziennie)
- ładny kolor
- świadomość, że zawsze gdy z pierwszą coś się stanie mamy drugą
- niska cena
- dobra dostępność (wszystkie sklepy gdzie można znaleźć te i inne produkty KillyS na stronie firmy (wpiszcie "Killys" w google;))
- lepsze oczyszczanie tworzy niż za pomocą "tradycyjnego sposobu"

Wady:
-wydaję mi się, że gdybym ich nie kupiła poradziłabym sobie i tak. :)
Potraktujcie ten produkt jako fajny "gadżet do oczyszczania" ale nie jest konieczny w codziennej pielęgnacji, mimo to to bardzo fajny produkt. :)

UŁATWIENIE W DEMAKIJAZU

Gąbeczka celuloidowa do zmywania mleczek, maseczek a także do codziennego mycia twarzy, który można połączyć z masażem. Gąbeczka pod wpływem wody mięknie, robi się delikatna i miękka.
+ KSZTAŁT
+ WŁAŚCIWOŚCI PILLING + MASAŻ
+ OSZCZĘDNOŚĆ ŻELU, MLECZKA ITP.
+ DOSTĘPNOŚĆ

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

świetne

Bardzo porządne gąbki. Są w bardzo fajnym kolorze i nie zużywają się szybko. Cena nie jest wygórowana. Nie są ani za szorstkie , a ni za miękkie. Jednym słowem - polecam ;)Używam tego produktu od: kilku tygodni

porządne

Fajne.Nie sztywnieją na kamień gdy są wysuszone,tak że potem trzeba czekać jakiś czas aż spowrotem namiękną i będą zdatne do użytku (a zdarzyło mi się już coś takiego).W zastosowaniu są łagodne dla buzi.Co do kwestii rozmiaru,to te są chyba większe od gąbek AnnCo.Kolor ładny różowy,co daje miłe wrażenie estetyczne :-)W opakowaniu 2 sztuki,więc nie trzeba niedługo znowu lecieć po nastepne. Produkt dobry i bardzo przydatny.

Używam tego produktu od:jakieś 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:zużywam 1

Dobra, przydatna i tania rzecz

1) Bardzo dobra, bo się nie wykrusza ani nie dzieje się z nią nic niedobrego co mogłoby się dziać z gąbką do demakijażu. Tylko trochę trudno ją doczyścić, ale to co.

2) Przydatna przede wszystkim do zmywania maseczek, ale również do mycia twarzy żelami lub po prostu wodą. Dzięki niej te zabiegi stają się o wiele przyjemniejsze.

3) Tania. Po prostu. 8 zł (nawet gdyby 10 albo kilkanaście) za 2 bardzo trwałe gąbeczki, które sprawiają wrażenie nigdy-się-nie-zużywających to bardzo mało.

Używam tego produktu od: 2 miesiące?
Ilość zużytych opakowań: na razie używam jedną gąbeczkę z dwóch, które były w opakowaniu

dobre

Gąbeczki nie są ani za szorstkie , a ni za miękkie. Dobrze się nimi zmywa zarówn makijaż , jak i maseczki, czy inne preparaty do pielęgnecji skóry. Mam wrażnie , że mają dłużą żywtnośc niż gąbeczki z innych firm :)

praktyczne w pielęgnacji

Próbowałam innych gąbeczek ale te są jak narazie najlepsze, bardzo przydatne do zmywania maseczek, szczególnie tych z glinką, do masowania twarzy w czasie mycia no i w ogóle są super.

Dobre

Porządny produkt. Są odpowiednio szorstkie i sprężyste, by dobrze zmywać maseczki ze skóry, a także dość duże - w porównaniu z gąbeczkami innych firm - dzięki czemu są wygodniejsze, przynajmniej dla mnie. Także chyba bardziej wytrzymałe; mam wrażenie, że na dłużej starczają.

Ilość zużytych opakowań: 1 na razie.

Poprostu świetne

Te gąbeczki są poprostu świetne!!! Nie wyobrazam sobie zmywania maseczek bez nich, bardzo ułatwiają życie. Maske można zmyć bardzo szybko, nie zachlapując połowy łazienki (jak to bywa przy zmywaniu pod bierzaca woda).